Аноним_• 29 апреля 2025

Чи можемо ми бути разом при такій ситуації? І не відпускає, і не тримає

Подобаюсь чоловікові. Він це проявляє і вчинками, і поведінкою, і словами.
Але офіційно стати парою він вагається - бачить в мені багато недоліків: мій непостійний характер, зайву вагу, походження і тд.
Його тягне до мене, але оскільки він налаштований на серйозні стосунки, то не з усім може змиритись
Для стурбованих: сексу не було.
Триває спілкування вже рік.
ПампушОК• 29 апреля 2025
Походження? Это без родословной, что ли?
Тюрюнь_Тюнь• 29 апреля 2025
Люблю вот это ,,не отпускает,,. Это как? Привязал к батарее в подвале?
автор Аноним_ • 29 апреля 2025
Ответ дляПампушОК
Ну що я із села, а він із міста
Таро Клеопатра• 29 апреля 2025
Можно просмотреть на таро)обращайтесь
БершкомангоЗар• 29 апреля 2025
Ответ дляАноним_
Ну що я із села, а він із міста
Автор, миленькая, это значит что он Вас не любит. И никогда не полюбит.
Завязывайте тратить своё время на это.
И похудейте уже.
БершкомангоЗар• 29 апреля 2025
Ответ дляТаро Клеопатра
Можно просмотреть на таро)обращайтесь
Gpt отлично справляется, кстати.
Seehund• 29 апреля 2025
Ответ дляТаро Клеопатра
Можно просмотреть на таро)обращайтесь
Таро -явно не ваше.)
Совбез• 29 апреля 2025
Він вас не тримає, ви самі тримаєтесь. Тільки за що?
Я такая наивная• 29 апреля 2025
Просто вы запасная, поэтому не отпускает, вернее продолжает общение. Он хочет такую, как он себе придумал, но что-то идет не так и найти не может или же они не хотят это больненьке, вот и ошивается
Таро Клеопатра• 29 апреля 2025
Ответ дляБершкомангоЗар
Gpt отлично справляется, кстати.
И с диагнозом и лечением тоже,за чем ходить к врачу
Одяг та сумки• 29 апреля 2025
если за год он не захотел вас добиться для секса то это крест на отношениях или он полшестерник
Можу брикнути• 29 апреля 2025
Ответ дляСовбез
даже не за х-й - за мечты
БершкомангоЗар• 29 апреля 2025
Ответ дляТаро Клеопатра
Кстати, мне реально помог. То, что он посоветовал, помогло.
И диагноз по фото)
На циголках• 29 апреля 2025
И снова эти безумно заинтересованные мужчины, которые ’не отпускают’, но при этом не хотят ни встречаться, ни сексом заниматься с авторами...
Ластовиння• 29 апреля 2025
Про секс насмішили)) Ви біля нього крутитись, він культурно терпить. Мужик , як хоче жінку, то преград немає.
Фрикаделька• 29 апреля 2025
Це лише моя думка, але ж ви запитали..
Він просто проводить з вами якийсь свій час, щоб за ваш рахунок самоствердитись..
Яка різниця село/місто якщо у чоловіка є справжні почуття? Ну самі подумайте..
Він вас стидається, чи що?
Вага, зайва, це яка? Це він сказав? От КОЗЕЛ!!!А в нього все супер, кубік до кубіка?
Лизочек• 29 апреля 2025
А что конкретно он для вас сделал?
Кицюююня• 29 апреля 2025
Гоните взашей.
Ластовиння• 29 апреля 2025
Ответ дляФрикаделька
Це лише моя думка, але ж ви запитали..
Він вас стидається, чи що?
Що за брєд. Він навіть не вкурсі, що вона йому подобається)))))
ПультОт_БМВ• 29 апреля 2025
Нормальний мужик вирішує за пів року максимум чи одружуватись. Без кексу як оцінити старанність партнера?