ГЛЮкоза• 25 апреля в 14:40
Як змінилися ваші мрії або цілі після перерви на декрет?
Ms. Похвала• 25 апреля в 14:54
Декрет показал, что мой муж товарищ не надежный, и что нужно пахать и становиться независимой.
маминаБубочка• 25 апреля в 14:55
Никак. Декрет - это прекрасно, но сложно. Ничему не мешает, просто сложнее физически и по времени.
Невидимка• 25 апреля в 15:57
Цели были зарабатывать больше денег. И добиться успеха в новой профессии. Что я и сделала.
Затишне кубло• 25 апреля в 18:22
Я звільнилася після декрету. Варто було перегорнути сторінку і жити нове життя. Але я так сумувала за тією своєю роботою і колективом, що був у мене, що просто не бачила - чим я можу зайнятися.