Весняний Марафон• 29 апреля 2025

Дівчата, порадьте легкий зволожуючий крем на літо.

До цього декілька років користувалась серією холі ленд з віт С на літо і серією біо репаре на зиму, але щось пішло не так і на віт С в мене тепер висипання. Біо репаре нічний норм, а на день мені жирнуватий. Чи взвгвлі відмовитись від денного і наносити тільки сонцезахист... Активами ніякими влітку не користуюсь.
автор Весняний Марафон • 29 апреля 2025
Шкіра раніше була жирна/комбі, зараз частково суха. Пігментована. (43 роки)
Смажена полуничка• 29 апреля 2025
У мене також з якогось періоду після косметики з вітаміном С стало дуже обсипати(
Я багато років користуюсь Purles HyalurSoft Cream 125 (взимку переходжу на 126). Але їх сонцезахисний мені не подобається, тому що треба вносити, вбиваючи крем в шкіру. Тому користуюсь окремо Dr.Ceuracle, зверху зволожуючого (тільки з часовим проміжком).
Королева ганделику• 29 апреля 2025
Ничего не порекомендую конкретного, сама в поиске. Вот заказала себе пробников 5штук, буду тестировать. Кстати, удобно, чтоб не выбрасывать сразу кучу денег, на случай если не подойдёт. Себе ищу с СПФ защитой от солнца. Если у вас пигментация, то наверное тоже будет не лишним СПФ.
Ниф_ниф• 29 апреля 2025
Захист це точно,в мене така ж шкіра,напишіть,якщо щось підберете,легку емульсію чи щось інше.Пораджу тільки спреї зволожуючи,вони точно не обтяжують і зайвими в спеку не будуть
Лепетун• 29 апреля 2025
Я на літо беру корейські зволожуючі тонери, особливо є не водички, а потипу трохи гелеві (меді-пілл наприклад), зверху спф. Або емульсії (теж вибір широкий). Шкіра 45, схильна до сухості і пігментаціі. Влітку лице пітніє, то важчий арсенал мені не заходить зовсім.
автор Весняний Марафон • 29 апреля 2025
Ответ дляЛепетун
Дякую, в мене є крутезний тонер селімакс дуал барьер, я їм відновлювала шкіру після того як почалось подразнення на крем з віт С. Він молочковий. То може тоді на літо його буде достатньо під спф, наприклад двома шарами....
Всміхайлик• 29 апреля 2025
Dear, Klairs Midnight Blue Clearing Water Cream
На лето то, что надо.
tereska• 29 апреля 2025
В мене теж почались висипання від вітаміну С, уся серія пішла у відро((
Користуюсь зараз серією 1 від Шанел (лосьйон та крем), мені підходить, не жирний, моїй комбінованій шкірі підходить. З активів там, мабуть, аж нічого.
Легкий денний з спф від Е.Лаудер.
Бла бла бла• 29 апреля 2025
Я на лето люблю Christina Elastin Collagen Azulene Moisture Cream
Бавовна• 06 мая 2025
Планую такий крем взяти на літо .