УжеВотДа• 25 апреля 2025
Колега тиждень не дає життя на роботі
Ми з ним у дружніх стосунках.
Часто спілкувались. Останній місяць він мене прямо замучив - говорить і говорить, говорить і говорить, рот не закривається. Питає щось постійно і це не стосується роботи.
В кінці минулої пʼятниці я не витримала і кажу ʼслухай, Толя, прикрий рот, звіздиш під вухом цілий день. Хочу провести вечір в компанії приємних людейʼ
Вийшла в туалет, повернулась в кабінет - його немає.
Весь тиждень - суцільне пекло, як виявилось, я і лінива, і товста, і тупа, і взагалі жахлива.
Дивиться на мене з насмішкою і підбурює інших мене травити.
Що робити і з чого така поведінка?
Він знає, що я доволі різка і я не сказала нічого такого
Навмисне ігнорує, робить вигляд, що мене немає інколи. В основному - говорить якусь дурню неприємну
Що робити і з чого така поведінка?
Смажена полуничка• 25 апреля 2025
А чого цей раз не в атб чекати дома 15 хвилин автобус до дому? (Розділові знаки не потрібні😁)
ЧорноброваЯ• 25 апреля 2025
Ответ дляСмажена полуничка
Она, шифруется
Мій не такий• 25 апреля 2025
Я бы пожаловалась HR или начальству. Этот пиз*обол не только мешает, но еще и харрасит вас, а все вокруг молчат как глушие.
Цвіпканя• 25 апреля 2025
Видите, как хорошо когда на работе только работу работаешь? А все панибратство с другими людьми и в нерабочее время? Поназаводят любимых и друзей-приятелей на работе, потом не знают как отшить.
Гарні диньки• 25 апреля 2025
А діалоги де?
Мені з діалогами цікавіше😜
**Що робити...**
Не писати такі однотипні теми.
Проявити фантазію якщо ви все-таки продовжите строчити.
**...і з чого така поведінка?**
По-перше, тому що ви не в дружніх стосунках.
Це ви собі вигадали.
По-друге, ви хамло.
По-третє, здається інші вас також не люблять.
Бо чомусь нікому не захотілося стати на ваш захист,
а його підтримали з радістю.
Мені з діалогами цікавіше😜
**Що робити...**
Не писати такі однотипні теми.
**...і з чого така поведінка?**
Це ви собі вигадали.
По-друге, ви хамло.
а його підтримали з радістю.
Кофе в лобби• 25 апреля 2025
Ответ дляЧорноброваЯ
У офисного троля смены по пятницам, я проследила
форум на плаву тримає?
Мне без сахара• 25 апреля 2025
Ответ дляСмажена полуничка
Я теж одразу ті теми загадала))
Мотає того Толю канєшна то до автора додому , то в офіс. І постійно тікає тільки вона відійде десь
Смажена полуничка• 25 апреля 2025
Ответ дляМне без сахара
Я теж одразу ті теми загадала))
І вечір в приємній компанії))
Стервочка• 25 апреля 2025
Все зрозуміла. Цей троль курить, спить, сниться отака фігня хвора, вона бігом її тут строчити, і знов курить, спить, вечерком ще буде, так?))))
ЧорноброваЯ• 25 апреля 2025
Ответ дляСтервочка
Или уже завтра)