Нульовий сантиметр• 26 апреля в 20:41

Дівчата хтось губив документи на квартиру куплі прод. та дарування.

Яка процедура щоб їх відновити? Це реально? Дякую
Шиворот Навыворот• 26 апреля в 20:43
ну а чому ж не реально? йдіть до нотаріуса, він вам все розкаже
Твоя подружайка• 26 апреля в 20:43
ну копия осталась?
я вот газовый проект потеряла, вот это засада(((
дожену і ощасливлю• 26 апреля в 20:45
У нотаріуса можна взяти дублікат, платно, звісно. Найпростіше у того ж, у якого оформлювали, але, думаю, можна у будь-якого. Зателефонуйте запитайте
Зубная фея• 26 апреля в 20:51
Конечно, в архиве восстановят
Дадут дубликат
За деньги
Весела бджілка• 26 апреля в 20:51
Або до нотаріуса, або в БТІ, а потім до нотаріуса. Все залежить від давності документа.
Зубная фея• 26 апреля в 20:52
Ответ дляТвоя подружайка
ну копия осталась?
Это да( тут Жопа