Бадабум• 27 февраля в 18:14

Дівчата є хто в Катовіце, або може підказати по таксі в Польщі

Дівчата, зараз прокладаю маршрут є літак з Катовіце, і напевно треба заночувати там, але рейс о 6.00 тобто треба бути на 4.00 десь в аеропорту, тому хочу хоч трошки прорахувати маршрут, перше може підкажете як можна замовити таксі якщо не знаєш мови, там є убер або щось по типу, чи можливо і на ресепшені в готелі допоможуть, але не хочеться в три дорога платити, може від готелю може бути дорожче.тому прошу поради, бо Польщу взагалі не знаю, були 2 рази проїздом.
Вільний митець• 27 февраля в 18:19
Болт
woman Warrior• 27 февраля в 18:20
Болт.
Предзаказ.
В сообщении к заказу пишете все ваши пожелания,указываете водителя рус/укр.язычного.
У кого там голова заболела уже.)
Вільний митець• 27 февраля в 18:20
Ответ дляwoman Warrior
Болт.
Предзаказ.
У кого там голова заболела уже.)
Зачем языком сужать вероятность , что такси приедет вовремя?
woman Warrior• 27 февраля в 18:25
Ответ дляВільний митець
Да бросьте.
80%и так наши.
Если автору нужно будет пояснить или позвонить ему,объясняться как будет
Автор польский не знает,иначе бы не было б темы
Як ухурделю• 27 февраля в 18:39
Ответ дляwoman Warrior
Да бросьте.
80%и так наши.
Я викликала болт неодноразово, не знаючи польської мови взагалі. В Кракові, правда.
Ніяких проблем.
Сіла, привіталася, доїхала, вийшла. Оплата з карти.
ЛюблюДевчонок• 27 февраля в 18:41
У мене убер, завжди приїжджають. Раз не приїхав наш, українець. Взагалі не відповідав ні на телефони, ні на повідомлення. З мене потім 5 зл просто так зняли.
Більшість водіїв таки поляки та англомовні водії.
У застосунку чітко вказано, де зустріч з водієм. Мови взагалі можна не знати.
Зашла на 5минут• 27 февраля в 18:42
Ответ дляwoman Warrior
Да бросьте.
80%и так наши.
Сто раз вызывала такси. Без проблем можно изьяснится хоть на пальцах если нужно. Но обычно просто молча везут куда нужно
woman Warrior• 27 февраля в 18:43
Ответ дляЯк ухурделю
Ніяких проблем.
Я и не говорю,что есть проблемы.
Я подсказываю автору, вдруг пригодится.
Насчёт своевременности подачи машины-этот фактор не имеет привязки к языку общения вообще.
Это как везде.
Но предзаказом удобно.
ВерСаСе• 27 февраля в 18:43
это дорого. аэропорт не в Като. за 40+ км.
каждые пол часа от жд вокзала едет автобус. за 6 злотый домчите
Зашла на 5минут• 27 февраля в 18:43
Если у вас такой ранний вылет, то есть смысл поселиться в отеле прям возле автостанции откуда едут автобусы в аэропорт.
woman Warrior• 27 февраля в 18:44
Ответ дляЗашла на 5минут
Емое.
Я что,призываю делать именно так,как я написала?
Мешаю изъясняться на пальцах?)
woman Warrior• 27 февраля в 18:46
Автор,я сказала что хотела.Вдркг пригодится.
Сообщения переводятся автоматически с любого языка.

В тему прибежали люди,которым нужно спорить и рассказывать,что все дураки -по любому вопросу.
Не мой формат тратить на это время.
Зашла на 5минут• 27 февраля в 18:46
Ответ дляwoman Warrior
Емое.
Мешаю изъясняться на пальцах?)
Нет, я просто уточняю что можно не заморачиваться с поиском украиноговорящих водителей.
Да_Я_ТакаЯ_• 27 февраля в 18:54
не знаю, как в Катовице, в Варшаве большинство водителей говорят на русском - потому что поляки встречаются редко. Много из бывших союзных республик.
Болт, Убер. Заказать можно заранее, будет небольшая наценка. Можно посмотреть расценки, сравнить.

В поездке язык вообще не нужен.
автор Бадабум • 27 февраля в 18:57
Дякую дівчата, слушне зауваження що якщо аеропорт не в місті і буде дорого, то напевно краще, якщо я наприклад буду в Катовіце ввечорі , то краще на міському транспорті добратися ближче до аеропорту, я бачила там декілька готелів, і звідти вже в аеропорт. Або може навіть якщо так буде дорого то краще зняти номер в тому готелі що в аеропорту
ВерСаСе• 27 февраля в 19:09
Ответ дляБадабум
откуда вы будете ехать?
Аль де Барановна• 27 февраля в 19:17
Я рекомендую Вам переночевать в гостинице недалеко от аэропорта. Сама так пару раз делала. Там идти буквально метром 200 по прямой. Номер стоит 50-55 евро.
автор Бадабум • 27 февраля в 19:23
Ответ дляВерСаСе
откуда вы будете ехать?
Взагалі автобусом зі Львова, прибуває на автовокзал, не дуже хочеться приїхати вночі і шукати як добратися до аеропорту в незнайомому місті. Думала приїхати під вечір, заночувати і спокійно поїхати на вокзал. Тому напевно краще готель вибирати поблизу аеропорту
автор Бадабум • 27 февраля в 19:25
Ответ дляАль де Барановна
Дивлюся букінг показує в районі 100€, може ви можете скинути ссилку? Або назву
Аль де Барановна• 27 февраля в 19:28
Ответ дляБадабум
Я здесь ночевала
https://www.booking.com/hotel/pl/noclegi-avoca.uk....;
Удальонка• 27 февраля в 19:48
Ответ дляБадабум
Це якщо автобус не затримається на кордоні, а так можна приїхати прям під виліт, і отель вже не треба буде.
Цигарний шланг• 27 февраля в 20:01
Ездили болт, но ваша проблема, что это ночью, я в жешове в 5 утра не смогла вызвать такси, а на дороге поймала, так он в три раза больше содрал
Бритоножка• 27 февраля в 21:45
Якщо виїзд з Катовіц, то аеропорт в Пижовіцах, це близько 40 хвилин автобусом з Катовіце. Автобус їздить вночі 1 раз на годину. Білет на 40 хв коштує 5,20 злотих. Лінія АР. Могли б заночувати в Катовіце в хостелі, наприклад Klimczoka 7, замовити таксі на міжнародний автовокзал, він 1,8 км від хостелу, адреса Sądowa 5 і звідти поїхати до аеропорту. Хостел макс 70 зл доба, таксі нехай 20, а білет 5,2 зл. В сотню вкладетесь.