З понеділка на дієті• 22 марта в 12:43
Як оформити ФОП репетитору?
Яка це буде група і який податок?
В дії де знайти таку функцію? Перший раз, тому прошу поради, бо працювала лише за трудовою
Каяспер• 22 марта в 12:59
Візьміть перший раз консультацію у бухгалтера, потім вже самі будете вести свій фоп
З родзинкою• 22 марта в 13:01
Освітні послуги або 2га або 3тя група. Якщо у вас є основне місце роботи, де сплачується єсв, то обирайте 3тю.
Розумна Губка• 22 марта в 13:01
Так же, как и не репетитору. Механизм единый. Бухгалтер вам объяснит, поможет и подскажет
З понеділка на дієті
• 22 марта в 13:18
Ответ дляЗ родзинкою
Ні, я звільнятимуть з роботи за трудовою, хочу сама на себе. Читала,що 3 група це будь-яка діяльність і там наче менший податок,ніж у 2?
Треба ось так• 22 марта в 13:24
Ответ дляЗ понеділка на дієті
3-я на едином налоге: от всех поступлений на счет ФОП 5% единый налог и 1% военный сбор, а также 5280 грн ЕСВ за 1 квартал 2025 года.
З понеділка на дієті
• 22 марта в 13:28
Ответ дляТреба ось так
А друга?
Треба ось так• 22 марта в 13:32
Ответ дляЗ понеділка на дієті
А друга?
в гугле все есть или мне за вас поискать?
ХикориДикори• 22 марта в 13:58
Ответ дляЗ понеділка на дієті
А друга?
Податок - 1600
ЄСВ - 1760
Військовий збір - 800
ЄСВ - 1760
Військовий збір - 800
З понеділка на дієті
• 22 марта в 14:22
Ответ дляХикориДикори
Податок - 1600
ЄСВ - 1760
Військовий збір - 800
ЄСВ - 1760
Військовий збір - 800
Дякую
З родзинкою• 22 марта в 14:23
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Все залежить від вашого обороту. Малий оборот краще 3. Великий - 2.Беріть очікуваний дохід і порахуйте по 2й і 3й групі. Враховуйте канікули, якщо що.
З понеділка на дієті
• 22 марта в 14:28
Ответ дляЗ родзинкою
Дякую
Русланка з гілки• 23 марта в 04:41
Автор, если у вас доход (оборот) меньше 40 тыс, то вам выгоднее 3 группа. Открывается через дию. Купите Библию ФОП у Синюк, она заменит вам кучу консультаций