ПесиКот• 30 апреля в 20:46

Приватний садочок- вам віддає їжу яку дитина не зїла?

Белоснежко• 30 апреля в 21:42
У онуки в садочку віддавали, якщо дитина відмовилась і залишилась ціла порція.
Сяду на шию, дорого!• 30 апреля в 21:43
Ответ дляSo_so
Да. Так и есть. Это забота воспитателей, их работа хорошо оплачивается, потому не проблема.
Работаю в частном садике. У воспитателей минималка
Зубожиння• 30 апреля в 21:44
скільки невмотивованої отрути в темі. Жах.

А питання цілком нормальне. Багато їжі викидається просто так, скоротити її кількість - нормальна і екологічна практика.
So_so• 30 апреля в 21:45
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Очень жаль, это свинство. У наших воспитателей 28 тыс (полный рабочий день).
Мандолина Бу• 30 апреля в 21:45
Ответ дляА що таке?
Кстати хорошая идея учитывая ещё и стоимость частных садиков
І постіль, щоб дома не прати, а що... У садочку ж заплачено
Мандолина Бу• 30 апреля в 21:48
Ответ дляСвекруховна
Эта мама единственная, кто такое просит. У них три группы: младшая, средняя и подготовишки. Там детей максимум по 8 человек в группе. Сад работает до 8 вечера
А та мама не здогадується, коли їсть і ресторані, ще порцію чогось взяти на виніс? і точно знатиме, що то не колупала чи слинявила чужа дитина, бо сплутати таки реально ґ.
Мати тріля• 30 апреля в 21:56
Якщо дитина не повечеряла, то завжди пропонують з собою вечерю.
Дуже зручно, якщо дитину везуть на якийсь гурток і вона може перекусити
А що таке?• 30 апреля в 21:59
Ответ дляМандолина Бу
Тобто якщо те за що я побачу з´їсть вихователь то це норм а якщо моя дитина але вдома то це стрьом
А що таке?• 30 апреля в 22:01
Ответ дляМандолина Бу
Те за що заплачено віддають із собою
Залізний кіготь• 30 апреля в 22:06
Ответ дляЗакуйовджена життям
Пару раз забирала ужин, когда нужно было забрать раньше ребенка, а потом покормить, а дома нечем. Не понимаю с чего ржут теоретики.
Я тоже не понимаю чего они ржут.
У меня дочка в школу ходит, но она очень привередливая в еде, иногда может только чай выпить не трогая еду, иногда одну котлету съест. Еду привозят в ланч-боксах. Я позавчера забирала дочку сразу после обеда, мне отдали нетронутый закрытый ланч-бокс где были картошка, куриные котлеты и салат из свёклы. Понятно, что если бы дочка оставалась на продлёнку или ланч-бокс был бы открыт, то мне бы ничего не отдавали, но так как я пришла сразу после обеда, еда была свежая и неиспорченная - мне отдали.
Но чаще не отдают, потому что дочка обычно таки открывает, нюхает и бросает несьеденное.
Голена блондинка• 30 апреля в 22:07
Ответ дляАлина-1240
И сколько там тех сырников?) Я в кафе утром за 3 190 грн отдала)))вряд ли там выдают такие же
Слушайте, откройте тайну , сколько у вас ЗП? Просто я читаю сколько вы тратите на еду и сколько у вас всякой косметики, что аж интересно стало)
Хвець-тець• 30 апреля в 22:25
Ось як буває, коли людина не платить за те, що отримує.
У нас оплата за харчування частково компенсується з бюджету. Люди просто не цінують те, що дісталося задарма. А ще закомплексовані ’як це забрати їжу, ще придумають, що я бідна’. А насправді, що поганого у тому, щоб забрати? Якщо дитина поїла - це одна справа. А якщо відмовилася? Навіщо викидати такі дорогі продукти? До речі, тут всі так зафукали ідею віддавати нез´їдену їжу, а в часи мого навчання в школі ми чергували в столовій. Всі цілі нез´їдені котлети збиралися працівницею столової на окрему тарілку. Далі вони розкладатися на порції наступному класу ) А ще часто наступного дня випікали котлети в тісті. Туди брали навіть переломлені котлети ) І
До речі, за кордоном в садочку батьки приносять їжу для дитини. Кожен їсть своє. Вихователі не втрачають свідомість, що треба кожного нагодувати своїм, залишок їжі повертають батькам.
ЯяяКакаджамбо• 30 апреля в 22:27
Ответ дляХвець-тець
И что хорошего? Постоянные кишечные инфекции. То поносы, то рыгачки, то животы у детей болят.
Хвець-тець• 30 апреля в 22:35
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Звідки ви те берете? Діти за кордоном в садках харчуються лише своїм, ніхто не труїться...
Половина Порадниці, як не більше, пройшла через шкільну їдальню з м´ясом ’Дружба -2 : пожував сам, передай товаришу’ (коли недоїдене використовувалося у порціях наступних класів) і якось обійшлися без проносів і ригачок. А тут прям від власної нез´їденої порції отруєння буде, щас.... Просто хтось понесе меншу торбинку додому чи взагалі її не понесе.
ЯяяКакаджамбо• 30 апреля в 22:41
Ответ дляХвець-тець
Из закордонного садика я это беру. Вынуждено год ходим, до этого год в Украине. Зачем вы превозносите эту заграницу? Садики так говно откровенное. Никаких санитарных норм. Постоянные вши, кишечные инфекции. Они с нашими садами ни в какое сравнение не идут. Бесит меня когда выехали впервые заграницу и молиться на неё готовы.
Хвець-тець• 30 апреля в 22:45
Ответ дляЯяяКакаджамбо
Так ви тоді своїм і труїте дитину. Бо годують її принесеним вами )
Щодо садочки ’г... но’, то тут голосують діти. А вони йдуть туди із задоволенням. Тому дійсно ні в яке порівняння із вітчизняними.
Вишня на торті• 01 мая в 00:15
Ответ дляSo_so
Да, у нас отдают, готовит ресторан и упаковывают в прозрачные коробочки)
ничего себе)
Мандолина Бу• 01 мая в 09:50
Ответ дляА що таке?
Те за що заплачено віддають із собою
ви з тих, хто з готелю туалетний папір забирає?
А що таке?• 01 мая в 09:50
Ответ дляМандолина Бу
Не бачу зв´язку
Мандолина Бу• 01 мая в 09:51
Ответ дляЗалізний кіготь
Я тоже не понимаю чего они ржут.
і навіщо вам їжа. що пів дня була в теплі? Моя не хотіла їсти свого часу те, що готували у школі. я прсто офіційно відмовилася від харчування. на неї порцію не готували і не видавали.
Мандолина Бу• 01 мая в 09:51
Ответ дляА що таке?
Не бачу зв´язку
буває. але натякну: заплачено ж
А що таке?• 01 мая в 09:54
Ответ дляМандолина Бу
буває. але натякну: заплачено ж
Ви реально дивна. Якщо дитина не встигла з´їсти і я її забираю то віддають завжди вечерю адекватні вихователі. Навіть в школах дають наприклад яблуко кожному на сніданку то той хто не хоче забирає з собою а не лишає кухарям
Мандолина Бу• 01 мая в 09:57
Ответ дляА що таке?
яблуко. апельсин я розумію. а їжа котлета. каша... без належних умов зберігання це небезпечно.
Але повернімося до ваших доводів ’заплачено’, за туалетний папір в готелі теж ’заплачено’ і ви не весь використали. рулончик пакуєте собі?
Він, до речі. має менш примхливі умови зберігання та триваліший термін придатності
А що таке?• 01 мая в 10:01
Ответ дляМандолина Бу
Ні. Уявляєте не їм туалетний папір. І в готелях не живу.
Мандолина Бу• 01 мая в 10:04
Ответ дляА що таке?
з готелями зрозуміло. хоча. вних мало хто прмяо живе. частіше зупиняються на відпочинок або коли справи в іншому місті. це так, раптом ви не знали, бо не бували.
Зі сприйняттям прочитаного є питання: де ви вичитали про те, що туалетний папір треба їсти? але це ж не мої проблеми. щастя-здоровʼя