На пів ставки• 30 апреля 2025
І що це, ніхто ще не говорить про інтерв´ю з Б.Бенюком про "бити дітей"?
Про те, що треба різками пороти дітей, щоб вони забули рос мову. І таким чином будемо вирощувати гордість за мову. А в кінці взагалі говорить, "пляшкою з під води по голові бий". Шта??!
Там все розмивчато• 30 апреля 2025
Ответ дляdf364tye3
та шо пороть ,,,
всех к стенке в расход ,,,
ні, не можна, вони мають вирости, щоб потім бути всім винними
Ms. Искренность• 30 апреля 2025
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Удалено администрацией...
Гарнюнька• 30 апреля 2025
Ответ дляMs. Искренность
Удалено администрацией...
Дякую_аж_підскакую• 30 апреля 2025
Ответ дляMs. Искренность
Удалено администрацией...
Ото вас штирить, це такий ефект від нього?
Дякую_аж_підскакую• 30 апреля 2025
Ответ дляMs. Искренность
Удалено администрацией...
Вам ото не стидно так позорити свій махучій?
Ms. Искренность• 30 апреля 2025
Ответ дляГарнюнька
Удалено администрацией...
Киця-бриця• 30 апреля 2025
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Ви так пишете, наче то був 45 рік, а не 14, і ніхто не читав порадницю, як тут донецькі баби опу рвали за росію, думаєте, я не читала цих тем тут, чи я не мала знайомих у Маріуполі, вони всі за рашку були
Как думаете , если нападёт Польша, львовские баба опу рвать будут за Украину или Польшу? А закарпатские ? Ну вот просто вопрос если бы напали с другой строны ?
100pudov• 30 апреля 2025
Ответ дляКудлата хмаринка
Свої вікдриття залиште собі, у мене теж є гугл і ютуб.
Всі російськомовні так кажуть, але зараз це вже немає ніякого значення після ’путін пріді’ (
Кожен залишився при своїй думці, із війною в країні
Я вам на початку теми питання задавала, яке ви проігнорували чомусь. Будьте ласкаві, дайте відповідь.
Ms. Искренность• 30 апреля 2025
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Удалено администрацией...
Зажуженная Жужжа• 30 апреля 2025
Ответ дляПультОт_БМВ
ну хвора людина що тут обговорювати
национализм в диктаторском и выглядит неприглядно - это про Бенюка, но сейчас это модно.
Дякую_аж_підскакую• 30 апреля 2025
Ответ дляMs. Искренность
Удалено администрацией...
Ms. Искренность• 30 апреля 2025
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Удалено администрацией...
Дякую_аж_підскакую• 30 апреля 2025
Ответ дляКиця-бриця
Удалено администрацией...
Дякую_аж_підскакую• 30 апреля 2025
Ответ дляMs. Искренность
Удалено администрацией...
Яка смішна руська баба
Гарнюнька• 30 апреля 2025
Ответ дляMs. Искренность
Удалено администрацией...
Что-то мне подсказывает, что ее захолустье (и работодатель, оплачивающий этот понос мысли) находиться не в Украине. Как и у многих новоиспеченных борцов за ’чистоту языка и нации’, если покопать, можно найти либо работу с рашкой, либо кпсс-совское прошлое. Думаю впоследствии нас ждет много интересных открытий...
Дякую_аж_підскакую• 30 апреля 2025
Ответ дляMs. Искренность
Удалено администрацией...
Після ком- пробіл ставлять
Дякую_аж_підскакую• 30 апреля 2025
Ответ дляMs. Искренность
Удалено администрацией...
Зажуженная Жужжа• 30 апреля 2025
Ответ дляВикасикрет
Вы всерьез считаете что за слова нужно убивать? Это как-то не по-человечески.
так ее же наверняка не за слова убили.
Киця-бриця• 30 апреля 2025
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Удалено администрацией...
Вопрос был в другом, если бы Польша внесла Львовской область в конституцию свою и потребовала признать это. По поводу кладбища, в Харькове видели ? А переселенцев куда везут хоронить? Обратно в Мариуполь ?
Грабля• 30 апреля 2025
Ответ дляНа пів ставки
Ви про що? Який срач в обговорити резонансну подію? Тобто все ок, це правильно? Звикли весь час з головою в жепі жити
Авторе, це його особиста думка, і що? У вас своєї ніколи не було, такої щоб відрізнялася від думки інших людей? Те що ви створили цю тему, вважаю, говорить про те, що думати сама ви не вмієте. Я дивилася все інтерв´ю, і взагалі не бачу приводу це обговорювати, для мене це неприйнятно, для нього так, нехай і використовує метод цей в своїй сім´ї.
Семенівни сусідка• 30 апреля 2025
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Удалено администрацией...
Дякую_аж_підскакую• 30 апреля 2025
Ответ дляКиця-бриця
Ви вважаєте, що львівяни будуть за? У нашому місті на Алеї Слави ні одного загиблого переселенця, жодного
Киця-бриця• 30 апреля 2025
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Если Польша присоединит к себе как путин ? Да, вы сомневаетесь ? И Закарпатье будет за, если это Венгрия учудит.
Ms. Искренность• 30 апреля 2025
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Удалено администрацией...
Дякую_аж_підскакую• 30 апреля 2025
Ответ дляКиця-бриця
Ну ви ж не можете знати, це лиш припущення
Дякую_аж_підскакую• 30 апреля 2025
Ответ дляСеменівни сусідка
Удалено администрацией...
Ви б почитали гілку переписки, для початку
Дякую_аж_підскакую• 30 апреля 2025
Ответ дляСеменівни сусідка
Удалено администрацией...
О. а ви вже українською почали спілкуватись, вчіть, удосконалюйте.
Киця-бриця• 30 апреля 2025
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Конечно не могу. Но добровольцы были с разных регионов нашей страны, точно также как и все бегают от тцк, что во Львове, что в Харькове, жить всем хочется. Ну и за границу ломанулись все, правда добежали те, кто ближе первыми.
Дякую_аж_підскакую• 30 апреля 2025
Ответ дляMs. Искренность
Удалено администрацией...