ПоЗиТиВнАя• 29 апреля 2025
Як доїхати з Харкова в Париж
Питання для досвідчених і не дуже, бо я вперше планую і не знаю з чого почати, тож буду вдячна за пораду.
Мета наступна - спланувати поїздку для дорослого та підлітка 15 років з Харкова до Парижу та назад. Цікавить все: потяг, літак, з чого почати, куди бігти.
Максимально хочеться уникнути автобус
ПоЗиТиВнАя
• 30 апреля 2025
Ответ дляПопельшка
Автор, місяць тому була в Парижі з дітьми. Ми у Києві.
Поїзд Київ-Перемишль
Електричка Перемишль-Краків
Авіа Краків-Париж (Бове)
Автобус (1,5 години) з аеропорту до міста
Поїзд Київ-Перемишль
Електричка Перемишль-Краків
Авіа Краків-Париж (Бове)
Ви вперше подорожували самі закордон?
Скільки загалом часу перебували в дорозі?
ПоЗиТиВнАя
• 30 апреля 2025
Ответ дляПопельшка
Якщо хочете - можу порадити житло.
Обов´язково радила б прогулянку на кораблику по Сені, підйом на Ейфелеву вежу, підйом на дах галереї Лафайет. І Діснейленд!)
Звісно, хочу, я за порадами прийшла і вдячна задосаід та приділений мені час.
ПоЗиТиВнАя
• 30 апреля 2025
Ответ дляТам-тарарам
По місту?Якщо мається на увазі Париж, то там є проїздний на добу,але його не брала, так як мені вигідніше було брати 1- разові квитки.Зазвичай користувалася метро, якщо не зрозуміло, допомогають працівники.Взгалі пересування залежить від району мешкання і того, що бажаєте побачити.
Багаж добавляєте при купівлі в райнейр,там треба просто читати, вони пропонують різні варіанти.На ютуб є інструкція, як це робити з їх сайту
Дякую, Ви мене надихаєте
ПоЗиТиВнАя
• 30 апреля 2025
Ответ дляТам-тарарам
Це найкраще відео, що я змогла знайти рік тому, перед поїздкою.Детально про транспорт і пам’ятки
Залежно від того,на скільки днів плануєте поїздку, можу порадити, що саме сподобалося мені.
Шкода, що тільки одне сердечко ставиться під повідомленням
Згідно попередньому плану - днів на 5-6, як вважаєте вистачить?
ПоЗиТиВнАя
• 30 апреля 2025
Ответ дляТам-тарарам
Вище радять їхати трансфером до аеропорту, я б цього не робила, так як ви не можете спрогнозувати, яка буде черга на кордоні.І приїхавши напередодні, є змога подивитися трохи місто, де ночуєте. Будапешт- гарне місто
Чесно кажучи я навряд чи по дорозі туди матиму натхнення (нерви випробовувати побоюся), мабуть краще зачекати в аеропорту
ПоЗиТиВнАя
• 01 мая 2025
Дівчата, я раз в рік-два, а то й рідше пишу запитання і ЗАВЖДИ-ЗАВЖДИ ВИ приходите на допомогу!
Я сьогодні в кожну вільну хвилину щось читаю за Вашими порадами і вивчаю.
Щиро дякую за те, що не пройшли повз і буду вдячна, за подальші відповіді, дописи та спілкування
Там-тарарам• 01 мая 2025
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Цілком.Тоді відвідайте Версаль, неймовірно гарно.Або навіть можна поїхати до Сан - Мішель
Попельшка• 01 мая 2025
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Ви вперше подорожували самі закордон?
До того тільки у Турцію у ол інклюзив. Якщо брати Європу, самостійну організацію поїздки - вперше :)
Kassiopeya• 01 мая 2025
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Ви вперше подорожували самі закордон?
Відкриюсь, напишіть у особисті :)