ПоЗиТиВнАя• 29 апреля 2025

Як доїхати з Харкова в Париж

Питання для досвідчених і не дуже, бо я вперше планую і не знаю з чого почати, тож буду вдячна за пораду.
Мета наступна - спланувати поїздку для дорослого та підлітка 15 років з Харкова до Парижу та назад. Цікавить все: потяг, літак, з чого почати, куди бігти.
Максимально хочеться уникнути автобус
автор ПоЗиТиВнАя • 30 апреля 2025
Ответ для90x60x90
Лувр, по-моему , закрыт во вторник. Билеты покупайте заранее. Эйфелева башня, Лувр, Версаль, у нас еще в планах музей Диор, так как едем с дочкой
Заранее это за сколько и можно их купить сейчас через интернет?
90x60x90• 30 апреля 2025
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Можно сейчас. Я со следующей недели буду мониторить, мы вылетаем 21.07
автор ПоЗиТиВнАя • 30 апреля 2025
Ответ дляБелоснежко
Ви з ними хоча б вітайтеся французькою. Вони зразу зрозуміють, що ви не місцева. Але значно лояльні до тих, хто хоча б намагається слово французькою сказати.
У них завжди треба вітатися, це правило. І бажати гарного дня, коли прощаєтеся. Починайте з bonjour, (Бонжур) (добрий день). А далі вже чешіть англійською що треба. І не забувайте про ’будь ласка’. Що б не запитали чи попросили - додаєте s´il vous plaît (сіль ву плє), це будь ласка. Вони що б не запитували чи просили, наприкінці завжди буде звучати ’будь ласка’.
Дякую за пораду, згодна, що це має значення
Белоснежко• 30 апреля 2025
Ответ дляПушап Мі мі
Да, в июне немного дороже, на 17-20 вижу 40-50 евро.
Если нудно быть в пятницу, то необязательно в пятницу приезжать, можно приехать в среду.
Дорога все равно тяжёлая и недешевая, наверное, автор хочет остаться в Париже на несколько дней, город посмотреть.
А ночувати де? Я в лютому в самий непіковий час платила 80 євро за самий дешевий номер за ніч, і зі знижкою .Те що було без знижки в районі 70-80 євро у відгуках клопи. Під час олімпіади ціни взагалі від 250 євро стартували за ніч. Тому тут сумнівна економія. Хіба їхати раніше, щоб подивитися на саме місто і погуляти.
автор ПоЗиТиВнАя • 30 апреля 2025
Ответ дляОч@ров@Шк@
це слушне попередження
Європа не така й європейська, як нам тут здавалось
що там все як годинничок працює
О, мені чесно так не здається. Особливо, після тісної співпраці з Польщею, тож дослухаюся до кожної поради і вдячна кожній, хто приділив свій час! Для мене це дуже цінною!
Оч@ров@Шк@• 30 апреля 2025
Ответ дляБелоснежко
я не знаю як в Парижі, не була, але де була - в Ліоні, Сент-Етьені, Ніцці, то всі такі привітні, що нормальна людина просто не зможе поводитись інакше. навіть в горах, як ми підіймались стежкою Ніцше в Езі (а це година часу), то всі, що йдуть назустріч, посміхаються і кажуть - бонжур! і ми їм у відповідь - бонжур!))) не вітались тільки якісь араби
автор ПоЗиТиВнАя • 30 апреля 2025
Ответ для90x60x90
Ви молодец! Уже подготовлены
автор ПоЗиТиВнАя • 30 апреля 2025
Ответ дляОч@ров@Шк@
Взяла на озброєння посмішку та вітання
Бачу по дописам, що це важливо
Белоснежко• 30 апреля 2025
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Ви мене готуєте до найгіршого чи відмовляєте їхати?
Навіщо мені вас відмовляти? Я вам пишу як є. Бо навряд чи ви готові в Україні до того, що поїздка може бути скасована авіакомпанією чи перевізником за пару днів до рейсу)
А це цілком можливе. Минулого року залізниця на Різдво вирішила бастувати: спочатку продала квитки, а за тиждень до Різдва скасувала 25% потягів)))
Як ви розумієте, квитки на які давно вже були продані. Тобто кожен четвертий пасажир залишився без запланованої поїздки. Це тут нікого не дивує.
автор ПоЗиТиВнАя • 30 апреля 2025
Ответ дляБелоснежко
Порадьте за якими критеріями вибирати житло?
90x60x90• 30 апреля 2025
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Ви молодец! Уже подготовлены
Я подписана на группу в Фейсбуке, там все расписано, транспорт, билеты, аэропорты, жилье и т. Д. Куча рекомендаций. Тоже все пишу и просчитываю
Оч@ров@Шк@• 30 апреля 2025
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Взяла на озброєння посмішку та вітання
Бачу по дописам, що це важливо
і зауважте, вони роблять це щиро
я після перебування у Франції ще відхожу декілька днів в рідному Ха
хоча останнім часом і в нас менше хамства стало помітно
автор ПоЗиТиВнАя • 30 апреля 2025
Ответ дляБелоснежко
Я маю зі своєї сторони зробити все можливе, що можна передбачити, а далі - за обставинами.
Якщо що - у Франції в мене вже є знайома - це Ви
автор ПоЗиТиВнАя • 30 апреля 2025
Ответ для90x60x90
Поделитесь пожалуйста ссылкой
автор ПоЗиТиВнАя • 30 апреля 2025
Ответ дляОч@ров@Шк@
і зауважте, вони роблять це щиро
Дівчата, нас вже троє з Ха - запрошую Вас на каву
90x60x90• 30 апреля 2025
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Поделитесь пожалуйста ссылкой
На польском🙄
Оч@ров@Шк@• 30 апреля 2025
Ответ дляПоЗиТиВнАя
в Кофеїн?
автор ПоЗиТиВнАя • 30 апреля 2025
Ответ дляОч@ров@Шк@
в Кофеїн?
Тааак
Оч@ров@Шк@• 30 апреля 2025
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Тааак
тааак..зараз виявиться, що ми сусіди
Наукова?
автор vikuся • 30 апреля 2025
Ответ дляОч@ров@Шк@
в Кофеїн?
Відкриюся, пишіть в особисті
автор vikuся • 30 апреля 2025
Ответ дляОч@ров@Шк@
тааак..зараз виявиться, що ми сусіди
Наукова?
Працюю на Космічній))
Белоснежко• 30 апреля 2025
Ответ дляОч@ров@Шк@
У Франції діє загальне правило: чим далі на північ, тим ’французіша’ публіка - тим менш привітна, егоїстична і упереджена до іноземців. Спробуйте перекласти українською ’fait la gueule’. Я розумію що це, але в українській мові не існує подібного виразу. Оце і є привітна французька публіка )
Оч@ров@Шк@• 30 апреля 2025
Ответ дляvikuся
Працюю на Космічній))
нічосі...а я на ній живу
Белоснежко• 30 апреля 2025
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Я вибирала по грошам і географії, ту частину міста, що мені була потрібна.
автор ПоЗиТиВнАя • 30 апреля 2025
Ответ дляОч@ров@Шк@
нічосі...а я на ній живу
Сам Бог велел
rybka21• 30 апреля 2025
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Сам Бог велел
я в приваті
автор vikuся • 30 апреля 2025
Ответ дляПушап Мі мі
Спасибо за советы и Ваш опыт
Если будет желание - буду рада пообщаться в личке или при личной встрече.
автор ПоЗиТиВнАя • 30 апреля 2025
Дівчата, вдячна кожній з Вас! Бо Ви не пройшли повз і приділили Ваш час мені!
Д Я К У Ю!
автор ПоЗиТиВнАя • 30 апреля 2025
Ответ дляБелоснежко
Мені здається, що у Вас ’передозування’ французами і країною. Розумію, що Ви маєте досвід і багато з нього негативного. Я ж розглядаю країну тільки для відвідин на декілька днів
БоВжеВільна• 30 апреля 2025
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Теоретично ж до Варшави мають бути потяги - беру на замітку, пошукаю
сначала найдите билет авиа