Гарнюнька• 28 апреля в 18:04
Дитина дарує свої іграшки іншим (6 років)
Я не проти якщо це дрібниці, цукерки. Але не всі набори майкрафт магнітні блоки, ціна набору від 500 грн
Як пояснити, що не варто дарувати за увагу, чи якщо у когось нема можливості таке придбати? Чи не ждобитись, простіше реагувати на таке? Дитина одна, іграшки ті потім пиляться.
Українська Мрія• 28 апреля в 18:05
Не носить к детям их, в сад, на площадку. Объяснить, что чужим, неблизким, людям не дарят такие дорогие подарки
я Кукарача• 28 апреля в 18:06
Самый простой метод: подсрачник, подзатыльник и типа еще раз подаришь - уже будет ремнем
Забризкана водою• 28 апреля в 18:06
Это плохо. Выпрашивание внимания.
Объясните что такие дорогие подарки нельзя дарить чужим. Потому что потом с ней никто не будет дружить без подарка.
Love_Love_Love_• 28 апреля в 18:08
Ну де він їх дарує?
На майданчику, тут два варіанти або не відносити, або спілкуватися з дітьми в яких нормальні батьки.
Бо якби 6 річна дитина подарувала моїй дорогу іграшку, я б зі своєю поговорила що потрібно повернути.
Забризкана водою• 28 апреля в 18:09
Автор и правильно написали Вам, что такое дорогое не носите на улицу итд. Дело не в жлобстве, а в том, что дети привыкнут к тому что Ваша что то дарит постоянно и начнется ’не будем с тобой дружить пока не подаришь то и то’. Ее начнут вынуждать потом.
Где то Вы не дорабатываете с самооценкой ребенка. Она таким образом заслуживает у других свою ценность.
Гарнюнька
• 28 апреля в 18:11
Ответ дляLove_Love_Love_
Ну де він їх дарує?
Хвалиться іншим, обіцяє подарувати, виносить, дарує. Я кажу що не гарно так, це ж не день народження, не в гості, не обмін. «Ну і шо? Хочу. Мені вони вже більше не потрібні»
Забризкана водою• 28 апреля в 18:12
Ответ дляГарнюнька
Объясните что с ним потом дружить не будут если он в очередной раз не вынесет. Объясните что это не правильно. Такие жесты можно делать близким людям. Чужим - нельзя.
Гарнюнька
• 28 апреля в 18:13
Ответ дляКу ка ку ка ку
а що батьки тих дітей, кому ваш дарить? мовчать?
Там мама працює допіздна, дитина старша і гуляє сама. Але він телефонував їй минулого разу, и питав чи можна отримати подарунок, на що, я чула, мама сказала що в нього і так подібних іграшок багато. Але іграшку забрав .
Love_Love_Love_• 28 апреля в 18:13
Ответ дляГарнюнька
Блін, ну він реально хоче заслужити увагу спілкування, це не ок. Зверніть на це увагу, подумайте як це виправити.
Ну і раз не потрібні то скажіть що і купувати більше не будете.
Гарнюнька
• 28 апреля в 18:14
Ответ дляLove_Love_Love_
Ну логічно, ці не потрібні, вже награлись, а нові хоче.
Забризкана водою• 28 апреля в 18:16
Ответ дляLove_Love_Love_
Не так. Не ’покупать больше не будем’, а так и объяснить что дети потом привыкнут и без подарка с тобой дружить никто не будет.
У моего ребенка была похожая проблема. Конфетами всех угощал.
Но правильно пишут, есть адекватные родители, а есть такие дети (и родители спокойно на это смотрят), которым сколько не дай, все равно мало.
А потом просто началось что не вынесешь конфеты - не будем дружить.
И пришлось своему объяснять как есть. Правда понял. Перестал всех угощать.
Гарнюнька
• 28 апреля в 18:16
Ответ дляЗабризкана водою
Спасибі. То ще старші діти, по 9 років, їм 6річні не дуже цікаві. Але бігають разом. Моя дівчинка, а ті хлопці, тулиться до них, обмнімає 😔
Ку ка ку ка ку• 28 апреля в 18:16
Ответ дляГарнюнька
ви написали, що ваша дитина дарить іграшки ’іншим’
інші теж працюють допіздна?
Из Виа-гры• 28 апреля в 18:16
Ответ дляГарнюнька
Ок, тоді більше не купуємо іграшки. Купуй на свої кишенькові і даруй.
Зазвичай свої дітям стає шкода )
Гарнюнька
• 28 апреля в 18:17
Ответ дляКу ка ку ка ку
інші теж працюють допіздна?
Ну цукерками всіх пригощає. А іграшки… дійсно, тільки 1му.
Забризкана водою• 28 апреля в 18:18
Ответ дляГарнюнька
Тем более если те дети старше. У меня была аналогичная проблема. Но пришлось своему объяснять как есть прямым текстом. Чтобы понял суть манипуляции чужих детей потом. Но понял. Перестал носить.
Лінива, не каюсь• 28 апреля в 18:18
Я была такая в детстве. Хотела заслужить любовь детей таким образом. У вашего сына есть друзья?
задумчивая мордочка• 28 апреля в 18:18
Ответ дляГарнюнька
А що ви чужими дітьми керуєте...за своїми дивіться
Нетреба...дарує..йому ще куплять
Сірничок• 28 апреля в 18:19
Ответ дляГарнюнька
Предложите продать, доложить денег и купить новые. Ребенок в 6 лет уже должен понимать, что вещи не берутся из воздуха, что это чей-то труд.
Забризкана водою• 28 апреля в 18:19
Ответ дляГарнюнька
Вы должны объяснить ребенку что дружбу не нужно заслуживать конфетами, игрушками итд. Дружат дети просто так.
Может один раз вынести конфеты, угостить, поделиться, но на постоянной основе этого делать нельзя, потому что сядут на голову.
Из Виа-гры• 28 апреля в 18:19
Ответ дляГарнюнька
Запропонуйте продати ) виставите хоч тут, за не велику суму. Куплять - віддасте дитині кошти. Хай збере на нову іграшку :)
Забризкана водою• 28 апреля в 18:20
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
не давати виносити дорогі речі з дому.
Дело не только в вещах, игрушках или конфетах. Суть проблемы глубже. Чтобы ребенок понял, что другие дети потом могут им манипулировать из за этого. И чтобы не допустил этого.