Малая Налегке• 30 апреля в 17:20
Довідка про статус ВПО в дії
Питання кому потрібна буда паперова довідка про статус ВПО , але оформлювались ви в дії, ви в соц.захисті писали нову заяву для отримання статусу ВПО що отримати паперовій довідку?
Бутербродница• 30 апреля в 17:50
Пишите заявление, через несколько дней получаете в бумажном варианте. В ЦНАПе или в соцзащите.
Малая Налегке
• 30 апреля в 17:51
Ответ дляБутербродница
Ось таку заяву ?
Бутербродница• 30 апреля в 17:53
Нет, там другой бланк. Расшариваете документы в Дие, пересылаете их на электропочту отделения ЦНАПа, заполняете бланк, через 3 рабочих дня вам звонят (или пишут) что справка готова.
Малая Налегке
• 30 апреля в 17:55
Ответ дляБутербродница
Дякую, бо сходила в соц захист, а вони мені кажуть треба оцю заяву заповнять. Я кажу їм що в мене вже є статус, а вони все одне розказують що мені треба заповнювать цю заяву
Бутербродница• 30 апреля в 17:58
Бумажную копию я оформляла в ЦНАПе, там был вышеописанный порядок.