ПоЗиТиВнАя• 29 апреля 2025

Як доїхати з Харкова в Париж

Питання для досвідчених і не дуже, бо я вперше планую і не знаю з чого почати, тож буду вдячна за пораду.
Мета наступна - спланувати поїздку для дорослого та підлітка 15 років з Харкова до Парижу та назад. Цікавить все: потяг, літак, з чого почати, куди бігти.
Максимально хочеться уникнути автобус
автор ПоЗиТиВнАя • 29 апреля 2025
Ответ дляПушап Мі мі
Мне через Польшу нравится меньше, тоже из Харькова езжу.
Поезд Харьков - Мукачево 17 часов едет, комфортный и недорогой, электричка до Будапешта 6 часов где-то. Можно брать Киев- Будапешт , но он дорогой и все равно до Киева добираться.
Из Чопа вообще 4 электрички в день прямые выезжают.
Аэропорт в Будапеште удобный и простой для меня, логичный. Ещё и по ценам довольно дешёвый.
Не думаю, что вы потеряетесь в пути, я езжу с ребенком, легко добралась с первого раза.
Спасибо огромное за подробный ответ !
Билеты на самолёт за сколько покупаете?
Как особенности по регистрации (за сколько времени надо быть а аэропорту)?
Вумна вутка• 29 апреля 2025
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Не повірите, але фото не вантажиться - напишіть ціну, якщо зручно
Автор, подсказать не могу, но от всей души вам желаю легкой и приятной дороги. Пусть у вас все сложится наилучшим для вас образом!
автор ПоЗиТиВнАя • 29 апреля 2025
Ответ дляШкідлива молекула
Поїзд Харків-Чернівці, перевізник Чернівці-Ясси
Як радите далі маршрут?
автор ПоЗиТиВнАя • 29 апреля 2025
Ответ дляОч@ров@Шк@
ви якого числа хочете їхать?
Потрібно бути в Парижі 21.06
Шкідлива молекула• 29 апреля 2025
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Як радите далі маршрут?
Далі літак Ясси-Париж за 19€)
Оч@ров@Шк@• 29 апреля 2025
Ответ дляШкідлива молекула
Далі літак Ясси-Париж за 19€)
шикарно
автор ПоЗиТиВнАя • 29 апреля 2025
Ответ дляОч@ров@Шк@
на 17 червня з Кишинева по 60 євро квитки
О, Боже, встигнути б розібратися, за таку помірну ціну.
Оч@ров@Шк@• 29 апреля 2025
Ответ дляПоЗиТиВнАя
он вище дешевше є
з Ясс
автор ПоЗиТиВнАя • 29 апреля 2025
Ответ дляПушап Мі мі
Вот, блин, а сейчас?
От 22 евро.
Электричка Чоп-Будапешт от 16 евро. Есть и Мукачево-Будапешт.
Билеты покупать на сайте венгерских железных дорог. Здесь https://jegy.mav.hu/jegy/vonat
Сейчас - загрузилось.
Первое фото - цены на самолёт, второе - поезд?
Пушап Мі мі• 29 апреля 2025
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Спасибо огромное за подробный ответ !
Билеты на самолёт за сколько покупаете?
Пожалуйста!
Обращайтесь!
Я как только не ездила, и на автобусе сутками, после чего ноги были, как у слона, хотя дале в беременность не отекали, поясница и копчик болели неделю. На этом решила, что все, автобусом можно проехать максимум 7-8 часов, на большее у меня просто нет здоровья.
И вот эта схема поезд спальный - электричка - самолёт мне прямо зашла, чувствую себя нормально после такой поездки.
Билеты покупаю спонтанно, смотрю, когда дешевле в ближайшее время, обычно это среда. Тяжелее всего взять билет укрзализници до Мукачева.
Дальше все легко, билеты покупаю авиа у авиакомпании, цены монитора на скайсканнер приложении. В аэропорт приезжаю за 2-2,5 часа.
90x60x90• 29 апреля 2025
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Нет) пойду выпью валидола, но выбора особо нет
А почему Париж?
автор ПоЗиТиВнАя • 29 апреля 2025
Ответ дляВумна вутка
Спасибо большое!
Я должна это выдержать ради мечты сына я готова ехать за несколько дней тысячи километров.
автор ПоЗиТиВнАя • 29 апреля 2025
Ответ дляШкідлива молекула
Далі літак Ясси-Париж за 19€)
Ого, круто
Белоснежко• 29 апреля 2025
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Гугл- пошук мені порадив саме Ваш варіант, але я думала, що через Варшаву ближче.
Автобус для мене також ад
Гугл пошук вас попередив, що на економ авіалініях, що вам тут радили, провоз багажу за гроші?)
Як ви будете квитки купувати , щоб дістатися аеропорту? Як ви будете робити пересадки?
Чи готові ви до того, що у громадському транспорті квитки не можна придбати? Їх купують або в автоматах самообслуговування (які інколи знайти ще той квест, навіть з місцевими), або через інтернет. Я говорю іноземними мовами, але не була готова, що купівля квитка на автобус стане проблемою. Бо для проїзду у Парижі місцеві використовують картки навіго, але мало купити картку, її треба поповнити через інтернет. І вартість квитка буде різною, залежно від вашого маршруту. Тобто, це не так як в Україні, коли ти чітко розумієш вартість проїзду і кому платить.
І врахуйте, що за кордоном всі спілкуються своєю мовою. Максимум - англійською. Чи зможете ви пояснити що вам потрібно?
автор ПоЗиТиВнАя • 29 апреля 2025
Ответ для90x60x90
А почему Париж?
Сын несколько лет мечтает попасть на мероприятие, собирались до войны, а сейчас решила, что откладывать больше не буду
автор ПоЗиТиВнАя • 29 апреля 2025
Ответ дляПушап Мі мі
Пожалуйста!
Обращайтесь!
Да, выхватить билет до Мукачево будет задачей, но попробую.
Я сейчас читаю и записываю все варианты, буду ещё подробно изучать.
Очень Вам благодарна!
Оч@ров@Шк@• 29 апреля 2025
Ответ дляБелоснежко
я без знання мов (навіть англійська на рівні ’ландан із...’) подорожувала за останні три роки Францією, Румунією, Німеччиною, Італією, Чехією та Польщею.
попередьньо максимум інформації за маршрутами дивилась в інтернеті, а вже на місці гугєл перекладач в смартфоні допомагає вирішити питання.
автор ПоЗиТиВнАя • 29 апреля 2025
Ответ дляБелоснежко
Син англомовний, я - ні.
Звісно, що до всього я не зможу підготуватися, але занотую всі Ваші зауваження і вивчу варіанти рішень.
Я дійсно Вам вдячна за конструктивні зауваження, до всіх порад дослухаюсь, але поїду все одно
автор ПоЗиТиВнАя • 29 апреля 2025
Ответ дляОч@ров@Шк@
Так, це дійсно і моя практика, я стараюсь ретельно спланувати маршрут. Через Польщу - є варіанти підстрахувати (зустрінуть, пересадять). Син знає мову, а сподіваюся на Порадниць, Гугл, підготовку та вдачу.
Дякую за підтримку
Пушап Мі мі• 29 апреля 2025
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Очень Вам благодарна!
В принципе, маленький участок дороги можно покрыть и автобусом - Мукачево - Будапешт, например.
Плюс в том, что отвезут сразу в аэропорт.
На 26 мая, например, хорошие цены на вылет при хорошем времени, часто лоукост вылетают либо очень рано, либо поздно и прилетаешь ночью.
А так вы прибудете в Париж уже днём, сможете нормально разместиться и не терять этот день.
Оч@ров@Шк@• 29 апреля 2025
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Дякую за підтримку
насправді нічого складного нема. для людини з інтелектом.
а якщо ще й хлопець англійською володіє, то взагалі не переживайте.
до речі, за моїми особистими враженнями, кількість людей у Франції, що розуміють і говорять англійською, за три роки збільшилась.
автор ПоЗиТиВнАя • 29 апреля 2025
Ответ дляПушап Мі мі
Я бы так - до Мукачево поездом, оттуда электричкой в Будапешт и перелет Будапешт - Париж.
Как только не ездила, это переносится проще всего.
Сутками в автобусе адский ад для меня
Перечитала Ваши сообщения несколько раз - я правильно, что сейчас стоит купить билеты на самолёт. Дальше до Мукачево (тут квест конечно). А на электричку тоже можно сейчас?
90x60x90• 29 апреля 2025
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Это правильно. А жилье смотрели?
Оч@ров@Шк@• 29 апреля 2025
Ответ дляПоЗиТиВнАя
на червень не продають ще ж квитки на потяг
автор ПоЗиТиВнАя • 29 апреля 2025
Ответ дляПушап Мі мі
Согласна, расстояние небольшое для автобуса.
Подскажите, с какого приложения скрины?
Оч@ров@Шк@• 29 апреля 2025
і дивіться, мукачевський потяг ходить через день
Пушап Мі мі• 29 апреля 2025
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Подскажите, с какого приложения скрины?
Скайсканнер, фликсбус , сайт венгерской железной дороги
автор ПоЗиТиВнАя • 29 апреля 2025
Ответ дляОч@ров@Шк@
Так, дуже сподіваюся, що не все буде добре.
Що порадите щодо відвідування самої країни?
автор ПоЗиТиВнАя • 29 апреля 2025
Ответ для90x60x90
Это правильно. А жилье смотрели?
Да, жилье вроде как самая небольшая проблема, может я так пока думаю)
План изучить и построить маршрут, купить билеты, забронировать жилье
Белоснежко• 29 апреля 2025
Автор, подивилася 21 червня в Парижі: це початок свята музики (щороку по всій Франції проходить), концерт Бейонсе, стрибки джамперів і гей парад.
Навіть не знаю куди ви зібралися з сином, але готель бронюйте вже зараз.
Обережно, бо в центрі Парижу в готелях є клопи, читайте відгуки перед бронюванням.