Лиса Патрикевна• 28 апреля 2025

Як штани? Які краще?

Які краще сидять? Чи які ще моделі дивитись?
Пані з калабані• 28 апреля 2025
Ответ дляЛиса Патрикевна
Удалено администрацией...
Пані з калабані• 28 апреля 2025
Ответ дляЛиса Патрикевна
Удалено администрацией...
З вами і не спорять)) вам правду написали , а все ваше що із вас ллється це ВАШЕ
Пацелуйнитуда• 28 апреля 2025
Ответ дляЛиса Патрикевна
Удалено администрацией...
Ви мене ні з ким не плутаєте? Дивіться хоча б кому відповідаєте.
Скорая помощь• 28 апреля 2025
Ответ дляЛиса Патрикевна
Удалено администрацией...
автор Лиса Патрикевна • 28 апреля 2025
Ответ дляПацелуйнитуда
Удалено администрацией...
автор Лиса Патрикевна • 28 апреля 2025
Ответ дляПані з калабані
Удалено администрацией...
Поросенка• 28 апреля 2025
Ответ дляЛиса Патрикевна
Ну зрозуміло чому яд виливаєте.
Людина має почуття гумору на відміну від вас
Скорая помощь• 28 апреля 2025
Ответ дляПацелуйнитуда
Удалено администрацией...
При этом называет людей дураками и хамит)
Воспитание топ )
Пацелуйнитуда• 28 апреля 2025
Ответ дляЛиса Патрикевна
Удалено администрацией...
автор Лиса Патрикевна • 28 апреля 2025
Ответ дляСкорая помощь
Удалено администрацией...
Звичайно пішло. Ви правда думали, що писати радості і потім отримати за це похвалу? Супер, але ні
Скорая помощь• 28 апреля 2025
Ответ дляЛиса Патрикевна
Гадости какие вам писали ?
автор Лиса Патрикевна • 28 апреля 2025
Ответ дляПацелуйнитуда
Удалено администрацией...
автор Лиса Патрикевна • 28 апреля 2025
Ответ дляСкорая помощь
Гадости какие вам писали ?
Нижче
автор Лиса Патрикевна • 28 апреля 2025
Ответ дляСкорая помощь
Воспитание топ )
Ви правда думаєте, що у відповідь на образи треба дякувати людям на хвалити? Ви всі тут жертви булінгу? Хоча це пояснює вашу поведінку
Скорая помощь• 28 апреля 2025
Ответ дляЛиса Патрикевна
Удалено администрацией...
автор Лиса Патрикевна • 28 апреля 2025
Ответ дляСкорая помощь
Удалено администрацией...
Пацелуйнитуда• 28 апреля 2025
Ответ дляЛиса Патрикевна
Удалено администрацией...
Ви в адекваті чи ні?
Це я Вам писала? Ні. А Ви мені гидоту і образи написали вже не раз, і не два.
автор Лиса Патрикевна • 28 апреля 2025
Ответ дляПацелуйнитуда
Ви в адекваті чи ні?
Та яка різниця хто. Якщо ви підтримуєте т?0 коментаторів, то чим ви краще?
Пацелуйнитуда• 28 апреля 2025
Ответ дляЛиса Патрикевна
Угадайс• 28 апреля 2025
Ответ дляЧарівна патика
Автор, выставляя здесь свои фото, вы должны были быть готовы ко всему. Поэтому теперь нет смысла хамить и возмущаться чьим-то комментариям, тем более первые штаны вам однозначно малы в районе попы и это чистая правда. Вообще не понимаю таких тем: неужели сами не можете принять решение, видя себя в зеркало, ведь по факту нам всем пофиг, какие штаны вы выберете в итоге.
А почему когда хамят автору, вы оправдываете хамство. А когда хамят автор в ответ, осуждаете ее. Хамам тоже нужно быть готовыми к хамским ответам.
Скорая помощь• 28 апреля 2025
Ответ дляЛиса Патрикевна
Удалено администрацией...
На какую на мою ? Где я писала такое писала?
Где вам писали про ваших родителей гадости и детей ? А вы людям писали, каждое ваше сообщение это грязь !
Скорая помощь• 28 апреля 2025
Ответ дляУгадайс
Ну, пусть бы ответила - сами вы багажник или что там ей писали, но она же начала грязь лить на родителей и детей
Трохи злякана• 28 апреля 2025
Ответ дляЛиса Патрикевна
Удалено администрацией...
Вельмишановна, авторкинє!
Ви настільки образилися на невинний перший жартівливий коментар, що вже самі згодом перейшли на реальну кацапську феню.
автор Лиса Патрикевна • 28 апреля 2025
Давайте дівчатка відправляйте в бан та зробіть вже своє завершальне слово. Ваше виховання вже не піддається рятуванню. Що з вами? Чому ви гадаєте що написати образу незнайомим людям це ок? Коли спілкуєшся з вами на вашій «мові» то візг що я вас образила. Що з вами? Моя помилка що я зробила тему на сайті де 90% сидить невихованих людей, які не вміють адекватно спілкуватися. Люди мозолі просто. І найгірше що з вами вже нічого не зробиш.
Скорая помощь• 28 апреля 2025
Ответ дляЛиса Патрикевна
Удалено администрацией...
автор Лиса Патрикевна • 28 апреля 2025
Ответ дляСкорая помощь
Ні, не бруд. Вихованням хто займається? Батьки? Чи вуйко з вулиці? А дітей я брудом не поливала. Чим же шапокляк і страшко гірше Карлосона та багажника? Я просто відзеркалила ваші відповіді. І якщо вам це не подається, то в першу чергу ви самі собі не подобаєтесь. А я просто показала ваш образ. Боляче, розумію, але що маємо то маємо вже. Бан не забудьте кинути.
автор Лиса Патрикевна • 28 апреля 2025
Ответ дляСкорая помощь
Удалено администрацией...
Скорая помощь• 28 апреля 2025
Ответ дляЛиса Патрикевна
Вас называли в теме страшком, дурой и тд ?
А вы чужих детей назвали как раз страшками.
И страшки и ведьмы и дуры, что вы только не писали про людей
Цвіпканя• 28 апреля 2025
Ответ дляКотики-муркотики
Какой то слет на нарах
Вы так тоже своим матерям и сестрам отвечаете
Какая жопа, срака, багажник, и т д?
Сборище малограмотных примитивных хабалок из базара.
Стильна штучка• 28 апреля 2025
Автор, тут нормальних дівчат відсотків 20 не більше, решта невдоволені життям і хочуть щоб так було і в інших. По темі 2 сіли норм. Перші на більш вузький таз , не ваша модель