годовасик• 29 апреля 2025
Як ви відноситеся коли жінка не носить бюстгальтер і видно соски?
В нас є робоча форма на роботі з плотного матеріалу, колега не носить бюстгальтер, але в неї груди не маленькі і 40+ вік. Декілька клієнтів мені пожалілися що вона непристойно виглядає, проведіть бесіду, я керівник про таке з колегами ще не говорила 😂
Тихомандражная• 29 апреля 2025
Ответ длягодовасик
Ну ми разом пере одягаємося і вона знімає його спеціально перед початком робочого дня, в зимовій формі взагалі було не видно, але тут клієнти почали не один говорити
так скажите ей чтобы не снимала
Стрекоза любви• 29 апреля 2025
Не уявляю себе на місці людини, яка розшукала, підійшла б до керівника умовно магазину і сказала, що у вашої касира стирчать соски і немає бюстгальтера. Негайно розберіться 🤣
годовасик
• 29 апреля 2025
Ответ дляСтрекоза любви
Розумієте роботи багато ще цим не вистачає займатися😂
Купи слона• 29 апреля 2025
Ответ длягодовасик
Україна
Дивно. Дивно що про таке взагалі жаліються. А яка галузь праці?
Путающаяся• 29 апреля 2025
Если поведение не вульгарное, нормально отношусь. Наверное, дело не в одежде
годовасик
• 29 апреля 2025
Ответ дляКупи слона
Торгівля, ну в мене до людини претензій не має
Купи слона• 29 апреля 2025
Вважаю, що це справа цієї жінки. Вона носить форму і цього достатньо. Клієнту відповіла б, що його відгук передамо команді.
Марафетчица• 29 апреля 2025
В формальной ситуации как работа это недопустимо. Если конечно,сама работа не допускает лемонстрации телесности
Я не видела ни одну стюардессу/стюарта с торчащими сосками. Както авиакомпании решают этот вопрос. Воспользуйтесь их опытом