Столічна штучка• 01 мая в 10:53

ЗНО ХАБ

У кого дети готовились к НМТ с помощью этой платформы или подобных на сколько подготовка расчитана на 1 год или 2? как впечатления и результат?
размахер• 01 мая в 11:02
Всі +- на рік, якщо є знання хоч якісь) Курси подібні допомагають усе чітко структурувати по поличках
наКоблучках• 01 мая в 11:14
1 рік. Враження хороші. Не без недоліків, але зручно, що до кожної теми підібрано багато завдань з минулорічних зно/нмт, щоб відпрацювати тему.
наКоблучках• 01 мая в 11:15
Щодо результату: дитина ще не здавала, але результат - 90% роботи дитини, а не чарівної платформи.
Тишком нишком• 01 мая в 13:34
Мені не сподобалось, хоча всі тут нахвалюють. Репетитор надійніше. Дитина відповідальна, якщо що