культУра• 26 апреля в 23:32

Дитина пише на 2 математику, бо лінь самій розібратись

І мені головне не каже шо вона не розуміє
Сьогодні репетитор по математиці розказала чк робити
Там реально легкотня і вона це розуміє сама що все виявляється просто
А до цьоно загуглити сама не могла як це зробити
Та навіть чата джіпіті запитати
І головне що мовчить і не підходить до мене що є проблема

І так завжди
когдадеЦкие• 26 апреля в 23:34
Значить не довіряє Вам і не хоче у Вас просити допомогу
Барабасиха• 26 апреля в 23:35
Ответ длякогдадеЦкие
Тут вообще не вопрос доверия, скорее просто похуизма
Дикая Роза• 26 апреля в 23:35
Никогда не нравился математика, быстрее научилась считать деньги и сдачу
Дикая Роза• 26 апреля в 23:36
Играйте с ребёнком в разные игры с цифрами
Ms. Скромность• 26 апреля в 23:36
Я також, згадую як в дитинстві ходила в бібліотеку, шукала інформацію в купі книжок. А зараз дітям навіть ліньки щось загуглити, что передивитися коротенький ролик на ютубі. Набагато простіше сказати: «я не зрозуміла». Мабуть, їм просто не цікаво
Дайте подуться• 27 апреля в 07:23
Ось тому й не треба мати репетитора з початкової школи. Це учня розхолоджує. Реп - як милиця. Треба самостійно навчитись розбиратись.