Джавеліна• 25 апреля 2025

Хочу взаємної пристрасті

Такі емоції дають енергію і наповнюють життя
А я вже років 20 не відчувала метеликів в животі
Що робити. І де знайти пристрасть

Мені без подальшого одруження дітей і тд
Синиця у спідниці• 25 апреля 2025
И я хочу, но муж против
Свекруня• 25 апреля 2025
Тю.
На сз ви будете на розхват)))
Страсть без зобов´язань)
Невловимий Джо• 25 апреля 2025
Какая фигура?здесь много пареньков
Барвіночка• 25 апреля 2025
Автор, ви в Києві? Можемо познайомитись
Синиця у спідниці• 25 апреля 2025
Ответ дляНевловимий Джо
Какая фигура?здесь много пареньков
Ни одного нет.
Только парочку недомужиков
автор Джавеліна • 25 апреля 2025
Ответ дляСвекруня
Тю.
На сз ви будете на розхват)))
Страсть без зобов´язань)
Тю. А пристрасть то як відчути? Я хочу емоцій, а не на розхват
автор Джавеліна • 25 апреля 2025
Ответ дляБарвіночка
Автор, ви в Києві? Можемо познайомитись
І ви так просто гарантуєте пристрасть?
Не бачачи ні фізично, не відчуваючи ментально.
Ви чоловік? У вас були колись буря емоцій саме від конкретної жінки?
nevergerl• 25 апреля 2025
У меня так вышло в 46 лет, ему 57. Улет, как в 18. Но на том и все. Он ино
Свекруня• 25 апреля 2025
Ответ дляДжавеліна
А тут проблема в вас.
Ви її собі не дозволяєте відчути.
Тому це цікаве питання чому у вас немає пристрасті до вільних привабливих чоловіків від яких ви нічого не очікуєте.

Можете з легкістю міняти їх кожного тижня і віддаватись пристрасті..але щось всередині вас вам це не дозволяє
автор Джавеліна • 25 апреля 2025
Ответ дляСвекруня
А тут проблема в вас.
Ви її собі не дозволяєте відчути.

Ми, мабуть, про різні речі говоримо
Якщо поряд з чоловіком метеликів в животі немає, то це немає рішення. Це просто немає пристрасті, не мій чоловік
Свекруня• 25 апреля 2025
Ответ дляДжавеліна
Ми, мабуть, про різні речі говоримо
Так ви не бажаєте ніякого продовження стосунків.
До чого фраза ’ не мій чоловік’)
автор Джавеліна • 25 апреля 2025
Ответ дляnevergerl
Не дуже уявляю. Але я за вас щиро рада
автор Джавеліна • 25 апреля 2025
Ответ дляСвекруня
До чого фраза ’ не мій чоловік’)
Чоловік в плані особа, а не в плані шлюбу 🤦‍♀️
Горлаю зрання• 25 апреля 2025
Ответ дляНевловимий Джо
Какая фигура?здесь много пареньков
Ви готові,з місцевими метеликів розводити ?
Барвіночка• 25 апреля 2025
Ответ дляДжавеліна
І ви так просто гарантуєте пристрасть?
Ні, я нічого не гарантую, більше того, я не впевнений, що знайомство за філіжанкою кави викличе хоча б симпатію, але це крок спробувати, аніж просто казати, що хочу і при цьому нічого не робити
Свекруня• 25 апреля 2025
Ответ дляДжавеліна
Ви ж шукаєте просто пристрасть без зобов´язань і шлюбу.
То я вас і питаю до чого тут мій чине мій)
Пристрасть вона ’мімольотна’ в такому випадку. Ось сьогодні був такий настрій і піддалась пристрасті.

Але в вас немає цієї легкості для цього. Ви не по цій темі) ви ще будете 5 років до нього приглядатися, щоб піти на мімольотне побачення
автор Джавеліна • 25 апреля 2025
Ответ дляСвекруня

Ні, пристрасть це не просто хтось милий, а чому б і ні
Пристрасть це дуже сильні емоціі. І іх просто так 5 років не втримаєш приглядатися
Ми таки про різні речі говоримо
Свекруня• 25 апреля 2025
Ответ дляДжавеліна
Ми таки про різні речі говоримо
Ясно)
Що нічого не ясно.
Але вдалих пошуків
Мама Чели• 25 апреля 2025
Ответ дляСиниця у спідниці
И я хочу, но муж против
Можна не радитися з ним по таким питанням. Повірти, вони самі приймають рішення, як хочуть такого.
автор Джавеліна • 25 апреля 2025
Ответ дляБарвіночка
Загалом, ви розмовляєте, як мінімум, грамотно і не шаблонно
Мама Чели• 25 апреля 2025
Ответ дляДжавеліна
Ми таки про різні речі говоримо
Взагалі то вам людина запропонувала, про те що ви пишите. Ви хочете, але , як є шанс перевірити, чи буде з цією людиною пристрасть ви включили задню. Тоді , як ви її хочете ту пристрасть отримати?
автор Джавеліна • 25 апреля 2025
Ответ дляМама Чели
Так
Хм. Ну, з одного боку ви праві
А з іншого, це почуття має бути не приготовленим. Типу зустрічаючись з кимось з таким запитом вже є закладена думка, що людина шукає сексу і буде з нею простіше. Ну це навіть звучить не дуже.
Це має прийти звідки не чекали, якось так :)
Але, взагалі-то, в мене саме така пристрасть і виникла в юності. Через знайомство через інтернет. Не бачачи один одного, але доволі мило спілкуючись
Допоможіть знайти• 25 апреля 2025
Пристрасть - це плід вашої уяви)) ви її сама собі генеруєте на вигаданий образ реального чоловіка. А що таке пристрасть для вас? Якщо конкретніше пояснити. Не секс, як я розумію?
Манька вертихвостка• 25 апреля 2025
автор Джавеліна • 25 апреля 2025
Ответ дляДопоможіть знайти
тааак, мабуть, не секс
і, можливо, що фантазії. хто зна
загалом, я доволі не контактна особа. не дивлюсь в очі, мені неприємні дотики людей.
І от коли появляється хтось, чиї погляди я витримую і відчуваю метелики, чиї дотики хотілось би відчути - від цього перехоплює подих
якось так =)
Барвіночка• 25 апреля 2025
Ответ дляДжавеліна
тааак, мабуть, не секс
і, можливо, що фантазії. хто зна
якось так =)
Секс це вже наслідок пристрасті, від якої, подекуди, залежить його якість