Подскажите кто знает
Есть коктейли(капельницы) с Вит гр.б ,амикослотами,глутатионом.магнием где в Киеве сделать? Нет энергии и сил совсем.витамины и железо в таблетках пила,особо нет эффекта.
Деловитая• 29 апреля в 15:49
Залізо мені капали, то ефект був. Вітаміни кололи в дупцю. Боляче. Але дози були такі, що я розорилась би на тих, що з лідокаїном
Ответ дляДеловитая
А це гінеколог виписував чи терапевт? Бо я йду до гінеколога то спитаю ,може це вже пременопауза .треба можливо згт
Деловитая• 29 апреля в 22:13
Ответ дляVioletta777
Гастроентеролог. В мене виразковий коліт з кровотечами