неДоПриличий• 25 апреля 2025

Принципово накладений платіж

Хто замовляє на сайті *лх. Чому кагерочно не їх доставка?
Вже третя людина за цей тиждень хоче принципово післяплату, навіть з передоплатою, яка не повертається.
А при доставці сайту якщо річ не підійде, покупець нічого зовсім не оплачує. Дані карти не вносить. Я не розумію.
Чому я не хочу післяплату - третя людина за цей тиждень пише з пустого акаунта, де нема жодної доставки і жодного оголошення. Схоже на контрольну закупку, може й ні, але я не хочу ризикувати і потім щось комусь доводити в судді.
автор неДоПриличий • 25 апреля 2025
Ответ дляИзЮмрудная
Так посмотрите ниже на что какая сумма идёт, вот по моему примеру

Первый это онлайн оплата, а второй послеплата
У вас новий профіль? Ви купуєте часто?
Бо я теж спробувала. З мого акаунта різниця пару грн. А потім спробувала з акаунта чоловіка, він ніколи нічого не замовляв, акаунт відносно новий, то різниця біля 100 грн. в доставках.
Це мабуть акція для новачків.
когдадеЦкие• 25 апреля 2025
Ответ длянеДоПриличий
Я думаю вони повинні зробити, щоб кошти зараховувались на реквізити ібан, бо як почнеться більше штрафів, всі перестануть там продавати навіть бу. Я б також підтягнула реквізити чоловіка).
А так, він не буде з цим бавитись. Передоплату всеодно на ФОП ніхто не захоче скидати. І це типу два платежі - аванс, післяплата. І найгірше, якщо відмовились, а аванс вже є. Треба якусь відміну.
Це лише для тих, хто продає серйозно. Мої прольоти і речі, які переросли, передумали носити - в прольоті). Забагато мороки.
Готують закон новий для цих площадок, податок близько 5%, який вони автоматично будуть стягувати з фізосіб. Та і зарахування на IBAN не завадило б, якщо всі платежі на нього, то РРО непотрібне
автор неДоПриличий • 25 апреля 2025
Доповню. Той самий товар. Ціна 860 грн.
У мене 986.3 картою і 990,76, у відділенні тобто різниця 1.46 грн.

В чоловіка різниця доставок 95.76 грн.
Доставка при оплаті картою дуже низька виходить.
автор неДоПриличий • 25 апреля 2025
Ответ длякогдадеЦкие
Це хіба не чутки, справді готують?
когдадеЦкие• 25 апреля 2025
Ответ дляИзЮмрудная
В первом случае покупатель не оплачивает доставку, во втором это как обычная наложка, когда покупатель платит и за доставку и комиссию.
А хто ж оплачує доставку?) акція тільки на Укрпошту, хоча комісії олх перекривають зазвичай її вартість, так що вигода така собі, а Нова пошта у будь-якому випадку платна, хоч з післяплатою, хоч без
автор неДоПриличий • 25 апреля 2025
Ответ длякогдадеЦкие
Але уявіть, що у вас проблема підібрати взуття, а живете в селі, де нема магазинів. То замовляєте собі, поки за п´ятим разом не підберете. І повертається всі 4 попередні рази безкоштовно. Ні ви ні продавець не платите.
Нехай щастить• 25 апреля 2025
Ответ длянеДоПриличий
Доповню. Той самий товар. Ціна 860 грн.

В чоловіка різниця доставок 95.76 грн.
Получается завлекают новичков
Блиск думки• 25 апреля 2025
Ответ длянеДоПриличий
не повертаеться безкоштовно.
пару раз не забрали, блокируют такую возможность.
сама бы правила олх почитала бы, а то настрочила тему , а сама ***
ИзЮмрудная• 25 апреля 2025
Ответ длянеДоПриличий
У вас новий профіль? Ви купуєте часто?
Це мабуть акція для новачків.
Какая акция? Это разница зависит от выбора способа оплаты.
ИзЮмрудная• 25 апреля 2025
Ответ длянеДоПриличий
Доповню. Той самий товар. Ціна 860 грн.

В чоловіка різниця доставок 95.76 грн.
Можно скрин?
ИзЮмрудная• 25 апреля 2025
Ответ длякогдадеЦкие
Нет, при олх доставке для покупателя бесплатно, я же скрин выше кинула.
когдадеЦкие• 25 апреля 2025
Ответ дляИзЮмрудная
Ні, перевірила у себе, вартість доставки однакова, ви точно вже купували на олх?
автор неДоПриличий • 25 апреля 2025
Ответ дляИзЮмрудная
Можно скрин?
Пробувала ту саму річ за 860 грн.
ИзЮмрудная• 25 апреля 2025
Ответ длякогдадеЦкие
Да, точно, при том создала новый АК и точно те же цифры
ИзЮмрудная• 25 апреля 2025
Ответ длянеДоПриличий
Пробувала ту саму річ за 860 грн.
Вы скрин расшифровки покажите
автор неДоПриличий • 25 апреля 2025
Ответ дляИзЮмрудная
Так з нового якраз такі цифри акційні. Може на перші три доставки акція, чи щось в тому плані
автор неДоПриличий • 25 апреля 2025
Ответ дляИзЮмрудная
Вы скрин расшифровки покажите
Це чоловіка, який нічого не замовляв
когдадеЦкие• 25 апреля 2025
Ответ дляИзЮмрудная
автор неДоПриличий • 25 апреля 2025
Це з мого акаунта
Нехай щастить• 25 апреля 2025
Ответ длянеДоПриличий
Це чоловіка, який нічого не замовляв
Значит у Вас есть минимум одна выгодная покупка в запасе ))
автор неДоПриличий • 25 апреля 2025
Ответ дляБлиск думки
не повертаеться безкоштовно.
Взято з сайту олх. Хто тут ***?
автор неДоПриличий • 25 апреля 2025
Всім добраніч. Щось тут доказую пів для, аж смішно стало. Люди непробиваємі і в кожного своя правда, яку вони собі придумали.
Мирної ночі!
Нехай щастить• 25 апреля 2025
Ответ длянеДоПриличий
Мирної ночі!
Но зато Вы получили ответ на вопрос - наложку просят реальные люди )))
Просто люди вот такие бывают ))
Пишу каліграфічно• 25 апреля 2025
Ответ дляkpss2017
Теперь я понимаю, почему вам перестали отвечать и только спрашивают)

И ещё, как раз оплата просто наложкой это ни о чем, а вот олх доставка с после платой, которая фиксирует все действия, очень удобна для контрольной закупки, пару раз так купят у вас и привет штраф)
’’Оплата просто наложкой’’ - это фискальный чек, который новапей передает налоговой и в котором указаны данные получателя перевода.
автор неДоПриличий • 25 апреля 2025
Акція «Спробуй OLX Доставка – отримай 2 доставки безкоштовно» діє з 22.01.25 по 22.07.25 включно на території України (за винятком тимчасово окупованої території, визначеної законодавством України). Деталі за посиланням

А ось і акція

Тепер точно всім доброї ночі!
ИзЮмрудная• 25 апреля 2025
Ответ длянеДоПриличий
Я вам скрины показывала с акка который ещё на Сландо был
ИзЮмрудная• 25 апреля 2025
Ответ длянеДоПриличий
Це з мого акаунта
Наверное потому, что вы продаете, я только покупала всегда.

Уже на 4 акках проверили, хоть новые хоть старые, одни и те же цифры, но все только покупатели.