Ждун с Нибиру• 26 апреля в 15:30
Де в Кременчуці роблять МРТ безкоштовно по НСЗУ?
В направленні вказано МРТ органів малого тазу, ургентне.
Мастер Класс• 26 апреля в 15:33
А те кто выдал напр, не сказали где?? И что за патология, что ургентно?
Ждун с Нибиру
• 26 апреля в 15:37
Ответ дляМастер Класс
Не сказали. Підозра на ендометріоз.
Мастер Класс• 26 апреля в 15:40
Ответ дляЖдун с Нибиру
Не сказали. Підозра на ендометріоз.
А какие у вас жалобы?
Ждун с Нибиру
• 26 апреля в 15:41
Ответ дляМастер Класс
А какие у вас жалобы?
Постійні кровянисті виділення і біль в прямій кишці. Також на УЗД якесь утворення за шийкою матки, не можуть сказати точно, що це.
Мастер Класс• 26 апреля в 15:44
Ответ дляЖдун с Нибиру
А проктолог что говорит?
Ждун с Нибиру
• 26 апреля в 15:44
Ответ дляМастер Класс
Кровянистые выделения из влагалища?
Так.
Ждун с Нибиру
• 26 апреля в 15:46
Ответ дляМастер Класс
А проктолог что говорит?
Що це гінекологічна проблема. Але я все ще в цьому сумніваюсь.Таке відчуття, що він інших хвороб, крім гемороя, і не знає. Хоча вважається ’найкращим в місті’.
Мастер Класс• 26 апреля в 15:50
Ответ дляЖдун с Нибиру
А скільки вам років?
Мастер Класс• 26 апреля в 15:57
Ответ дляЖдун с Нибиру
29.
Вам треба знайти хорошого гінеколога і розібратися з кров´янистими виділеннями і це має бути вишкрібання з гістологією, виключити рак матки. І шукайте хірурга, проктолога, який розбиреться , що то за утворення за шийкою. Для діагностики ендометріозу МРТ не треба, тим більш ургентно. Скоріш за все вони не розуміють, що це за утвір і бояться пропустити онкологію, але навряд чи МРТ тут допоможе внести ясність. Наполегливо раджу вам знайти фахового лікаря, може в Дніпрі чи Полтаві. Як гінеколог скажу вам так, що в моїй спеціалізації УЗД достатньо, МРТ не треба
Ждун с Нибиру
• 26 апреля в 16:06
Ответ дляМастер Класс
Чи може кіста жовтого тіла з крововиливом бути причиною таких виділень? Мій гінеколог так вважає. Попередній думав, що це ендометріома і посадив мене на дієногест. Тоді також були кровянисті виділення, що на дієногесті припинилися. Дієногест я приймала рік. Через тиждень після прийому з´явився біль в прямій кишці, через 3 тижні - почалася менструація, що перейшла в постійне кровомазання.
Ждун с Нибиру
• 26 апреля в 16:09
Ответ дляМастер Класс
Хіба МРТ з контрастом не може показати вогнища ендометріозу за маткою, котрих не видно на УЗД?
Мастер Класс• 26 апреля в 16:18
Ответ дляЖдун с Нибиру
Киста не может быть причиной таких выделений.
Вам нужна консультация хорошего гинеколога
Ждун с Нибиру
• 26 апреля в 16:19
Ответ дляМастер Класс
Зрозуміло, дякую.
Мастер Класс• 26 апреля в 16:21
Ответ дляЖдун с Нибиру
Вы слишком большие надежды возлагаететна МРТ, а там тоже все зависит от специалиста, который делает описания, и очень редко, где специалист, пишут хз шо
БезВзяток• 26 апреля в 16:24
Сходіть на консультацію ще до іншого гінеколога . А з приводу безкоштовно МРТ зателефонуйте в 1 лікарню там є апарат можливо роблять і безкоштовно але там черга велика і платно.