неДоПриличий• 25 апреля в 17:39

Принципово накладений платіж

Хто замовляє на сайті *лх. Чому кагерочно не їх доставка?
Вже третя людина за цей тиждень хоче принципово післяплату, навіть з передоплатою, яка не повертається.
А при доставці сайту якщо річ не підійде, покупець нічого зовсім не оплачує. Дані карти не вносить. Я не розумію.
Чому я не хочу післяплату - третя людина за цей тиждень пише з пустого акаунта, де нема жодної доставки і жодного оголошення. Схоже на контрольну закупку, може й ні, але я не хочу ризикувати і потім щось комусь доводити в судді.
Нічна ненажера• 25 апреля в 18:00
Ответ длянеДоПриличий
Накладеним теж комісія. І ризик, що річ не підійде, то мінус 150 грн.
Так при наложці теж є огляд і можна відмовитися від відправлення.
автор неДоПриличий • 25 апреля в 18:00
Ответ дляkpss2017
Ну я вам написала выше, сейчас конец месяца и многи ждут ЗП, пока посылка дойдет и деньги появятся.
Так про доставці нічого не оплачується!!!!!! Є такий спосіб. Мене тут не чують(
kpss2017• 25 апреля в 18:00
Ответ длянеДоПриличий
Уявіть собі, що ні. Можна на карту, можна на відділенні.
Это только на олх такие изменения?
автор неДоПриличий • 25 апреля в 18:01
Ответ дляkpss2017
Авно не надо? Ещё пару недель назад надо было
Давно. Може покупець виключив в себе такий спосіб. В мене є.
автор неДоПриличий • 25 апреля в 18:01
Ответ дляНічна ненажера
Але я не поверну 150 грн.передоплати.
автор неДоПриличий • 25 апреля в 18:02
Ответ дляkpss2017
Это только на олх такие изменения?
Це вже давно таке. Про шафу не знаю. Не продаю там
kpss2017• 25 апреля в 18:06
Ответ длянеДоПриличий
Чують, при обычной олх доставке есть бронь денег на карте
kpss2017• 25 апреля в 18:07
Ответ длянеДоПриличий
Насколько давно?
автор неДоПриличий • 25 апреля в 18:08
Ответ дляkpss2017
Значить у нього виключено. Ось мої доставки
автор неДоПриличий • 25 апреля в 18:08
Ответ дляkpss2017
Насколько давно?
Та я вам не хочу нічого доказувати. Рік можливо, не пам´ятаю. Не вірите, то що я зроблю.
Нічна ненажера• 25 апреля в 18:10
Ответ длянеДоПриличий
Але я не поверну 150 грн.передоплати.
Я тільки з нової пошти, перед мною відправляли наложкою якийсь товар в коробці, зверху коробки було приклеїно Огляд в присутності оператора. Я коли наложкою щось відправляю то про це говорю і в роздрукованному чєку це прописано, мені так зручніше, але тепер теж буду клеїти цю умову, для надійності. При олх доставці цього нема, там в чєк уже нічого не впишеш, контроль за товаром ніякий.
kpss2017• 25 апреля в 18:10
Ответ длянеДоПриличий
И? При чем тут почтовый оператор? Мы с вами же про вид доставки говорим, а не про оператора.
когдадеЦкие• 25 апреля в 18:11
Ответ длянеДоПриличий
Давно не треба нічого оплачувати наперед. Оплатить готівкою як буде забирати.
Так податкова зараз моніторить платежі через олх, пром, наложки, контрольні закупки більше не потрібні)
автор неДоПриличий • 25 апреля в 18:11
Ответ дляkpss2017
Там пише два вида нової пошти, читайте що в дужках.
Та не вірте і платіть далі на карту.
kpss2017• 25 апреля в 18:13
Ответ длянеДоПриличий
Та не вірте і платіть далі на карту.
И? При олх доставке , при которой покупатель не платит за доставку, он должен оплатить товар сразу +комиссия за перевод. Это условие сайта олх, а выбрать оператора он может любого из вами представленных.
когдадеЦкие• 25 апреля в 18:13
Ответ длянеДоПриличий
Так менше беріть передоплату, на НП повернення входить у вартість тарифу
kpss2017• 25 апреля в 18:14
Ответ длянеДоПриличий
Та не вірте і платіть далі на карту.
Та не на карту, а олх сам бронирует эти деньги и продавец их получает только когда товар забрали. Но покупатель их сразу платит, так как иначе не будет сделка оформлена.
автор неДоПриличий • 25 апреля в 18:16
Ответ дляkpss2017
Є оплата картою про що ви говорите а є у відділенні. Якщо вам річ не підійде ви нічого не заплатите. Це мій останній коментар вам. Ще раз пишу - не вірите - ваші гроші, ваша справа.
автор неДоПриличий • 25 апреля в 18:19
Ответ дляkpss2017
Хоча завдяки вам я зрозуміла, ці люди можливо не вірять теж, не знають. Я думала це всім відомо.
kpss2017• 25 апреля в 18:21
Ответ длянеДоПриличий
Теперь я понимаю, почему вам перестали отвечать и только спрашивают)

И ещё, как раз оплата просто наложкой это ни о чем, а вот олх доставка с после платой, которая фиксирует все действия, очень удобна для контрольной закупки, пару раз так купят у вас и привет штраф)
kpss2017• 25 апреля в 18:21
Ответ длянеДоПриличий
Осталось подождать, пока вы поймёте, где вы ошибаетесь 😁
автор неДоПриличий • 25 апреля в 18:25
Ответ дляkpss2017

Якраз наложкою треба видавати чек. Інакше - торгівля без ФОП. Плюс передоплата на фо - не можна. І видно чек, на кого зараховуються кошти. При контрольній закупці це буде ок. А олх доставка не видно на кого ідуть гроші.
Хіба вже дані передасть сам олх, але це довше і не відпрацьована схема ще.
Нехай щастить• 25 апреля в 18:32
Автор , вместо того чтоб три часа объяснять , проще сделать вот так
И своим покупателям объяснить наглядно
Нехай щастить• 25 апреля в 18:34
Олх доставка действительно удобная вещь для ПОКУПАТЕЛЯ . Нет необходимости вносить предоплату .
Для продавца не такая удобная - олх снимает свою комиссию .

Однако есть категория покупателей , которые упорно не доверяют олх доставке
автор неДоПриличий • 25 апреля в 18:34
Ответ дляНехай щастить
И своим покупателям объяснить наглядно
Я думала це всім відомо. От навіть вище скрін кидала, а мені не вірять, смайлів понакладали рука-лице наче я вигадую.
Тепер буду теж скін кидати.
Бо просто питала - ’чому не хочете олх доставку, там нічого зовсім не оплачує е, якщо річ не підійде’. Мабуть люди таки не знають.
Нехай щастить• 25 апреля в 18:35
Ответ длянеДоПриличий
Где это не видно ?))
Да найдут аж бегом ))
Нехай щастить• 25 апреля в 18:36
Ответ длянеДоПриличий
Тепер буду теж скін кидати.
Потому что надо не вопросы из кучи слов задавать , а короткие фразы формулировать .

Покупатель думает , что Вы ему зубы заговариваете
автор неДоПриличий • 25 апреля в 18:36
Ответ дляНехай щастить
Где это не видно ?))
Да найдут аж бегом ))
Мала на увазі покупцю не видно. Чи видно вже? Покупець бачить номер картки і моє ПІБ при олх доставці?
Нехай щастить• 25 апреля в 18:37
Ответ длянеДоПриличий
Налоговой все видно
При желании
автор неДоПриличий • 25 апреля в 18:37
Ответ дляНехай щастить

Я не професійний продавець)