Маурита• 01 мая в 12:36

Налог от поступлений на карту с 1 мая

Девочки, куча разных версий.
Официально ничего не могу найти.
Приняли этот закон или нет?

Нет, я не дроп, мне надо на фотосессию с родителей собрать деньги.
Плюс есть небольшие сборы на ЗСУ.
Да банально, ребенок билеты в кино купил, а ему друзья скинули.
С этого всего платить налог?
Бред
18 мнеУЖЕ• 01 мая в 12:38
а где вы официально искали
Козачка• 01 мая в 12:38
в любій непонятній ситуації читайте податковий кодекс-там точна інформація
Полуничка• 01 мая в 12:39
В урядовому курʼєрі опубліковано? Ні? То нічого не прийнято
автор Маурита • 01 мая в 12:40
Ответ дляПолуничка
Ні, немає, тільки що ще раз дивилася
Радуга-дуга• 01 мая в 12:43
да..23%... можете через меня оплатить!
автор Маурита • 01 мая в 12:43
Але ось прочитала

Роман Донік показав ’лист щастя’, який надійшов від фінансового моніторингу банку з вимогою надати документальне підтвердження волонтерських витрат.

Це знову повертає нас до теми, яку більше неможливо замовчувати.
З 2014 року у нас існував певний суспільний договір: українці за власний кошт закривають деякі потреби військових, держава не втручається у цю діяльність і не заважає. Ні, звісно, час від часу були спроби зареєструвати чи якимось чином організувати волонтерів, з більшим чи меншим успіхом.

Ідея з реєстром зрештою була втілена у життя, тим більше сама процедура була нескладною. Після 22го року багато хто подав свої дані у податкову на включення до реєстру волонтерів, і на цьому заспокоївся.

А тепер подивіться на перелік документів, які вимагаються заднім числом. І давайте подумаємо, що це означає для дрібних волонтерів, не фондів, які працюють без бухгалтерії та найнятих працівників і не лишають собі процент від зборів на операційні витрати.

Корчі, які купувалися з рук в Україні чи за кордоном, ремонтувалися за зібрані кошти і передавалися військовим за довіреністю або під акт, без взяття на баланс військової частини - поза законом.

Сітки і витратні для сіток.
Тепловізори, дрони, скоби для бліндажів, буржуйки, зігрівайтки, сухі борщі, броніки чи каски, які ми колись купували для окремих бійців, протигази, пончо від тепловізорів, патрони і снайперські гвинтівки... Перелік безкінечний, все це теж поза законом, бо зібрати необхідні офіційні запити та акти на ці покупки неможливо.

Улюблені всіма вареники, паски і ковбаски туди ж.

Корми для тварин у прифронтові села, збори на облаштування житла для переселенців, збори на евакуацію людей із окупованих територій та зони бойових дій.

Окопні свічки, парафін та витратні до них. Ліки, які ми ящиками купували на прохання фронтових медиків. Колеса для машин - хоча про колеса, я здається вже писала.

Тобто величезний масив народної допомоги армії, яка надавалася за народні гроші на розсуд цього самого народу..

Чим волонтерам може загрожувати недотримання вимог фінмоніторингу, які у принципі неможливо виконати?
Ну те що на поверхні - збори, не підкріплені усіма документами, будуть віднесені до особистого прибутку з відповідною сплатою податків.
А це - суд, штрафні санкції, арешт майна.

У більш загальному контексті на волонтерському рухові, який був створений та існував в Україні, можна ставити крапку. Всі запити щодо автівок та всього іншого військові тепер мають адресувати тільки до служби свого тилового забезпечення.
Голубая фишка• 01 мая в 12:50
Собирайте лучше деньги наличкой, если Вы родком.
...аяприкольная• 01 мая в 12:51
Поки Верховна рада не прийме і президент не підпише - ніякого податку не буде. А коли підпишуть остаточно - ви точно з новин дізнаєтесь
автор Маурита • 01 мая в 12:52
Ответ дляГолубая фишка
Не зручно це для всіх ((
Голубая фишка• 01 мая в 12:52
Ответ дляМаурита
Не зручно це для всіх ((
У нас давно собирают наличкой для перестраховки. Многим неудобно, но все понимают ситуацию. Никто не хочет подставлять девочек, в случае чего.
Посудомойка• 01 мая в 12:53
Ответ для...аяприкольная
600 законов, антиукраинских, направленных на убой, издевательства, унижения, ограничения граждан Украины, быстро приняли за бабло от запада и зеблан все это быстро подписал. За каждую подписульку слуги в конвертах бабло получают. Неугодных журят, и грозятся не выпускать на отдых за границу. Так и живем
ТА7НЯ7• 01 мая в 12:54
Ответ дляГолубая фишка
у нас 90% учеников не в городе, за границей. только на карту и могут
автор Маурита • 01 мая в 12:54
Ответ дляГолубая фишка
У нас трое не в Украине, но тоже хотят фотокнигу.
Они пришлют фото и фотограф согласился вставить эти фото в общий альбом.
Почти 6000 мне зайдет на карту.
Голубая фишка• 01 мая в 12:56
Ответ дляМаурита
Почти 6000 мне зайдет на карту.
Ну вот эти трое пусть оплатят на карту. Остальные по возможности наличкой. Вы прям распаниковались. Я понимаю если бы Вам тысячи каждый месяц заходили. А так, за троих человек ничего не будет.
КошкинДом• 01 мая в 12:58
Ответ дляМаурита
Але ось прочитала

Сітки і витратні для сіток.

В волонтеры просто так никто не идет...
Поторописька• 01 мая в 12:59
Ост тут все доступно пояснюють
автор Маурита • 01 мая в 13:04
Ответ дляКошкинДом
В волонтеры просто так никто не идет...
Мы с девочками из нашего ЖК постоянно помогаем военным.
Раненым возим вкусняшки в госпиталь.
Те же сетки, свечи окопные зимой
Дали карту, кто может скинул, мы закупили.
Это не волонтерство?
Поторописька• 01 мая в 13:11
Ответ дляМаурита
Раненым возим вкусняшки в госпиталь.
Те же сетки, свечи окопные зимой
Это не волонтерство?
Благодійна допомога не оподатковується, але є нюанас, я не зовсім зрозуміла, чи то лише від організацій чи то від фіз осіб теж
Прикуси Язика• 01 мая в 13:18
Ответ дляПоторописька
Думаю должно быть официально. Иначе каждый сможет сказать, что волонтер)
ТаПрямТам• 01 мая в 13:19
Ответ дляТА7НЯ7
Не поняла, а что учащие заграницей перечисляют в родком? На какие их нужды идут эти деньги?
ШобВам_КакНам• 01 мая в 13:21
Ответ дляТаПрямТам
дивує суперздатність людей читати .опою
Кукусик• 01 мая в 13:22
Ответ дляМаурита
Почти 6000 мне зайдет на карту.
Пусть переведут фотографу
ТаПрямТам• 01 мая в 13:22
Ответ дляШобВам_КакНам
дивує суперздатність людей читати .опою
Ну так объясните нормально, на что вы там собираете деньги с тех, кто заграницей учится, на шторы?))))
Прикуси Язика• 01 мая в 13:23
Ответ дляКукусик
Пусть переведут фотографу
У него скорее всего 3 группа. Нах оно ему
ШобВам_КакНам• 01 мая в 13:23
Ответ дляТаПрямТам
на фотоальбоми. автор кілька разів написала
Прикуси Язика• 01 мая в 13:23
Ответ дляТаПрямТам
так альбом же
ТаПрямТам• 01 мая в 13:24
Ответ дляШобВам_КакНам
Я спросила не у автора, так что кто из нас читает попой теперь понятно
автор Маурита • 01 мая в 13:32
Ответ дляКукусик
Пусть переведут фотографу
Ні, фотограф сказав однією сумою.
Поторописька• 01 мая в 13:33
Ответ дляПрикуси Язика
Так там саме про благодійну допомогу мова, наприклад на ліуквання. Невже звичайна людина, щоб допомогти благодійно комусь повинна реєструватися...Не впевнена, що це так. Треба більш інформації шодо оподаткування саме благодійності шукати
маминаБубочка• 01 мая в 13:36
Ответ дляТаПрямТам
решили подарок учителю сделать.плюс фотоальбом