Вилами по воде• 28 апреля в 14:50
Одуванчик, пятно на футболке
Белая детская футболка, пятно от одувана. Такой коричневый кружочек. Отстираю, чем? Спасибо
КоролеВешна• 28 апреля в 15:07
Я ванішем рідким з куртки відіпрала, рожевим, нанесла на пляму хвилин на 20 потім з порошком замочила десь на годину і прала як звичайно. Буду вдячна якщо хтось порадить як сліди від мильних бульбашок з одягу відіпрати , нічого не допомагає навіть кисневий порошок
А я з косою• 28 апреля в 15:11
Я кисневим порошком для білого відіпрала сорочку білу..теж букет мені збирав.. думала вже треба викинути