На пів ставки• 30 апреля 2025

І що це, ніхто ще не говорить про інтерв´ю з Б.Бенюком про "бити дітей"?

Про те, що треба різками пороти дітей, щоб вони забули рос мову. І таким чином будемо вирощувати гордість за мову. А в кінці взагалі говорить, "пляшкою з під води по голові бий". Шта??!
Я-ваш шанс• 30 апреля 2025
Ответ дляНа пів ставки
Ви про що? Який срач в обговорити резонансну подію? Тобто все ок, це правильно? Звикли весь час з головою в жепі жити
Бенюк- це той актор, що є карикатурою Богдана Ступки?
Без QR коду• 30 апреля 2025
Ответ дляГарнюнька
Так лучше? Не дебильне?
Шта?
Без QR коду• 30 апреля 2025
Ответ для100pudov
Це єдине, що вас вразило в цій темі? Публічні заклики бити дітей вас не дивують?
Мені не цікаві теми від людей,використовуючих дебільні меми.
Клевотница• 30 апреля 2025
Не буду дивитись інтерв´ю.
Для мене він хороший актор. Не хочу розчаровуватися. Вистави з ним - одні з найкращих.
Клевотница• 30 апреля 2025
Ответ дляЯ-ваш шанс
Вони різні. До чого тут ’карикатура’?
Kidstaff Bot• 30 апреля 2025
Дорогі учасники, тема втратила свою актуальність і більше не сприяє продуктивному обговоренню, тому ми її закриваємо. Дякуємо за ваш внесок та з нетерпінням чекаємо на нові цікаві дискусії від вас.

З повагою, Команда Kidstaff