А я кумедна• 28 апреля в 22:10

Яка вам тема сьогодні найбільше запамʼяталася?)

Може смішна, чи провокуюча, чи життєва якась, актуальна…або ваша зайшла класно всім? Давайте про сьогоднішні, свіжі поговоримо
Там-тарарам• 28 апреля в 22:11
Только зашла
Love_Love_Love_• 28 апреля в 22:11
Мене дуже шокувала тема про жіночку яка збиралась купити права і писала що всі їй заздрять
Гарні диньки• 28 апреля в 22:12
Нужно сидеть безвылазно и круглосуточно ))
Там-тарарам• 28 апреля в 22:12
Щас повсюду наставлю дизлайков
автор А я кумедна • 28 апреля в 22:13
Ответ дляLove_Love_Love_
О так… сама в шоці…… багато писала там, вже повторювати не буду… жах
автор А я кумедна • 28 апреля в 22:14
Ответ дляГарні диньки
Де?))) куди вас посадили вже?))))
Кашпо• 28 апреля в 22:15
Никакая.. Давно нет ничего интересного, один шлак( Ну там приятная тема была с цветочками, хоть без тупого троллинга.
автор А я кумедна • 28 апреля в 22:15
Ответ дляКашпо
Хм… не читала
Гарні диньки• 28 апреля в 22:16
Ответ дляА я кумедна
Де?))) куди вас посадили вже?))))
Не в вашу камеру конечно ))
В моей есть жизнь и кроме советчицы, а у вас только виртуал, четыре стены без окон, вот и выискиваете темы, а я их не запоминаю особо. Забегаю на форум иногда, а не сижу круглосуточно и безвылазно.
автор А я кумедна • 28 апреля в 22:17
Ответ дляГарні диньки
Не в вашу камеру конечно ))
Щооооо?))))😂 не тримайте в собі зло, пукніть))))
Love_Love_Love_• 28 апреля в 22:17
Ответ дляА я кумедна
Ахаха тре запам’ятати
Новорічна пальма• 28 апреля в 22:17
Про фарбу з амазона.
Так і не зрозуміло, чого автор до неї доколупалась і чого відразу тему закрила.
Сенс було створювати ?
автор А я кумедна • 28 апреля в 22:18
Ответ дляLove_Love_Love_
Ахаха тре запам’ятати
Ага , користуйтеся 🤭😂😂😂
Чемодан-Вокзал-Майами• 28 апреля в 22:20
Меня два года на сайте не было, сегодня впервые зашла и ощущение, что ничего не изменилось, меньше активистов только. Zelenka не вижу, тоже, наверное, ушла с форума
Кашпо• 28 апреля в 22:23
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
А где были? Не скучали)?
Чемодан-Вокзал-Майами• 28 апреля в 22:25
Ответ дляКашпо
А где были? Не скучали)?
Жила) не, некогда было. Вот сейчас опять период застоя и я тут буду торчать
Кашпо• 28 апреля в 22:27
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
С возвращением))
Чемодан-Вокзал-Майами• 28 апреля в 22:28
Ответ дляКашпо
С возвращением))
Кондуктор маршрутки• 28 апреля в 22:30
Я в тему не заходила, але автора заблокувала, бо вже декілька місяців бачу щось подібне постійно: чоловік мене відшив, як познайомитись, ми розходимось, чи я йому подобаюсь і тд. Якась жіночка постійно шукає собі партнера.
автор А я кумедна • 28 апреля в 22:46
Ответ дляКондуктор маршрутки
Ой, я теж її заблокувала , якщо це та , то мої нерви вже теж не витримали ))
Їжак в панчохах• 28 апреля в 23:28
Про права як купити... днище просто, всі відписують і радять. А як буде знов якась троща на дорозі, то будуть сопливі теми тут розмазувати - як так, права покупляли, а їздити не вміють... і що на тих дорогах робиться... і головне ж, адміни не заблокували цю тему, висіла в топі.. оця толерантність до корупції просто вирубає
автор А я кумедна • 28 апреля в 23:31
Ответ дляЇжак в панчохах
Оце точно, довго тема висіла… тій курці поради дають , адекватні на сполох бʼють , а тема все висить…. Хтось заробляє просто на монетизації
Їжак в панчохах• 28 апреля в 23:36
Ответ дляА я кумедна
Може адміни і самі такі теми клєпають, щоб публіку розворушити... немає тут такої активності як була раніше... раніше відлучишся на хвильку вже сторінок 50 в топовій темі, і не пречитаєш . Зараз максимум до 20 розігнати можуть...
автор А я кумедна • 28 апреля в 23:39
Ответ дляЇжак в панчохах
Може
Хоча я вже не дивуюся неадекватності
Маурита• 29 апреля в 00:05
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
ну судячи з ніка, ви тут з нами ненадовго)