Лиса Патрикевна• 28 апреля в 16:13

Як штани? Які краще?

Які краще сидять? Чи які ще моделі дивитись?
Пані з калабані• 28 апреля в 17:24
Ответ дляЛиса Патрикевна
Удалено администрацией...
Пані з калабані• 28 апреля в 17:25
Ответ дляЛиса Патрикевна
Удалено администрацией...
З вами і не спорять)) вам правду написали , а все ваше що із вас ллється це ВАШЕ
Пацелуйнитуда• 28 апреля в 17:26
Ответ дляЛиса Патрикевна
Удалено администрацией...
Ви мене ні з ким не плутаєте? Дивіться хоча б кому відповідаєте.
Скорая помощь• 28 апреля в 17:26
Ответ дляЛиса Патрикевна
Удалено администрацией...
автор Лиса Патрикевна • 28 апреля в 17:26
Ответ дляПацелуйнитуда
Удалено администрацией...
автор Лиса Патрикевна • 28 апреля в 17:27
Ответ дляПані з калабані
Удалено администрацией...
Поросенка• 28 апреля в 17:27
Ответ дляЛиса Патрикевна
Ну зрозуміло чому яд виливаєте.
Людина має почуття гумору на відміну від вас
Скорая помощь• 28 апреля в 17:27
Ответ дляПацелуйнитуда
Удалено администрацией...
При этом называет людей дураками и хамит)
Воспитание топ )
Пацелуйнитуда• 28 апреля в 17:28
Ответ дляЛиса Патрикевна
Удалено администрацией...
автор Лиса Патрикевна • 28 апреля в 17:28
Ответ дляСкорая помощь
Удалено администрацией...
Звичайно пішло. Ви правда думали, що писати радості і потім отримати за це похвалу? Супер, але ні
Скорая помощь• 28 апреля в 17:29
Ответ дляЛиса Патрикевна
Гадости какие вам писали ?
автор Лиса Патрикевна • 28 апреля в 17:29
Ответ дляПацелуйнитуда
Удалено администрацией...
автор Лиса Патрикевна • 28 апреля в 17:30
Ответ дляСкорая помощь
Гадости какие вам писали ?
Нижче
автор Лиса Патрикевна • 28 апреля в 17:31
Ответ дляСкорая помощь
Воспитание топ )
Ви правда думаєте, що у відповідь на образи треба дякувати людям на хвалити? Ви всі тут жертви булінгу? Хоча це пояснює вашу поведінку
Скорая помощь• 28 апреля в 17:31
Ответ дляЛиса Патрикевна
Удалено администрацией...
автор Лиса Патрикевна • 28 апреля в 17:32
Ответ дляСкорая помощь
Удалено администрацией...
Пацелуйнитуда• 28 апреля в 17:32
Ответ дляЛиса Патрикевна
Удалено администрацией...
Ви в адекваті чи ні?
Це я Вам писала? Ні. А Ви мені гидоту і образи написали вже не раз, і не два.
автор Лиса Патрикевна • 28 апреля в 17:33
Ответ дляПацелуйнитуда
Ви в адекваті чи ні?
Та яка різниця хто. Якщо ви підтримуєте т?0 коментаторів, то чим ви краще?
Пацелуйнитуда• 28 апреля в 17:34
Ответ дляЛиса Патрикевна
Угадайс• 28 апреля в 17:34
Ответ дляЧарівна патика
Автор, выставляя здесь свои фото, вы должны были быть готовы ко всему. Поэтому теперь нет смысла хамить и возмущаться чьим-то комментариям, тем более первые штаны вам однозначно малы в районе попы и это чистая правда. Вообще не понимаю таких тем: неужели сами не можете принять решение, видя себя в зеркало, ведь по факту нам всем пофиг, какие штаны вы выберете в итоге.
А почему когда хамят автору, вы оправдываете хамство. А когда хамят автор в ответ, осуждаете ее. Хамам тоже нужно быть готовыми к хамским ответам.
Скорая помощь• 28 апреля в 17:35
Ответ дляЛиса Патрикевна
Удалено администрацией...
На какую на мою ? Где я писала такое писала?
Где вам писали про ваших родителей гадости и детей ? А вы людям писали, каждое ваше сообщение это грязь !
Скорая помощь• 28 апреля в 17:36
Ответ дляУгадайс
Ну, пусть бы ответила - сами вы багажник или что там ей писали, но она же начала грязь лить на родителей и детей
Трохи злякана• 28 апреля в 17:37
Ответ дляЛиса Патрикевна
Удалено администрацией...
Вельмишановна, авторкинє!
Ви настільки образилися на невинний перший жартівливий коментар, що вже самі згодом перейшли на реальну кацапську феню.
автор Лиса Патрикевна • 28 апреля в 17:40
Давайте дівчатка відправляйте в бан та зробіть вже своє завершальне слово. Ваше виховання вже не піддається рятуванню. Що з вами? Чому ви гадаєте що написати образу незнайомим людям це ок? Коли спілкуєшся з вами на вашій «мові» то візг що я вас образила. Що з вами? Моя помилка що я зробила тему на сайті де 90% сидить невихованих людей, які не вміють адекватно спілкуватися. Люди мозолі просто. І найгірше що з вами вже нічого не зробиш.
Скорая помощь• 28 апреля в 17:41
Ответ дляЛиса Патрикевна
Удалено администрацией...
автор Лиса Патрикевна • 28 апреля в 17:44
Ответ дляСкорая помощь
Ні, не бруд. Вихованням хто займається? Батьки? Чи вуйко з вулиці? А дітей я брудом не поливала. Чим же шапокляк і страшко гірше Карлосона та багажника? Я просто відзеркалила ваші відповіді. І якщо вам це не подається, то в першу чергу ви самі собі не подобаєтесь. А я просто показала ваш образ. Боляче, розумію, але що маємо то маємо вже. Бан не забудьте кинути.
Ответ дляСкорая помощь
Удалено администрацией...
Скорая помощь• 28 апреля в 17:46
Ответ дляЛиса Патрикевна
Вас называли в теме страшком, дурой и тд ?
А вы чужих детей назвали как раз страшками.
И страшки и ведьмы и дуры, что вы только не писали про людей
Цвіпканя• 28 апреля в 17:46
Ответ дляКотики-муркотики
Какой то слет на нарах
Вы так тоже своим матерям и сестрам отвечаете
Какая жопа, срака, багажник, и т д?
Сборище малограмотных примитивных хабалок из базара.
Стильна штучка• 28 апреля в 17:46
Автор, тут нормальних дівчат відсотків 20 не більше, решта невдоволені життям і хочуть щоб так було і в інших. По темі 2 сіли норм. Перші на більш вузький таз , не ваша модель