Люблю ХОЛОСТЯКА• 01 мая в 10:52
Де роблять найдостовірніше аналізи?
Хто здавав у різних лабораторіях,порадьте будь ласка.
Люблю ХОЛОСТЯКА
• 01 мая в 10:55
Ответ дляЗасомневаю
в омерике
Не кажіть звідки ви,і так зрозуміло.
Люблю ХОЛОСТЯКА
• 01 мая в 10:56
Ответ дляNatal_ka91
З свого досвіду - Діла, Ескулаб
Дякую 🌸
Люблю ХОЛОСТЯКА
• 01 мая в 10:56
Ответ дляКонотопська відьма
Мне больше нравится Дила и Синево, но решать вам
Дякую 🌸
Natal_ka91• 01 мая в 10:57
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Дякую 🌸
Згадала ще одну хорошу лабораторію - CSD
всемВсёИмного• 01 мая в 10:59
Ответ дляNatal_ka91
а звідки вона взялась ,ніколи не чула раніше а зараз захопили Київ
особливо приміщення в лікарнях
люблю_тортики• 01 мая в 11:01
Ответ дляNatal_ka91
Мені не сподобалась. Та й результати викликають сумніви. Я за ділу або синево
Natal_ka91• 01 мая в 11:08
Ответ длялюблю_тортики
Особисто в моїх рідних були не дуже хороші випадки саме з сінево, були недостовірні аналізи, компенсувати чи переробити відмовилися. Багато лікарів не рекомендують чи не визнають звідти аналізів (на відміну від результатів з Діли, і ні, ці лікарі не мають % звідти)💁♀️ хоча в мене особисто все ок було з Сінево
Эт вернячОк• 01 мая в 11:08
Ответ длялюблю_тортики
Я МРТ головного мозку в них робила, норм.
всемВсёИмного• 01 мая в 11:13
Ответ дляNatal_ka91
мені на днях ендокринолог сказала ,що все автоматом робиться тому вже різниці немає ,раніше теж стикалася з неправильними аналізами з синево і цей же лікар не рекомендував складні аналізи робити там .А від помилки ніхто і ніде не застрахован ,але вони рідко дуже.Раніше синево полюбляв гепатит всім малювати.Зараз вона відправляє куди мені зручно і де акції )))
Сижуревувшоке• 01 мая в 11:29
Здаю в CSD за направленням, перепровіряла в іншій лабораторії, все збігається.
А взагалі найбільше подобається Діла, швидко оформляють, немає черг, на відміну від того ж scd і Ескулабу.