Сметчица• 25 апреля 2025

Порадьте ортодонта. Київ

Є асиметрія щелепи, стоматолог порадив звернутись до ортодонта. Порадьте, будь ласка, гарного фахівця, щоб ще гірше не зробив, бо є багато печальних історій.
Alina1122• 25 апреля 2025
Дмитрий Шапиро )осокорки ) все идеально и до своих выровненных зубов видела минимум 3 людей кто делал уже 3-5 лет назад
автор Сметчица • 25 апреля 2025
Ответ дляAlina1122
У вас яка була ситуація? В мене наприклад, самі зуби не дуже криві, тут проблема саме в асиметрії щелепи.
Alina1122• 25 апреля 2025
Ответ дляСметчица
Он грамотный ортодонт ) у меня был и не ровный прикус тоже
Все выровняли и прикус и зубы
автор Сметчица • 25 апреля 2025
Ответ дляAlina1122
Все выровняли и прикус и зубы
А візуально лице стало симетричним?
Бо я більше хочу зробити в естетичних цілях
Катрінн• 25 апреля 2025
Ответ дляAlina1122
а терапевта стоматолога посоветуете?
Ксерокопия ночи• 25 апреля 2025
Ответ дляСметчица
може остеопата спробувать, він якраз по асиметріям, там ще ж воно все й з хребтом звязано, з поставою, у вас же і сколіоз напевно є.
до остеопата вам всеодно прийдеться ходити і бажано перед лікування ортодонта
автор Сметчица • 25 апреля 2025
Ответ дляКсерокопия ночи
Мені остеопад протипоказаний, в мене є грижі