Ириналь• 30 апреля в 10:05

Дресс код на работе

У вас строгие дресс кода,если есть? Просто есть строгие,форма всякая,галстуки и ТД,или вообще,жара,лето а одеваться капец,обувь закрытая,с голыми ногами нельзя и ТД и ТД.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 30 апреля в 10:06
есть крем для голых ног. американский. имитирует колготки
автор Ириналь • 30 апреля в 10:07
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Увидят,что имитация))
double-mama• 30 апреля в 10:09
Працювала на підприємстві із суворим дрес-кодом, костюми та колготи були обов´язкові і влітку. Офіс із кондиціонерами, ніякої спеки, співробітники мали можливість перевдягалися, щоб не було жарко по дорозі на роботу. Все ок
Леска• 30 апреля в 10:10
Дрес коду нема, але й одяг має бути відповідний. За спорт штани колезі зробили зауваження.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 30 апреля в 10:12
есть американский сенатор, который срал на дресс-код и ходит в сенат в шортах и кенгурушке. он был себе верен и на инаугурации трампа. отака фигня, малята.
АлександраА• 30 апреля в 10:19
Терпіти не можу суворий дрес-код. Працювала в такій організації, то вся перша зарплата пішла на купівлю одягу і взуття, аби відповідати.
Вже багато років працюю в компанії, де мені, ще на співбесіді, на питання про дрес-код, відповіли, що, мабуть, в купальнику не варто приходити, а все інше - без питань.
Доречі, на рівень заробітної плати, наявність чи відсутність дрес-коду, не вплинула.
ellllena.ua• 30 апреля в 10:19
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Так вот почему Трампа клиники на костюмах.
tala-li• 30 апреля в 10:23
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
есть и президент такой, что там сенатор)
Jul_L• 30 апреля в 10:48
В мене головне, щоб не в одній білизні, а так що завгодно, хоч мішок😂😂. Дуже незвично було після офісу, де навіть джинси одягти було не можна.
Николай-b526• 30 апреля в 10:55
пусть сами в своих ниццах в дресс-коде лазят..охерели... нищая страна в войне..а нувориши со своими выдрыпонами...