А вот недавно• 01 мая в 16:01
Скільки коштує тур по Карпатах і чи дешевше самому поїхати?
Нещодавно знайшла подібний тур в Карпатах за 10000 грн.. це багато? Раніше просто не їздила турами
Эскиз бесконечности• 01 мая в 16:09
что входит в программу? Если просто проживание и питание, то много.
Если с ежедневными экскурсиями или походами, то норм. Только будете ли вы на них ездить?
Квітка папороті• 01 мая в 18:49
Ответ дляЭскиз бесконечности
судячи з того, що ще й переїзд, то це - нереально мало, навіть з однієї особи.
Герцогиня• 02 мая в 18:38
Я в Карпати сама їжджу - знімаю на Букінгу будиночок десь в горах чи полонині і просто гуляю собі, парюся в чанах. Але я туди їжджу саме побути на самоті.
Якщо потрібні розваги - тоді та, треба щось більш організоване, може й тур.