Стрекозей• 27 апреля 2025
"Хартія", військова служба і т.д.
Дівчатка, дуже хочу почути реальні відгуки. Є знайомий сзч (не просто так, ледь вижив). Рік переховується, теж дах уже їде. І тут спільний знайомий пропонує повернутися і відновити службу ,дав номер телефону, куди звернутися. Завіряє, що буде все норм, допомогають солдатам,які опились в такому ж становищі. Що я зрозуміла з розмови - треба їхати в Одесу і назва військової цієї структури (організації) - "Хартія". Може ви що знаєте? Хто відновився на службі з їх допомогою і чи не потрапив потім знову на нуль...
Сладкий лимончик• 27 апреля 2025
Нравится мне всегда в подобных темах, как третья сторона, через знакомого, помогает знакомому знакомого😁
Стрекозей
• 27 апреля 2025
Ответ дляСладкий лимончик
да, оце саме так і виглядає. Мені то всьо не подобається, я проти. але мій сзч-шнік уже кремить туфлі вертатися
Сладкий лимончик• 27 апреля 2025
А сейчас начнут давать советы те, у кого мужья вообще к армии отношения не имеют. Но знают от знакомого знакомого как на самом деле
Стрекозей
• 27 апреля 2025
ну по суті, ніхто з вас нічого путнього так і не може написати. Все ’ні а чьом’
ЗдесяЯ• 27 апреля 2025
Наш колл-центр принимает заявки,те. как рекрутеры, работают на Хартию, вроде все нормально и можно выбрать должность, но как на практике не знаю.мы первичное звено
Стрекозей
• 27 апреля 2025
Ответ дляЗдесяЯ
Пусть идёт, если хочет,толку сидеть дома деградировать
да, хай іде. помре, стане героєм
ЗдесяЯ• 27 апреля 2025
Ответ дляСтрекозей
да, хай іде. помре, стане героєм
Не обязательно помре, и это лучше чем быть бусифицированным и деградировать годами без работы
Сладкий лимончик• 27 апреля 2025
Ответ дляСтрекозей
да, хай іде. помре, стане героєм
Какой плевок в тех, кто уже погиб. Вот благодарность некоторых
Стрекозей
• 27 апреля 2025
Ответ дляЗдесяЯ
впевнена, що ви абсолютно не в темі
Стрекозей
• 27 апреля 2025
Ответ дляСладкий лимончик
в мене помер кращий друг і ледь вижив брат. тому не треба тут оці басні
ЗдесяЯ• 27 апреля 2025
Ответ дляСтрекозей
впевнена, що ви абсолютно не в темі
Мой муж служит с 2022 года и есть пример сзч муж подруги
Стрекозей
• 27 апреля 2025
Ответ дляЗдесяЯ
служити можна і з 2014-го. на нулі в сраці - не думаю. там все швидко
Сладкий лимончик• 27 апреля 2025
Ответ дляСтрекозей
Если б служили, вы б подобные вопросы задавали им, а не на женском форуме
Сладкий лимончик• 27 апреля 2025
Ответ дляСтрекозей
Ещё и обесцениваете тех, кто служит
Стрекозей
• 27 апреля 2025
закриваю тему. бачу, що з вас толку - нуль. і знання в темі, коли в родині все +- нормас, нуль
ЗдесяЯ• 27 апреля 2025
Ответ дляСтрекозей
Ну то пошукайте де стояла 72 бригада.
ЗдесяЯ• 27 апреля 2025
Ответ дляСтрекозей
Поэтому хартия и вариант, если можно обучиться и не идти в штурмовики на мясо. Диалог окончен
Сладкий лимончик• 27 апреля 2025
Кому нужен сзчешник, бригады набирают тех, кто приходит сам, считая, что человек идёт сведомо.
Кто будет рад иметь крысу под боком?!
Аристократка-тунеядка• 27 апреля 2025
Ответ дляСтрекозей
солнце..на войне гибнуть, а не помирають.....иди в школу....
Аристократка-тунеядка• 27 апреля 2025
Ответ длядамаАмстердама
Я знаю хартия в Днепре дислоцируется. Там норм все.
хде???
Тётушка Лошадь• 27 апреля 2025
Ответ дляСтрекозей
Не завжди. В мене сусід з 14 по 20 роки воював, частіше на нулі. 20-22 роки не воював. В 22 пішов в перший день, але був рік під білорашкою. Зараз вже 2 роки на нулі, саме на нулі - на позиція 7-21 день, коли як, потім на 7 днів виходять з позицій
КарамбОлька• 27 апреля 2025
Ответ дляЗдесяЯ
Я Вас прошу, і навчені йдуть на м´ясо, якщо буде потрібно. Ніхто не гарантує постійне місце. Контракт добре почитайте
ЗдесяЯ• 27 апреля 2025
Ответ дляКарамбОлька
ніхто не гарантує.кожен обирає за себе, комусь нормально сидіти роками в шафі за рахунок інших, комусь таке не підходить
КарамбОлька• 27 апреля 2025
Ответ дляЗдесяЯ
Ті, кому це підходило - пішли і тепер шкодують, тому що ставлення, як до непотребу, попасти в армію простим солдатом - це рабство, без прав, без гарантій.