Гомосноб• 01 мая в 09:26
Відмовляються обмінювати
Постійно стикаюся з ситуацією, що обмінки відмовляються обмінювати $. Вони бачать там бруд, плісняву, вицвітання. Інколи погоджуються обміняти з комісією. А сьогодні взагалі сказали що купюра «обрізана». При тому, що я бачу нормальні купюри, без дефектів, купувалися в банках. Це що за прикол такий? І як вони взагалі з таким підходом виживають? При тому, банк і термінал приймає без питань. Київ
Хочу наколоти губи• 01 мая в 09:30
знаете такое выражение - лучше с умным потерять, чем с дураком найти? проще не взять проблемную, на их взгляд, купюру, чем потом иметь с ней головняк
Гомосноб
• 01 мая в 09:32
Ответ дляВсміхайлик
Имеют право отказать. И лучше не связываться. Идите в банк
Та вже поміняла в терміналі, просто дуже дивно, вже ж не перший раз
Астановитесь• 01 мая в 09:43
Ответ дляГомосноб
Обмен валюты - это купля-продажа товара. Обменка имеет право не покупать у вас товар, котрый внушает сомнения. Точно так же и вы вполне можете не брать купюру, которая вам по каким-то причинам просто не нравится
Куколка-мяуколка• 01 мая в 09:46
Ми купували долари завжди в одному обміннику. А потім купували за них будинок і потрібно було частину обміняти на гривню, так той обмінник багато купюр брати не хотів. То вони так спеціально, щоб взяти по заниженій ціні ніби як браковані.
Сон і дрімота• 01 мая в 10:03
В мене якось була історія, купила 100дол в банку. Вийшла і буквально ща 5 хв дізналась, що мені треба гривня. Повернулася здать і в мене той же самий касир який продав, відмовилась взяти ту купюру, яку вона 5хв назад видала, мол вона з дефектом. Я думала я їх там розтрощу. В сусідньому обміннику взяли. Та сучка я надіюсь має тепер проблеми по життю.
Шумелка Мышь• 01 мая в 10:13
Ответ дляВсміхайлик
Не мають права
Ухахайкина• 01 мая в 10:19
Автор, валюта старого зразка?
Нового,якщо зберігання нормальне- беруть без питань.