Сокодавка ще та• 30 апреля 2025

Чи нормально "гратись" хрущами?

Як ляльками. Чи ок чавити жуків в місті?
Кросівки оригінал• 30 апреля 2025
Ответ дляАлина-1240
🤣мы в детстве ужей в ведерко с крышкой собирали, потом сшивали их , и получалась огромная змея😁
Бляяяяя 🫥
Плету корзинки• 30 апреля 2025
Ну не ок, але й не смертельно.

Ви ж глистів чи комарів з мухами не дуже шкодуєте, правда?
автор Сокодавка ще та • 30 апреля 2025
Ответ дляДжага Джага
Я коли був малим то грався хрущами і ми навіть їх вбивали і закопували.Це було жахливо.Я зараз це розумію.
І як ви зараз, маняком стали?
Зрадорозганячка• 30 апреля 2025
Ответ дляЗажуженная Жужжа
а если лопатой хруща пополам рубишь, сразу маньячелло растет
Или Медведку. А ещё изверги есть - тараканов травят. Вы хоть предсиавляете как они мучаются от отравы. А ещё маньяки есть - комаров убивают!
Вірю, я повірив• 30 апреля 2025
питання не в тому нормально це чи ні, питання в тому - що в голові у дітей яким ХОЧЕТЬСЯ це робити і вони налосоджуються процессом
Зрадорозганячка• 30 апреля 2025
Ответ дляPrervana
А просто травить их хоть можно? А то я каждый год...
А я всегда знала, что есть вас что то ’такое’, зверское
Джага Джага• 30 апреля 2025
Ответ дляСокодавка ще та
І як ви зараз, маняком стали?
Зараз,просто згадую це як щось ненормальне.Мені здається що я б ніколи не пошкодив ні рослину ні тварину.Я бережу природу.А тоді коли ми були малі то не зовсім гарно поступали.
Пирожкиня• 30 апреля 2025
А если бы Вами кто-то игрался и доводил до опсдеца, было бы нормально?
Вот и с хрущами также..
автор Сокодавка ще та • 30 апреля 2025
Ответ дляКручу хвости
А может и не быть.
Мы в детстве собирали жуков в банки и они там сдыхали. И никто из нас не стал ни котов, ни собак ни людей запирать в банки.
Ага, ви бачили скільки абюзерів зявилося?! 😆 отовонощо
Prervana• 30 апреля 2025
Ответ дляЗрадорозганячка
Приятно познакомиться, я маньяк🥰
вкрации• 30 апреля 2025
Ответ дляВсе буде
Нормально. Можна назбирати пакет і курам в дворі висипати, вони їх за хвилину зжеруть
Хрущи кур сожрут?
Джага Джага• 30 апреля 2025
Ответ дляСокодавка ще та
А що таке абюзер?Це той хто спав з жінкою коли вона крутила демо версію а коли демо версія закінчилась то він від неї втік?
автор Сокодавка ще та • 30 апреля 2025
Ответ дляДжага Джага
А діти у вас є, забороняєте їм таке робити?
Чи може тваринки у вас є, котик чи собака
Жінка з перцем• 30 апреля 2025
Ответ дляПлету корзинки
Ну не ок, але й не смертельно.

Я всіх шкодую, коли доводиться вбивати, наприклад мух чи комарів, у мене присутнє дуууже неприємне відчуття вбивства
автор Сокодавка ще та • 30 апреля 2025
Ответ дляВірю, я повірив
Ну нема емпатії, розуміння болю інших і смерті 🤷‍♀️ це як попит
Джага Джага• 30 апреля 2025
Ответ дляЖінка з перцем
Так.Забороняю їм так робити і навчаю берегти природу.
Кручу хвости• 30 апреля 2025
Ответ дляСокодавка ще та
Ни одного не знаю только постоянно слышу это модное слово
Помидорина• 30 апреля 2025
Ответ дляМіс Всесвіт
Ну от. Майже
Мишей на липучки ловлять. Ну так, майже
мышей на липучку вообще капец(
Угги_в_горошек• 30 апреля 2025
Ответ дляСегодня не целуюсь
Новострой, нету такой радости. далеко кто то гукает вечно.
Может он хрущей гукает.
автор Сокодавка ще та • 30 апреля 2025
Ответ дляДжага Джага
А мʼясо і молочку їсте?
Ms. Искренность• 30 апреля 2025
Ответ дляСамавиховуюКота
Це ознака жорстокості. Спочатку хрущі, потім коти, собаки, потім може бути і замах на людей.
Оце ви видали.! Повірте, ні. І хрущі - це шкідники. А якщо людина ставить тарганів, то ваш логічний ланцюжок теж має місце?
Джага Джага• 30 апреля 2025
Ответ дляСокодавка ще та
А мʼясо і молочку їсте?
З мяса їм тільки курочку грудинку,молочку зовсім не вживаю і яєчко їм.
Угги_в_горошек• 30 апреля 2025
Ответ дляКручу хвости
А может и не быть.
Потому что ещё не придумали такую банку для людей...
Локшина на вухах• 30 апреля 2025
я в детстве играла с жабками, лягушками и головастиками. пеленала их в листья))) майских жуков за веревочку привязывала и запускала. медуз на камнях сушила.
а потом всех хоронила в спичечных коробках с крестами из палочек, веночки им делала. шикарные похороны)
вроде не маньяк из меня вырос)))
Жінка з перцем• 30 апреля 2025
Доречі, часто задумуюся, чого вбивати комарів, жуків для суспільства є прийнятним, а наприклад собак, котів-уже ні, хоча і то і то жива істота(( Хто провів цю межу?
Як на мене, і те, і те- живі створіння, які вбивати однаково не можна
Тану на сонці• 30 апреля 2025
Ответ дляPrervana
Разведите мохнатых тефтелек, всех похомячат)
Міс Всесвіт• 30 апреля 2025
Ответ дляПомидорина
мышей на липучку вообще капец(
А что вы предлагаете, если на мышеловку не ловятся. И их поймали соседи в своей квартире 34 штуки
Мне без сахара• 30 апреля 2025
Ответ дляАлина-1240
понятно, почему вы теперь нормального давления боитесь)) с таким анамнезом))
Prervana• 30 апреля 2025
Ответ дляТану на сонці
Кур? Коты бессильны против них)
Помидорина• 30 апреля 2025
Ответ дляМіс Всесвіт
ничего не предлагаю, просто говорю, что жалко их мучительная смерть