Мстящий за Зайца• 26 апреля 2025

Права ли хозяйка дома?

Мы с мужем арендовали дом, хозяева уехали на западную Украину.
Нам оставили бытовую технику, бассейн.
Собственно, учитывая общее состояние дома - это самое ценное
Спустя 2 месяца жизни, мне звонит хозяйка и говорит что они хотят забрать посудомойку и бассейн - то что оставили в наше пользование.
У них дети, я понимаю нужду, но мы по сути платим за этот бассейн и посудомойку в том числе.
Нас это выбесило, задумались о съезде.
Правильно ли озвучить хозяйке, что эти вещи в том числе входят в аренду и без них этот дом уже не будет столько стоять?!
Пустощі-веселощі• 26 апреля 2025
правильно, можете смело просить скидку
Пишу вірші, дорого• 26 апреля 2025
Пусть снижают стоимость аренды
Стриптизерка• 26 апреля 2025
Да. Это существенный плюс проживания. Поэтому стоит говорить или съезжать, если не устроит ответ.
Love_Love_Love_• 26 апреля 2025
Правильно якщо це було оговорено, якщо залишали як бонус- сюрприз то не правильно.
автор Мстящий за Зайца • 26 апреля 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Не бонус сюрприз
Было сказано «мы оставляем вам»
Я_канеша_извиняюсь• 26 апреля 2025
В договоре перечислены эти позиции как арендованное имущество?
Love_Love_Love_• 26 апреля 2025
Ответ дляМстящий за Зайца
Не бонус сюрприз
Было сказано «мы оставляем вам»
Типу ви прийшли на огляд, а вам говорять: от басейн, от унітаз, от посудомийка?
Oxsi10• 26 апреля 2025
для этого надо прописывать, что остается в доме или квартире.
Запароленое одеяло• 26 апреля 2025
Значить потрібна знижка на оренду
А що таке?• 26 апреля 2025
Ну я, наприклад, не готова жити без посудомійки.
Якщо я б зразу знала, що її немає - то це був би мій вибір погодитися чи ні.
А при такому розкладі - це вони вам погіршують умови.
Варена цибуля• 26 апреля 2025
Ответ дляOxsi10
💯 полностью согласна, теперь будет урок( если договора нет, то или сезжайте, или скидывайте цены
Аноним НаВсеГда• 26 апреля 2025
Божечки, що ж там за будинок, якщо ’саме цінне’ у ньому то надувний басейн та посудомийка?
Я можу засперечатися, що у будинку залишилися й особисті речі господарів. Цікаво, їх б/в труси ви вважаєте теж частиною оренди чи все ж таки вони можуть приїхати їх взяти?
Цукрові вишні• 26 апреля 2025
Посудомойку им дешевле будет на месте бу купить- без демонтажа-перевозки-монтажа
Ні за холодну воду• 26 апреля 2025
Цікаво просто, яка плата за будинок?
Чи є кращі пропозиції на ринку?
Рубаю олівлє• 26 апреля 2025
А як вона збирається забирати басейн та посудомийну машину?
Вельми шановна• 26 апреля 2025
зачем вам бассейн?
вы что, не работаете?
значит посуду помоете и руками, не велика цаца
МинерАлочка• 26 апреля 2025
Ответ дляАноним НаВсеГда
І посудомийка на 3 чашки і 3 тарілки, яка за розмірами, як мікрохвильовка
Птица Говоруша• 26 апреля 2025
Ответ дляАноним НаВсеГда
Ви колись орендувли квартиру? Що за порівняння? По вашій логіці техніка та басейн = труси, і орендодавець може приїздити і забирати що йому знадобиться. Сьогодні посудомийку забере, завтра холодильник, ліжка, це ж його речі як і труси.
Звезда в шоке• 26 апреля 2025
В вопросе того, как будет стоять дом, важны фундамент и стены, посудомойка и бассейн на устойчивость дома не влияют.
Поторописька• 26 апреля 2025
Тогда пусть снизят стоимость
автор Мстящий за Зайца • 26 апреля 2025
Ответ дляНі за холодну воду
Цікаво просто, яка плата за будинок?
Чи є кращі пропозиції на ринку?
15 тыс
Поторописька• 26 апреля 2025
Ответ дляВельми шановна
зачем вам бассейн?
вы что, не работаете?
Сами и мойте руками
Странная
Не ваше дело
Ні за холодну воду• 26 апреля 2025
Ответ дляМстящий за Зайца
15 тыс
І за ці гроші з найкращого в домі це є посудомийка і басейн?
автор Мстящий за Зайца • 26 апреля 2025
Ответ дляВельми шановна
зачем вам бассейн?
вы что, не работаете?
Дело каждого
Я привыкла
Аноним НаВсеГда• 26 апреля 2025
Ответ дляПтица Говоруша
І орендувала, і здавала. Тому на 100% впевнена, що це будинок не під оренду, а власний господарів і у ньому купа їх речей. І ціна там мінімальна саме з цієї причини., що не дозволяє господарям купити нове на заміну.
Ви може не в курсі, але є житло, яке здається пусте? Все визначається ціною. Якщо автора не влаштовує, вона може з´їхати у будинок де буде і басейн, і посудомийка. Проблем то ?
Птица Говоруша• 26 апреля 2025
Ответ дляВельми шановна
зачем вам бассейн?
вы что, не работаете?
Та не кажіть. Хай би ще й пральну машинку забрали, можна і в тазіку речі прати) І телевізор хай заберуть, більше вільного часу буде речі випрати і посуд помити)
Поторописька• 26 апреля 2025
Ответ дляЗвезда в шоке
На цену влияют
Звезда в шоке• 26 апреля 2025
Ответ дляПоторописька
На цену влияют
Если вы внимательно прочли, то о цене речь не идёт. Вопрос состоял в том, что без посудомойки и бассейна дом не будет столько стоЯть. Повторюсь, что на устойчивость дома бассейн и посудомойка не влияет. А вот на то, сколько может стоИть аренда, влияет очевидно.
Аноним НаВсеГда• 26 апреля 2025
Ответ дляПтица Говоруша
Все визначається ціною. Більшість житла під оренду здається без пральної машинки та телевізора (принаймі сучасного). І люди його винаймають.
Якщо автора не влаштовує, вона завжди може переїхати туди, де все включено.
Але щось підказує,що ціна тут значно нижче ринкової)
Птица Говоруша• 26 апреля 2025
Ответ дляАноним НаВсеГда
з таким підходом зрозуміло як ви здавали. Те що людина платить 15 тис за ті блага якими користується то херня, можна приїздити і забирати те що потрібно орендодавцю, а як щось не подобається то хай шукає краще) І можливо ви не в курсі, але коли квартира здається пуста то клієнта про те попереджують, а не показують меблі, техніку, а при заїзді квартира виявляється пуста)