Marc Antonio• 29 апреля в 09:49

Ще одне питання до жінок? У яких стосунках ви маєте перебувати з чоловіком

Аби погодитись з ним на інтим без захисту? (Про законних чоловіків мова не йде)
Лорка-хлорка• 29 апреля в 09:50
Ні я себе поважаю.
Або презервативи або іде на х@р.
Тра Ля Ля• 29 апреля в 09:51
Немає презерватива, немає сексу.
Деловитая• 29 апреля в 09:51
Незрозуміла тема питання.
А які ще стосунки можуть бути? Або законні, до яких я відношу шлюб, цивільний шлюб, гостьовий шлюб, сталі відносини більше року. Та всі інші, незаконні))) тимчасові, коханці тощо - з ними б не було інтиму без захисту
сказочное_Бали• 29 апреля в 09:52
Тільки в шлюбі і при бажанні обох мати дитину. Не хочу потім розгрібати всі проблеми з небажаною вагітністю.
Тень льва• 29 апреля в 09:53
Я парень и у меня было много раз когда жиночка сама хотела трахатся без кондома бо не чувствует член, так что все индивидуально
Пушап Мі мі• 29 апреля в 09:54
как могут даже возникать такие вопросы??
вы жили в совсем неблагополучной семье?
вас можно только пожалеть
Пушап Мі мі• 29 апреля в 09:55
Ответ дляТень льва
качай свой карандаш
Тра Ля Ля• 29 апреля в 10:00
Ответ дляТень льва
Що, такий маленький?))
Королева краси• 29 апреля в 10:01
ну как вариант многолетние отношения еще
Света С Приветом• 29 апреля в 10:09
У шлюбі.
дякую аж підскакую• 29 апреля в 10:14
В доверительных
На этапе сожительства минимум. А то и а браке
Из Виа-гры• 29 апреля в 10:14
только если уже и так решили пожениться и незапланированная беременность не будет шоком
Одна_на_всей_планете• 29 апреля в 10:15
Наприклад, якщо я б обрала цього самця для мого запліднення, через його видатні інтелектуальні і зовнішні дані. Без будь-яких планів на спільне проживання / виховання дитини.