Гарнюнька• 28 апреля 2025
Дитина дарує свої іграшки іншим (6 років)
Я не проти якщо це дрібниці, цукерки. Але не всі набори майкрафт магнітні блоки, ціна набору від 500 грн
Як пояснити, що не варто дарувати за увагу, чи якщо у когось нема можливості таке придбати? Чи не ждобитись, простіше реагувати на таке? Дитина одна, іграшки ті потім пиляться.
Ку ка ку ка ку• 28 апреля 2025
Ответ дляГарнюнька
Ну цукерками всіх пригощає. А іграшки… дійсно, тільки 1му.
це ж зовсім не те, що ви писали в старпості
Гарнюнька
• 28 апреля 2025
Ответ дляЛінива, не каюсь
Я была такая в детстве. Хотела заслужить любовь детей таким образом. У вашего сына есть друзья?
Постійних нема, бо розїзжались. Ось, знайшли більш менш постійних, але старших на три роки.
І я така була у молодших класах, всі іграшки носила з дому у школу, навколо мене збиралися однокласники, допоки у мене не закінчились цікавинки. Але я ніколи не дарувала, тільки показувала, одного разу помінялась і більше так не робила.
Гжегож Бженчишчикевич• 28 апреля 2025
Ответ дляЗабризкана водою
Дело не только в вещах, игрушках или конфетах. Суть проблемы глубже. Чтобы ребенок понял, что другие дети потом могут им манипулировать из за этого. И чтобы не допустил этого.
а до того чаму буде мамині гроші тринькати? хай вчиться на дешевих варіантах
Лінива, не каюсь• 28 апреля 2025
Ответ дляГарнюнька
Вот и вашего сына какое-то событие должно поменять.
Забризкана водою• 28 апреля 2025
Ответ дляСокодавка ще та
Ви ж бачите що він бере на прогулянку...навіщо дозволяєте
На прогулку ребенок брать может, но не для того чтобы подарить кому то.
Но я например не давала дорогие игрушки во двор. Только то, что не жаль потерять, сломать итд.
Лінива, не каюсь• 28 апреля 2025
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Опыт стоит денег. Дети своих денег не имеют, значит мамины
Гарнюнька
• 28 апреля 2025
Ответ длязадумчивая мордочка
А що ви чужими дітьми керуєте...за своїми дивіться
Нетреба...дарує..йому ще куплять
Не зрозуміла. Я не керую, він сам подзвонив і спитав свою маму чи можна йому подарунок додому забрати. Я від цього здивувалась.
Замороженная селедка• 28 апреля 2025
Ответ дляГарнюнька
Ну логічно, ці не потрібні, вже награлись, а нові хоче.
Хай тоді міняє на рівноцінну іграшку.
Забризкана водою• 28 апреля 2025
Ответ дляГарнюнька
Автор, Вы такая жертва, что Вами даже дети управляют. Что значит он позвонил маме и спросил можно ли забрать подарок? А Вы где были в этот момент?
’Нет, я не разрешаю’ - где Ваше?
Гарнюнька
• 28 апреля 2025
Ответ дляСірничок
Предложите продать, доложить денег и купить новые. Ребенок в 6 лет уже должен понимать, что вещи не берутся из воздуха, что это чей-то труд.
Минулого року продавали дрібні іграшки, дуже сподобалось! В нас навіть розкладний невеличкий столик був. Але стрьомно було, бо ніби незаконна торгівля
Тётушка Лошадь• 28 апреля 2025
Ой, автор моя наоборот приносила.возраст около 7 лет.
Я говорю верни пожалуйста, но там дорогого не было. Но все равно те же наборы бус украшений, резинки, обруч.
Но незнаю возвращала тли в мусорку на улице выкидывала.
Гарнюнька
• 28 апреля 2025
Ответ дляЗабризкана водою
Вы должны объяснить ребенку что дружбу не нужно заслуживать конфетами, игрушками итд. Дружат дети просто так.
Может один раз вынести конфеты, угостить, поделиться, но на постоянной основе этого делать нельзя, потому что сядут на голову.
Та їм ніби скучно гуляти, беруть щоб була тема спільна. Але дарувати… я поки не розібралась навіщо. Та бачу що увага їй цінна. Не знаю як дитині ту увагу дати, ніби їй вдома мало.
Забризкана водою• 28 апреля 2025
Ответ дляГарнюнька
Так и объясните. Играть можно, дарить нельзя.
Из Виа-гры• 28 апреля 2025
Ответ дляЛінива, не каюсь
В 6 років вже можна давати якісь кишенькові.
У мого в такому віці вже були. Збирав, купував бейблейди ) кілька разів його просили помінятись/подарувати - щас :))) це ж за його кошти куплене :) сказав чітке «ні» :)
А от скрітча чи щось таке, що я купувала на його прохання.. обміняв на жменю браслетів )) ну.. отримав пізнавальну бесіду за потрібною темою, пішов міняти назад. Повернувся зі своєю іграшкою і більше не мінявся :)
Ку ка ку ка ку• 28 апреля 2025
Ответ дляГарнюнька
авторко, так скільки іграшок ваш син подарував ’іншим дітям’?
Гарнюнька
• 28 апреля 2025
Ответ дляСокодавка ще та
Бо це речі дитини, вчу власності.
задумчивая мордочка• 28 апреля 2025
Ответ дляГарнюнька
Тобто ви відавати нехочете?
Сірничок• 28 апреля 2025
Ответ дляГарнюнька
Моя дочь тоже проходила через это.)) Но потом я создала аккаунт на три буквы и мы с ней вместе фоткали и выкладывали туда ее игрушки и одежду. Она очень этим увлеклась, все считала, сколько у нее будет денег и что она себе купит потом. И какие вещи не продались, я сказала, что все продано и мы выбирали новые вещи и игрушки. Моя не дарила свое детям, но тоже я увидела, что у нее избыток дорогих игрушек и она их не ценит. И это очень помогло, она до сих пор старается аккуратно все использовать и потом продать и телефоны, планшеты, ноут и тд, подросток уже.
Сокодавка ще та• 28 апреля 2025
Ответ дляЗабризкана водою
Ну естественно. Если берет с собой значит будут играть все
Сокодавка ще та• 28 апреля 2025
Ответ дляГарнюнька
Бо це речі дитини, вчу власності.
Тоді нехай дарують
Тётушка Лошадь• 28 апреля 2025
Ответ дляГарнюнька
Бо це речі дитини, вчу власності.
Это возраст такой, дуркуватый. Ну ему 6 лет, у него и ума как на 6лет. Просто запретите дорогое выносить.
Чуть позже пройдёт.
Лінива, не каюсь• 28 апреля 2025
Ответ дляИз Виа-гры
То у вас ребенок такой. Мой малой своего никогда не отдаст, еще и чужое домой принесет. А дочь за свои карманные всех кружит постоянно.
Забризкана водою• 28 апреля 2025
Ответ дляТётушка Лошадь
Чуть позже пройдёт.
Самое интересное что этим ’дурковатым возрастом’ пользуются старшие по возрасту друзья. Которые уже соображают что можно развести на конфеты каждый день итд. Поэтому должны контролировать взрослые (родители) такие ситуации.
Странно что автор идёт на поводу у своего ’дурковатого’ (не в обиду) и его хитрых друзей.
Гарнюнька
• 28 апреля 2025
Ответ дляЗабризкана водою
’Нет, я не разрешаю’ - где Ваше?
Так а я не проти була, моя дитина хотіла подарувати іграшку, якою давно не користується, не дорога. Чужа дитина своїй мамі зателефонувала, спитала чи можна брати.
Гарнюнька
• 28 апреля 2025
Ответ дляКу ка ку ка ку
Одній дитині, хлопчику, моя донька подарувала три іграшки. За 2 тижнів. Тенденція не втішна. І ще чую, що обіцяє подарувати те, що показувала, на день народження йому, десь перед осінню.
Забризкана водою• 28 апреля 2025
Ответ дляГарнюнька
Дело не в цене. Дело в тенденции. Повторюсь в сотый раз. Из Вашего ребенка потом сделают изгоя за то, что не подарил в очередной раз. Вы будьте осторожны с этим.
В этом возрасте родители должны управлять мозгами и действиями своих детей. Да, давать определенную свободу, но четко контролировать и корректировать действия детей.
Просто многие родители (сейчас тенденция видимо) дают детям полную свободу действий в любом возрасте. Потом маємо що маємо.
Вилосипедниця• 28 апреля 2025
Ответ дляГарнюнька
Хвалиться іншим, обіцяє подарувати, виносить, дарує. Я кажу що не гарно так, це ж не день народження, не в гості, не обмін. «Ну і шо? Хочу. Мені вони вже більше не потрібні»
Скажите,раз они ему не нужны,то больше покупать ничего не будете и дедушкам/бабушкам запретите.Когда нечего дарить будет,будут с ним ’дружить’?
Гжегож Бженчишчикевич• 28 апреля 2025
Ответ дляИз Виа-гры
100%, у нас з 4 років були кішенькові, всі примхи - виключно за свої, інакше як їм навчитися.
Ніколи забуду оте ’купи мені цю лялечку, будь ласочка’, я кажу - це 60 грн, у тебе вони є, купити за твої? - Ти що! вона стільки не вартує! (і це в 5.5 років)