Заліковий троль• 26 апреля в 15:30

Ячмінь не проходить

Після вірусу три тижні тому виліз ячмінь на нижньому віці. Напух, болів, з´явилась біла верхівка, але все ж вирішила сходити до лікаря. Виписали мені краплі, після яких він майже одразу перестав боліти, набряк майже пройшов, але віко червоне, та біла пляма перетворилась на купу малесеньких і так вже два тижні ні туди ні сюди. Може у когось було щось подібне?
Записатись до лікаря зараз не можу лише після свят. По телефону він каже - продовжуйте капати, ну я й так капаю
Лгин• 26 апреля в 15:33
Не пройдёт, придется чистить. Мне какую-то мазь под заказ вонючую выписывали, готовили в аптеке, вытягивала.
автор Заліковий троль • 26 апреля в 15:37
Ответ дляЛгин
А що за мазь, не пам´ятаєте?
З понеділка на дієті• 26 апреля в 15:38
Мені виписували краплі з антибіотиком і мазь Флоксал, її треба було горошинку прямо на внутрішню сторону віка ложити і моргати щоб вона гарно розпреділилась
Лгин• 26 апреля в 15:39
Ответ дляЗаліковий троль
А що за мазь, не пам´ятаєте?
Та не, это гомеопатическая аптека была. А вы чем капаете?
Есть же противомикробные мази типа тобрадекс и флоксал.
Трільчиха• 26 апреля в 15:39
капли ципрофлоксацин
Пригаю-цибаю• 26 апреля в 16:20
Ответ дляЗ понеділка на дієті
За мазь+ и капли тобрадекс вроде..но не точно
автор Заліковий троль • 26 апреля в 16:34
Ответ дляПригаю-цибаю
Саме це і виписав, мазала і капала. Зараз сказав лише капати