БезВзяток• Изменено 26 апреля 2025
на какие бесплатные школьные кружки ходят ваши дети?
такое впечатление, что постоянно хотят на родителях нагреть руки.
все кружки 900-1500 грн/ мес.
в месяц, Карл !
в то время как в ЕС все бесплатно, все для детей, все в школе и не надо ездить по району по кружкам
все кружки 900-1500 грн/ мес.
в месяц, Карл !
Полонянка SexShop-а!• 26 апреля 2025
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Пение это серьезно? А преподает кто? Физрук?
Учитель мыстецтва
забиякина• 26 апреля 2025
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Мама бух, точно знает, что есть, а чего нет.
Самая большая проблема школьных кружков, текучка. В сентябре были танцы,,с февраля пение, а в прошлом году полгода польский онлайн, а полгода авиамоделирование. Как думаете, дети хотят так ходить?
А, так проблема з кадрами, а гроші б виділились
забиякина• 26 апреля 2025
Ответ дляКнягиня пітьми
Нет бесплатных. Даже худ школа официально 450 грн.
Є. І у центрах дитячої творчості, і у школах.
Полонянка SexShop-а!• 26 апреля 2025
Ответ длязабиякина
Выделены. Ровно на один . Это не Киев.
Полонянка SexShop-а!• 26 апреля 2025
Ответ длязабиякина
В школах оно на таком уровне, чтт и даром не надо
забиякина• 26 апреля 2025
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
То вже інше питання.
забиякина• 26 апреля 2025
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Выделены. Ровно на один . Это не Киев.
Але є. В нас теж не столиця.
Полонянка SexShop-а!• 26 апреля 2025
Ответ длязабиякина
Але є. В нас теж не столиця.
Щастя яке. Кожні пару місяців новий, на примітивному рівні організований. Ваша дитина в такому?
забиякина• 26 апреля 2025
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Ні. Але у вас нема персоналу чи чому зміни? Є Stem гурток, веде фізик і інформатик, ненапряжно їм, звіти на конкурси є, ось був інженерний тиждень, робототехніки виставка. Призові місця на області. Це примітивно? На Всеукраїнській МАН з фізики теж призове за винахід. Чого вчитель повинен безкоштовно робити. А так оплачується.
Ще є туристичний гурток. Дуже цікаво.
Полонянка SexShop-а!• 26 апреля 2025
Ответ длязабиякина
Ще є туристичний гурток. Дуже цікаво.
Фізику і даром не потрібен той гурток. Він взяв часи в школі , щоб уникнути мобілізації. Інформатика займається репетиторством математики, 500грн/год , їй теж гурток і даром не потрібен. Тому у нас з лютого співають , чи надовго?
забиякина• 26 апреля 2025
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
У нас інша ситуація. Діти не хочуть ходити (змішане навчання, уроки в школі і у сховищі проводяться). Вчителі-чоловіки не сачкують. обл.центр. Ну і репетиторсто в школі заборонено. Всеодно дві зміни з вікнами.
Нащо було брати тих, хто не хоче працювати...риторичне питання.
Мирної ночі
Полонянка SexShop-а!• 26 апреля 2025
Ответ длязабиякина
Мирної ночі
Репетиторство в неї за межами школи. Хто їй може це заборонити?
А у вас черга з вчителів? Інших варіантів не було. Навіть зараз в місті є вакансії предметників. А математику і фізику читають трудовик з фізруком
забиякина• 26 апреля 2025
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Взяли студентів. Є педвуз.
Полонянка SexShop-а!• 26 апреля 2025
Ответ длязабиякина
Взяли студентів. Є педвуз.
У нас тільки училище , випускає початкову, дошкільну і фізруків