Метелик• 26 апреля 2025
Нейрокобал. Дієвий? Які побочки?
Приймаю від нейропатії нейрокобал п´ятий день. Якась заторможена стала, депресивний стан ( але то може від болю, який докучає), іноді нудота ( не вагітна, це виключено). Хто приймав, які враження від цього препарату?
ЧупакабраЗеБест• 26 апреля 2025
я была принимала его+вестинорм. на 3 день приема уехала на скорой помощи в неврологию.
Метелик
• 26 апреля 2025
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Ого, це побічна реакція така?
ЧупакабраЗеБест• 26 апреля 2025
я на отзовике посмотрела, там девушка тоже писала что ее толшнило от него
Метелик
• 26 апреля 2025
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Це вітамін В12. Не фантазуйте
Ви приймали цей препарат?
ЧупакабраЗеБест• 23 мая 2025
Ответ дляМетелик
Ого, це побічна реакція така?
как вы автор? смогли попринимать?
Метелик
• 23 мая 2025
Ответ дляЧупакабраЗеБест
как вы автор? смогли попринимать?
Так, але тільки половину пачки, потім в лікарні лікувалась, то закинула прийом)
ЧупакабраЗеБест• 23 мая 2025
Ответ дляМетелик
так полегчало хоть?
Метелик
• 23 мая 2025
Та явно не тільки від нейрокобалу) 5000 грн на ліки окрім нейрокобалу