Гола з конопель• сегодня в 18:24
Комусь сьогодні вмикали світло? Київ
Стефанія• сегодня в 18:30
Ответ дляТрамвайGirl
в нас не вимикали.
Тільки написала і вимкнули)
И попробуйте после этого говорить, что за нами тут не следят
Белая котичка• сегодня в 18:34
2.2 Солом´янка нема від ранку самого... Говорили наче до 17, але так і нема...
Леопардові панчохи• сегодня в 18:34
Світло є, але була така напруга 160. Зараз наче нормально, навіть воду дали, а от отоплення не має.
Белая котичка• сегодня в 18:37
Ответ дляКарма хамелеона
Не включали.
Перенесли теперь на 23.00.
А яка група? Оце думаю може і в нас вже на 23 год перенесли (2.2 група)
Карма хамелеона• сегодня в 18:37
Ответ дляБелая котичка
1.1
Голодаю• сегодня в 18:37
Ответ дляНеместная Я
2.2 тільки що вирубили Оболонь
А 5.2 Оболонь включили
Розумна Губка• сегодня в 18:38
6.1 як вимкнули в 00 годин
До сіх пір немає ні світла ні тепла ні води. І на дзвінки ніхто не відповідає.
Неместная Я• сегодня в 18:41
Ответ дляБелая котичка
Я так розумію, вирубають не по групам сьогодні. От ми теж 2.2, але світло було з самого ранку от по цей момент буквально.
Тану на сонці• сегодня в 18:41
Ответ дляБелая котичка
Выключили 2.2 минут 10 назад
Белая котичка• сегодня в 18:42
Ответ дляТану на сонці
Выключили 2.2 минут 10 назад
В мене Солом´янка (Медмістечко) 2.2 нема від ранку і не вмикали
Тану на сонці• сегодня в 18:42
Ответ дляБелая котичка
2.2 Соломенка? Я на Минской. До этого момента с утра не отключали
Белая котичка• сегодня в 18:42
Ответ длявре_Динка
Є, вимикали пару разів по декілька годин.
пощастило
Белая котичка• сегодня в 18:44
Ответ дляТану на сонці
Дивний такий поділ на групи.... хз як розібратися... Група одна, але в різних кінцях Києва, там є, там нема... маячня якийсь...
Коварная Зая• сегодня в 18:44
Ответ дляБелая котичка
Зараз графіки не діють. В нас 2.2 не виключали з 8 ранку, щойно вимкнули. Наскільки вимкнули невідомо.
Ответ дляБелая котичка
пощастило
Тааак, неподалік від нас ні води, ні опалення, ні світла.
А нам вимкнули не за графіком, пізніше, потім повернули на пару годин, потім знову вимкнули також на пару годин.
але ж блін цілу ніч, та цілий день громихало. Щоб подохла та кацапня
Стефанія• сегодня в 18:45
Сегодня без графиков, кому могут, тому дают. На графики надеются выйти завтра.