Ніка Найз• 30 апреля в 15:23

у Києві фотограф з РФ задушив свою модель

У Києві фотосесія завершилась вбивством. Фотограф задушив свою модель.

Про це повідомляє РБК-Україна із посиланням на прес-службу Київської міської прокуратури у Facebook.

Що відомо про обставини вбивства в Києві
Згідно з інформацією прокуратури, трагедія сталась у приміщенні фотостудії у Святошинському районі Києва, яку орендували:

чоловік - фотограф;
його співмешканка - модель.
"Там вони вживали наркотичні засоби та алкоголь, залишившись ночувати у студії", - розповіли українцям.

Уточнюється, що "під час такого дозвілля підозрюваний задушив 21-річну жінку".

На ранок мертву модель та її співмешканця поруч виявила власниця приміщення.

"Зазначимо, що чоловік, як і його співмешканка - громадяни РФ, які на батьківщині перебували у розшуку", - наголосили у прокуратурі.

Замість фотосесії - вбивство: у Києві фотограф з РФ задушив свою модельМісце злочину - фотостудія (фото: facebook.com/kyiv.gp.gov.ua)

Як можуть покарати затриманого чоловіка
За процесуального керівництва Святошинської окружної прокуратури міста Києва 28-річному громадянину РФ було повідомлено про підозру в умисному вбивстві (частина 1 статті 115 Кримінального кодексу України).

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк:

від 7 років;
до 15 років.
Замість фотосесії - вбивство: у Києві фотограф з РФ задушив свою модельЗатриманий правоохоронцями чоловік (фото: facebook.com/kyiv.gp.gov.ua)

Уточнюється, що досудове розслідування проводять слідчі Святошинського управління поліції міста Києва.

Насамкінець у прокуратурі нагадали, що відповідно до статті 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину та не може бути піддана кримінальному покаранню, допоки її провину:

не буде доведено в законному порядку;
встановлено обвинувальним вироком суду.
Замість фотосесії - вбивство: у Києві фотограф з РФ задушив свою модельПублікація міської прокуратури (скриншот: facebook.com/kyiv.gp.gov.ua)

Нагадаємо, раніше ми розповідали, що біля смітника в Рівному знайшли тіло немовляти.

Тим часом в Миколаєві чоловік влаштував стрілянину біля магазину.
begovelik• 30 апреля в 15:24
Заголовок неправильный. Надо у Києві фотограф з РФ задушив свою модель з РФ
Elena_Kiev_Solomenskiy• 30 апреля в 15:25
когда ваши темы из количества перейдут в качество?)
автор Ніка Найз • 30 апреля в 15:50
Ответ дляbegovelik
Как романтично....
Give us victory• 30 апреля в 16:53
Какие страстные, а что он в Киеве делал?

Нашел куда валить из эрефии. Выбрал бы Казахстан- прекрасная страна
begovelik• 30 апреля в 19:47
Ответ дляНіка Найз
Как романтично....
Но текст по-дебильному написан...