Мстящий за Зайца• 26 апреля 2025

Права ли хозяйка дома?

Мы с мужем арендовали дом, хозяева уехали на западную Украину.
Нам оставили бытовую технику, бассейн.
Собственно, учитывая общее состояние дома - это самое ценное
Спустя 2 месяца жизни, мне звонит хозяйка и говорит что они хотят забрать посудомойку и бассейн - то что оставили в наше пользование.
У них дети, я понимаю нужду, но мы по сути платим за этот бассейн и посудомойку в том числе.
Нас это выбесило, задумались о съезде.
Правильно ли озвучить хозяйке, что эти вещи в том числе входят в аренду и без них этот дом уже не будет столько стоять?!
Не кую, не мелю• 26 апреля 2025
Ответ дляАноним НаВсеГда
І орендувала, і здавала. Тому на 100% впевнена, що це будинок не під оренду, а власний господарів і у ньому купа їх речей. І ціна там мінімальна саме з цієї причини., що не дозволяє господарям купити нове на заміну.
Ви може не в курсі, але є житло, яке здається пусте? Все визначається ціною. Якщо автора не влаштовує, вона може з´їхати у будинок де буде і басейн, і посудомийка. Проблем то ?
проблема будет в поиске нового жилья и оплате риэлторских или депозита. Мы сдали собственную квартиру людям и теперь мне бы хотелось забрать оттуда некоторые вещи. Но я не могу сделать это, так как сдавала с ними
Поторописька• 26 апреля 2025
Ответ дляЗвезда в шоке
Если вы внимательно прочли, то о цене речь не идёт. Вопрос состоял в том, что без посудомойки и бассейна дом не будет столько стоЯть. Повторюсь, что на устойчивость дома бассейн и посудомойка не влияет. А вот на то, сколько может стоИть аренда, влияет очевидно.
Я все внимательно прочитала. Если бассейн и посудомойка забирается, то аренда должна стоИть меньше
Аноним НаВсеГда• 26 апреля 2025
Ответ дляПтица Говоруша
з таким підходом зрозуміло як ви здавали. Те що людина платить 15 тис за ті блага якими користується то херня, можна приїздити і забирати те що потрібно орендодавцю, а як щось не подобається то хай шукає краще) І можливо ви не в курсі, але коли квартира здається пуста то клієнта про те попереджують, а не показують меблі, техніку, а при заїзді квартира виявляється пуста)
Якщо квартира умовно коштує 30 тисяч, а здають її за 15, то господар може прийти і взяти що йому потрібно, бо всі розуміють, що ціна значно нижче ринкової і кожен йде на поступки.
Я впевнена, що будинок здавався вимушено, це свій будинок, з речами для себе, а не оренди. І цілком можливо, що господарі хочуть щось забрати.
Я не розумію в чому проблема змінити житло? Точніше, чудово розумію: ціна така, що ти просто не знімеш на цю суму з вимогами автора. Тому вона і сидить на місці, а не переїжджає.
Аноним НаВсеГда• 26 апреля 2025
Ответ дляНе кую, не мелю
Проблема буде лише в тому випадку, якщо ціни на ринку явно вищі за ціну, що платить автор.
Птица Говоруша• 26 апреля 2025
Ответ дляАноним НаВсеГда
Я орендувала житло зі сліпою мамою яка по три чотири місяці звикала до нової квартири і я її за руку видила до туалету . І добре що на моєму шляху зустрічались адекватні орендодавці, які не говорили мені що забирають техніку яка їм потрібна бо відітєлі сусіди таку квартиру здають на 5 тис дороще а мені здають нижче ринкової, а якщо мені щось не подобається то можу зїхати.
Хлопаю ресницами• 26 апреля 2025
Мои арендаторы попросили указать в договоре все имущество, включая даже крючки для полотенец. И я их понимаю прекрасно, наличие этих вещей избавляет их от покупки и означает, что в рамках договора они могут ими пользоваться. Конечно, озвучьте, даже если у вас словесная договоренность, тем более речь о дорогостоящей и нужной вещи, той же посудомойке.
AndNoend• 26 апреля 2025
Скажіть, що це є підставою до перегляду (зниження) ціни. Ви розумієте їх потреби, але логічно, що якщо змінюються умови, то повинна і змінитись ціна. Якщо не влаштує, то зїхати. Їх будинок не єдиний і не останній у світі, знайдете собі те, що вас буде влаштовувати повністю.
Аноним НаВсеГда• 26 апреля 2025
Ответ дляПтица Говоруша
Ось чому не потрібно йти назустріч людям. Бо ти даси палець, а тобі руку по плече відтяпають.
Вище правильно написали: хто здає в оренду як заробіток, той перераховує все, що є в квартирі і чим модна користуватися. Зараз купа людей роздавали власне житло і замість того, щоб забрати всю техніку в одну кімнату і її зачинити (бо ціна таких квартир значно нижче ринкової і не передбачає наявності такої техніки), люди по недосвідченоситі залишили на своїх місцях ’хай люди користуються’. А дарма. Бо люди чомусь вирішили, що то все їхнє і господарі їм тепер винні, як земля колгоспу. І те, що орендна плата не передбачає наявність такої техніки - плювати, адже все, що в квартирі - то тепер ’їхнє’.
Не кую, не мелю• 26 апреля 2025
Ответ дляАноним НаВсеГда
Проблема будет независимо от цены
Незапланированный переезд - всегда геморрой
Хозяева, конечно, поступают по-свински
Для меня ПММ тоже мастхев
Не кую, не мелю• 26 апреля 2025
Ответ дляАноним НаВсеГда
Вы прикалываетесь? Людям больше заняться нечем, как обжиться-устаканиться и опять переезжать, потому что хозяева вчера пели одно, а сегодня другое?
Мы сдаем квартиру 100 квадратов за 100 баксов и не позволили бы себе даже тарелку оттуда забрать после того, как ключи отдали
Аноним НаВсеГда• 26 апреля 2025
Ответ дляНе кую, не мелю
Цікаво буде послухати вашу точку зору коли перерахуєте збитки від такої оренди )
Гитта Ягг• 26 апреля 2025
Автор или пересматривайте цену или снимайте другой дом. Вы снимали определенное жиле с определенным набором вещей в нем.
Не знаю, что там за бассейн, но например квартиру без посудомойки я бы не стала снимать вообще.
И мне непонятно, что там думает арендодатель, что вы купите себе посудомойку? И потом будете с ней переезжать что ли?
автор Мстящий за Зайца • 26 апреля 2025
Ответ дляГитта Ягг
Да, как и бассейн
Такой как сейчас выйдет в 30 тыс
Птица Говоруша• 26 апреля 2025
Ответ дляАноним НаВсеГда
Ви мабуть на іншій планеті живите) Бо на скільки я знаю то роздавали халупи по селах, а не будинки зі зручностями і технікою. І давно 15 тис оренди прирівнюють до благодійності ? Чи можливо ви у Європі і все у євро перераховуєте, та й вам то копійки. А в Україні в містах з/п по 15-20 тис, і оренда 5 -10 тис квартира з технікою, маленький будинок зі зручностями можна і за 7 тис зняти.
Не кую, не мелю• 26 апреля 2025
Ответ дляАноним НаВсеГда
Никаких убытков, одни плюсы. У нас отличные арендаторы. В отличие от нас, ленивых хозяев))
Аноним НаВсеГда• 27 апреля 2025
Ответ дляПтица Говоруша
То в чому проблема переїхати у будинок за 7 тис з посудомийкою і басейном замість платити 15 без них?
Аноним НаВсеГда• 27 апреля 2025
Ответ дляНе кую, не мелю

Ви зі 100 доларів оренди маєте прибуток з квартири у 100 квадратів?
Чого тільки не прочитаєш на Порадниці. Ви не покриєте навіть амортизацію меблів та техніки, мовчу про ремонт, який прибуток ? Ви здаєте собі у збиток... Але зрозумієте це після виселення, коли почнете приводити квартиру до ладу.
Не кую, не мелю• 27 апреля 2025
Ответ дляАноним НаВсеГда

Мы не гонимся за прибылью )))) Нам важно, чтобы в квартире жили адекватные люди. Там парень хозяйственный и рукастый - он за месяц привел ’до ладу’ все мелочи, что посыпались, пока я год без мужа жила

Хотя признаюсь честно, вначале у меня была мысль сдать по рыночной цене (12-16 тысяч). Но уже скоро год, а мы ни разу не пожалели, что сдали за бесценок. Квартира же своя и любимая