Українські моделі платформи OnlyFans протягом 2020-2022 років заробили 111 млн дол.
Про це повідомив голова Державної податкової служби України Руслан Кравченко в інтерв´ю ЕП.
Та в нас купа доларових мільйонерів у країні.
Malinka111_• 28 апреля в 20:30
Ответ дляlilul990
І без мільйонів
в новостях писали больше 7 тыс аккаунтов.
111 000 000 / 7000 на 3 года и /12 месяцев = 440 долларов.
и это в среднем, т.е.значит у большинства гораздо меньше
фу
Ответ дляmymoly
У меня сегодня по поводу этой новости спросили, откуда он знает сколько они заработали?
У вересні 2024 року ДПС отримала дані про цих українців у межах обміну податковою інформацією з Великою Британією, де зареєстрована компанія Fenix International Ltd, якій і належить OnlyFans.
Ответ дляMalinka111_
фу
Ви недочули
За даними ДПС, у 2020-2022 роках 5435 українців отримували доходи від розміщення контенту на OnlyFans. Сумарно у них було 7036 зареєстрованих акаунтів (платформа дозволяє реєструвати декілька акаунтів на одну людину).
Malinka111_• 28 апреля в 20:37
Ответ дляlilul990
Ви недочули
да мне вообще по***
Parasolechcka• 28 апреля в 20:42
Поясніть мені концепт, бо не в темі зосім, це спілкування з сексуальним підтекстом, чи просто спілкування з привабливими фото? Може там є свою ніша для всіх і для ’Бузгалтерії’ і для ’Стюардес’ і для ’Вчителів’???
Ответ дляParasolechcka
Parasolechcka• 28 апреля в 20:48
Ответ дляlilul990
коротше ’голітьотки’... так за останні століття нічого нового і не придумали...
Vlada-Maria• 28 апреля в 21:57
Ответ дляmymoly
манделі, видно, забули табличку ділення))) прийшлось їм нагадати)))