Докладальниця• 28 апреля 2025

Ви себе любите?

Поділіться дієвим способом як себе безумовно полюбити. Хто зміг? Я скільки намагаюсь, до кінця не виходить. Не можу прийняти те, що вважаю недоліками у себе. Хоча чоловік мене дуже любить і говорить, що я красуня. Звідки ці комплекси беруться?
Водійка хімарса• 28 апреля 2025
Люблю, жалію, хвалю за все, і зовнішність і характер, хоча чоловік каже, що врєдна, вперта, часто зла і т.д.
автор Докладальниця • 28 апреля 2025
Ответ дляВодійка хімарса
Ви себе завжди любили?
Котики-муркотики• 28 апреля 2025
Завжди себе любила й люблю
Стрибну в гречку• 28 апреля 2025
Без ума от себя
Кофр для ноги• 28 апреля 2025
Люблю, но отношусь так же, как к своим детям - и хвалю, и ругаю, и жалею, и заставляю.
Но, пожалуй, детей люблю больше)
Водійка хімарса• 28 апреля 2025
Ответ дляДокладальниця
Ви себе завжди любили?
Так, думаю це з дитинства, мене дуже любили батьки, дідусі, бабусі.
Броніки для Моніки• 28 апреля 2025
Все всегда любят за что-то
КартаБезКомиссий• 28 апреля 2025
Люблю себе, бо ніхто так мене не цінує і не розуміє як я сама!) я з собою 24/7, як інакше?
Хвалю себе кожного дня навіть за дрібниці.
Коли поганий настрій, купую щось обовʼязково.
Виділяю час побути сама, не дозволяю нікому порушувати мої кордони (іноді можу дозволити донці і коту)))
Алина-1240• 28 апреля 2025
Люблю
автор Докладальниця • 28 апреля 2025
Ответ дляКартаБезКомиссий
Ви завжди любили? Чи навчилися себе любити? У вас зовсім немає недоліків?
100%• 28 апреля 2025
Люблю себе.
В дитинстві не любила, бо батьки строгі.
А я вже подорослішав, почала себе балувати і любити.
І чоловіки підтягнулися і стали теж балувати і любити.
Недоліки є, але я все одно дуже класна, яскрава, цікава))
КартаБезКомиссий• 29 апреля 2025
Ответ дляДокладальниця
Як і в попередньому дописі, мене любили батьки, в сімʼї я одна, все краще було по можливості, зі мною були бережні і любʼязні, хоча я була з дитинства трохи егоїстична, але пройшло згодом.
Але мінус такого ставлення, це сімейні відносини мої, я рублю все з плеча, не даю другого шансу. Тому заміжня втретє.
Себе любила завжди і худою і товстою після пологів, якщо про зовнішність.
Та легко!• 29 апреля 2025
Так собі, інших люблю більше.
Каркуша Клара• 29 апреля 2025
Обожаю себя. Все 45 лет жизни я у себя на первом месте, и на втором, и на третьем. А потом уже все остальные.
Мальчун-задирун• 01 мая 2025
А як вас любили батьки?
автор Докладальниця • 01 мая 2025
.
автор Докладальниця • 01 мая 2025
Ответ дляМальчун-задирун
А як вас любили батьки?
Не знущались точно. До років 7 памятаю папа грався зі мною і навчав, я його любила. Потім батьки почали будувати будинок і якось вся увага їхня перейшла туди. Не вистачало у них часу на мене, бо постійно задовбані роботою були. Я була сама по собі. Папа ніколи не говорив, що любить мене, не обіймав. та і не говорив по душам зі мною з батьків ніхто по суті ніколи. Мама почала мене залюблювати, коли я вже стала дорослою і самостійною, але щоб я зараз сильно відкликалась на її любов, то не можу сказати. З папою відносини зараз сухі, зідзвонюємося чисто формально привітати один одного з ДН.
Якось навіть не знаю. В мене не маргінальна сімʼя, але так як тут пишуть, що з дитинства їх залюблювали в мене точно такого не було.