vera_vorobyova• 27 апреля в 23:51

Літак о 3й ночі з Модліна. Як краще доїхати до а/е з готелів Варшави або Модліна

Плануємо відпустку
Літак о 3й ночі. Питання в таксі. Як краще вночі добратись до а/е з Варшави чи Модліна?
Варшава -наче має бути таксі вночі,а Модлін ближче,але як з таксі..
marata• 27 апреля в 23:53
Таксі болт чи убер без проблем
автор vera_vorobyova • 27 апреля в 23:55
Ответ дляmarata
Таксі болт чи убер без проблем
З Варшави?
marata• 27 апреля в 23:56
Ответ дляvera_vorobyova
З Варшави?
Та будь-де в Польщі взагалі нема проблем з таксі в а/п
автор vera_vorobyova • 27 апреля в 23:57
Ответ дляmarata
Якраз ні. Кажуть,що з Модліна вночі нереально викликати болт
Sicillia• 27 апреля в 23:57
Модлін не вибирайте.
Це жопа світу.
40 км від Варшави.
Таксі Юбер не захотіло мене туди везти + там ремонт був в тому році.
Це дуже забитий і далекий аеропорт.

Або їдьте автобусом прямо в нього і просто чекайте свій рейс
Я їхала на електричці з 2 пересадками. Ледь не запізнилася.
А я була в 35 країнах і в мене таке вперше.
автор vera_vorobyova • 27 апреля в 23:58
Ответ дляSicillia
Модлін не вибирайте.
Це жопа світу.
40 км від Варшави.
Це дуже забитий і далекий аеропорт.

Лечу через Модлін 2й раз..знаю що це дно ,але ж як є. Нажаль,інших варіантів не було
margaritavoronina1• 27 апреля в 23:58
Звичайно що таксі, і майте на увазі що маєте бути в аеропорту раніше, а то я якось час не розрахувала, таксі приіхало на 40 хвилин пізніше чим я замовляла і ледь не запізнилась
Sicillia• 27 апреля в 23:59
Ответ дляvera_vorobyova
Співчуваю. Тоді лише шукати перевізником хто їде саме туди напряму.
На таксі, автобуси і електрички сильно не розраховуйте
автор vera_vorobyova • 27 апреля в 23:59
Ответ дляmargaritavoronina1
Зрозуміло що таксі, питання звідки з Варшави чи Модліна
margaritavoronina1• 28 апреля в 00:00
Ответ дляvera_vorobyova
Так, бо модлін це ж не сама Варшава, я він як би при вʼїзді в Варшаву
Sicillia• 28 апреля в 00:00
Ответ дляvera_vorobyova
З Модліна Вас ніхто не повезе.
Там близько.
З Варшави теж не було бажаючих.
За мною ніхто не приїхав ні в Варшаву, ні в Модлін.
Але я виїхала з великим зазором і поїхала електричкою з пересадками.
Не вночі було.
Це був жах, бо поляки англійською не сильно говорять. Я ледь добралася
автор vera_vorobyova • 28 апреля в 00:01
Ответ дляSicillia
З Модліна Вас ніхто не повезе.
Там близько.
З Варшави теж не було бажаючих.
Не вночі було.
Як вирішили питання?
Sicillia• 28 апреля в 00:02
Ответ дляvera_vorobyova
Як вирішили питання?
Дописала вгорі.
автор vera_vorobyova • 28 апреля в 00:03
Ответ дляSicillia
Дописала вгорі.
А не в ночі,це змінює суть ).
margaritavoronina1• 28 апреля в 00:06
Ответ дляvera_vorobyova
Мабуть що питання скоріш в тому хто вас повезе вночі- може бути таке що з модліна не буде вільних, або просто не захочуть їхати.Там ще раніше автобус був , але зараз точно не знаю, я б розглянула варіант поїхати на автобусі і чекати вже в аєропорту
автор vera_vorobyova • 28 апреля в 00:07
Ответ дляmargaritavoronina1
Ну якось з 3 дня до 3 ночі чекати в аеропорту та ще й дитиною,не дуже такий варіант(
margaritavoronina1• 28 апреля в 00:12
Ответ дляvera_vorobyova
Я просто не знаю о котрій годині ті автобуси,але я з дитиною 2 річною як летіла, то рейс перенесли на 7 годин, то я звичайно вас розумію. Шукайте тоді якесь надійне таксі
tropik485• 28 апреля в 07:46
Чого ж з 3 дня? Якщо у Вас рейс от3 ночі, за три години треба бути в аеропорту. Це 12 година. А краще 10-11, коли ще все їздить. Таксі можна замовити заздалегідь, там є така функція в додатку. Або трансфер, якщо таксі не хоче їхати . Або краще всього найти автобус і доїхати на ньому

https://shop.flixbus.ua/search?departureCity=40e19...

Ось фліксбас везе.
Також скачайте собі додатки jakdojade і koleo, це транспорті додатки Польщі, забиваєте там дві адреси і бачите що туди везе
Забронюйте все що можете заздалегідь, краще приїхати раніше і бути собі спокійно в аеропорту
Вдалої подорожі!
автор vera_vorobyova • 01 мая в 17:18
Ответ дляtropik485

Ось фліксбас везе.
Вдалої подорожі!
Дякую за реальну порадку!. Про flixbus не подумала.
Літак о 5й ранку,в аеропорту потрібно бути о 3 ночі.