годовасик• 29 апреля в 20:48
Як ви відноситеся коли жінка не носить бюстгальтер і видно соски?
В нас є робоча форма на роботі з плотного матеріалу, колега не носить бюстгальтер, але в неї груди не маленькі і 40+ вік. Декілька клієнтів мені пожалілися що вона непристойно виглядає, проведіть бесіду, я керівник про таке з колегами ще не говорила 😂
Замурмишка• 29 апреля в 20:50
Її вибір. Бюстгальтери взагалі носять далеко не так давно, як всім здається.
Несу добро людям• 29 апреля в 20:51
Шановні колеги, нагадую про дрес-код на робочому місці. Білизна обов´язкова!
Якщо не зрозуміє, то пізніше можна сказати вже співробітниці прямо, що білизна має бути навіть у жару
Джага-джага• 29 апреля в 20:52
Пофіг. Якщо груди не на пузі тим паче.
А всі побажання клієнтів можна передати начальству.
Почемучка• 29 апреля в 20:53
Нормально. Може в неї ліфчик трикотаж і все одно видно. Мені пофіг. В чоловіків теж крізь футболку видно соски ніхто ж їм зауваження на роботі не робить?!
годовасик
• 29 апреля в 20:54
Ответ дляПочемучка
Ну ми разом пере одягаємося і вона знімає його спеціально перед початком робочого дня, в зимовій формі взагалі було не видно, але тут клієнти почали не один говорити
годовасик
• 29 апреля в 20:56
Ответ длядама_из_декрета
а до чого тут ми, як вам робили зауваження ваші клієнти?
Мені просто пофіг на це взагалі, цікава думка інших
дама_из_декрета• 29 апреля в 20:57
Ответ длягодовасик
гарний у вас сервіс
Жена аллигатора• 29 апреля в 20:57
У меня лифчик, а на нем шов и как будто соски торчат. Вот где делема
Я супер-пупер• 29 апреля в 20:57
Сама так не хожу , но если красивая стоячая грудь то это нормально смотрится, а если висячки то конечно ужасно
годовасик
• 29 апреля в 20:58
Ответ длядама_из_декрета
гарний у вас сервіс
Маю на увазі що мені пофіг на її груди, і наявність білизни я взагалі туди не дивлюся і помітила це тільки після того як люди сказали
дама_из_декрета• 29 апреля в 20:59
Ответ длягодовасик
ну то люди вам вже сказали
як ви кажете - клієнти
годовасик
• 29 апреля в 20:59
Ответ дляЖена аллигатора
Колега точно без білизни бо бачу що вона його залишиш аж в шкафчику, він в неї не завжди закритий
Ростки жимолости• 29 апреля в 21:00
Ответ дляЗамурмишка
Если это не пошло выглядит
Ростки жимолости• 29 апреля в 21:00
Ответ дляДжага-джага
Пофіг. Якщо груди не на пузі тим паче.
И тогда ее проще уволить
Я отрицательно отношусь к таким вещам на работе. Люблю много секса в приватной жизни и ради разнообразия на работе предпочитаю всё строгое, без намёков, без сексуального подтекста, чтоб потом уехать с работы и пойти в расход. Нравятся такие перевоплощения - возбуждает. Коллеги думают, что я синий чулок - эти их думки дополнительный бонус и повод улыбнуться.
ФсеСама• 29 апреля в 21:07
А трусы, трусы вы тоже проверяете на работе?
Размер, фасон, цвет - есть какие-то требования?😁
Почемучка• 29 апреля в 21:10
Ответ длягодовасик
То хай клієнти не дивляться. В них може теж щось десь видно.
Хай дивляться на її обличчя очі чи ваш товар,чого вони її груди розглядають.
#Пойду_кгадалке• 29 апреля в 21:10
Равносильно, если бы у мужчины просвечивался бы член. Любительницам торчащих сосков отвечать не буду, у женщины грудь - это половой признак.
Почемучка• 29 апреля в 21:12
Ответ для#Пойду_кгадалке
Ой в деяких чоловіків в спортивках і шортах так все видно і нічого, ніхто їм зауваження не робить.
Штора с кисточкой• 29 апреля в 21:15
Все равно, но если у вас требования на работе носить, то нужно соблюдать. У нас одна девочка тоже не носила, но грудь маленькая аккуратная, столько разговоров было среди мужчин)) правда мы не работали с клиентами.
Будьте так ласкаві• 29 апреля в 21:24
На роботу, особливо з людьми, або бра вдягати, або мішкуватий одяг