Зараз все скажу• 01 мая 2025

Какую сумку берете в ручную кладь?

Подскажите, что можно взять? Летим в гости на пару дней, по-любому носки/трусы/ нужно взять- подскажите какую сумку, мини чемодан или что вы обычно берете? ( wizzair)
Хочу барабульки• 01 мая 2025
Рюкзак

Бандитка Сью• 01 мая 2025
Рюкзак
Хомо_сапиенс• 01 мая 2025
Ви про параметри ручної поклажі в курсі? Це невеличкий рюкзак у лоукостерів. З пріоріті ще валіза певних розмірів
автор Зараз все скажу • 01 мая 2025
Ответ дляХомо_сапиенс
Так, тому й питаю. 30/40/20, або дамська сумка зі стрінгами, або щось інше можна взяти
Анти-анонім• 01 мая 2025
Рюкзак
Хомо_сапиенс• 01 мая 2025
Ответ дляЗараз все скажу
Рюкзак зручніше
Самоучка• 01 мая 2025
Ответ дляЗараз все скажу
В мене пляжна сумка таких розмірів, її і беру, досить містка

кнопкодав• 01 мая 2025
Рюкзак.
Туди маленька м´яка сумочка.
Все інше не пройде по параметрам вже.
Валізу з колесами вже не можна будь-якого розміру.
Вони змінили недавно правила
Стрекозей• 01 мая 2025
Рюкзак
Весела бджілка• 01 мая 2025
Ответ дляЗараз все скажу
Тільки рюкзак можливий по параметрам ручної поклажі в WizzAir 40 x 30 x 20 cm, до 10 kg. І рюкзак, як не дивно, і зручніше і більш вмістовний за валізу як виявилось в порівнянні.
ХикориДикори• 01 мая 2025
Но рюкзак обычный если не пихать полным - то можно любого размера. В сантиметрах не меряют. А в рамку поместиться (потому что мягкий).
По европе смотрю их особо не шманают. Но никто сил но и не наглеет.
автор Зараз все скажу • 01 мая 2025
Ответ длякнопкодав
Рюкзак.
Туди маленька м´яка сумочка.
Все інше не пройде по параметрам вже.
Вони змінили недавно правила
Дякую, зрозуміла, думала для дочки дитячий чемодан дати
Рекламама• 01 мая 2025
Ответ длякнопкодав
Рюкзак.
Туди маленька м´яка сумочка.
Все інше не пройде по параметрам вже.
Вони змінили недавно правила
Правила змінені ще у 2018 році.
Рекламама• 01 мая 2025
Ответ дляЗараз все скажу
Якщо ця валізка вписується в розміри, як вам вище написали, 40 x 30 x 20 cm, до 10 kg, то чому б і ні?
Тільки що загуглила, то wittchen і для дорослих такого розміру валізки пропонує. Правда, ціна не низька((
автор Зараз все скажу • 01 мая 2025
Ответ дляРекламама
Так, в них зараз якраз на них знижки
автор Зараз все скажу • 01 мая 2025
Ответ дляРекламама
Правила змінені ще у 2018 році.
Можливо, але я не про той раз питаю, а про то чи наприклад можна дитячу валізу розміром 30/40, чи вже ні, або можливо якісь інші зараз сумки, типу якісь на колесах чи щось такого плану
Рекламама• 01 мая 2025
Ответ дляЗараз все скажу
Можна все, що вписується в чітко задані параметри: 40*30*20.
Якщо вас попросять помістити цей предмет (валізу/рюкзак/сумку) у рамку для ручної поклажі для перевірки, то цей предмет повинен туди поміститися) Інакше- доведеться платити.
Оцененная• 01 мая 2025
Ответ дляЗараз все скажу
Так, в них зараз якраз на них знижки
вітаю. а на якому сайті? теж цікавить. Дякую.
автор Зараз все скажу • 01 мая 2025
Ответ дляОцененная
Я на польському зеландо такий дивлюся, але я зайшла в їх стаціонарний магазин то там купила дитячий взагалі за 60 злотих, 40/30/20, але тепер не знаю чи можна чи ні

кнопкодав• 02 мая 2025
Автор, читайте сайт.
Я ж вчора сказала: все, що з колесами уже платно. Я була в 40 країнах.
Бюджетні авіалінії зараз сильно жучать.
Безкоштовно лише без коліс.
Ось фото з сайту.
Ну написано ж вcе))
кнопкодав• 02 мая 2025
Ответ дляРекламама
Не можна. Вгорі скинула фото. Поміняли все недавно.
Безкоштовно лише те, що тримаєте в руках ( жіноча сумка, сумки для ноутбука чи рюкзак). 1 одиниця.
Колеса ( будь-які) платно!
Не рекомендуйте, якщо не знаєте((
Бо заплатить людина 80 євро на посадці...
кнопкодав• 02 мая 2025
Має обов´язково влізти під переднє сидіння. Ніяка валіза не влізе туди.
автор Зараз все скажу • 02 мая 2025
Ответ длякнопкодав
Вам показати валізу 30/40/20?
автор Зараз все скажу • 02 мая 2025
Ответ длякнопкодав
Колеса ( будь-які) платно!
Не рекомендуйте, якщо не знаєте((
Дякую
Рекламама• 02 мая 2025
Ответ длякнопкодав
От ви самі пишете спочатку, що ’тримаєте в руках’, а потім- щоб влізло під сидінням перед вашим. Визначтеся.
А ще, на вашому ж фото і під ручною поклажею, і під Пріоритетом є така фраза ’wheels: allowed/ not mandatory’, тобто колеса дозволені, і там, і там. Головна умова- щоб влізло. Для цього є рамки в аеропорту.
Рекламама• 02 мая 2025
Ось ще інформація:
What is the size of non priority baggage on Wizz Air?
SIZE ALLOWANCE

Maximum dimensions of the carry-on bag: 40 x 30 x 20 cm. Maximum weight of the carry-on bag: 10 kg. The carry-on bag must fit under the seat in front of you. Size allowance does not include bag handles/wheels; however, wheels must add no more than 5 cm to the size of the bag.
Рекламама• 02 мая 2025
Ось, те ж саме написано на сайті в Загальних умовах перевезення пасажирів і багажу:

15.3. Ручна поклажа та Незареєстрований багаж
15.3.1. КОЖЕН ПАСАЖИР МАЄ ПРАВО НА ПЕРЕВЕЗЕННЯ ОДНІЄЇ ОДИНИЦІ РУЧНОЇ
ПОКЛАЖІ. РУЧНА ПОКЛАЖА НЕ ПОВИННА ПЕРЕВИЩУВАТИ 40 Х 30 Х 20 СМ БЕЗ
УРАХУВАННЯ РУЧОК І КОЛІЩАТОК. КОЛІЩАТКА БУДЬ-ЯКОЇ РУЧНОЇ ПОКЛАЖІ НЕ
МАЮТЬ ЗАЙМАТИ БІЛЬШЕ 5 САНТИМЕТРІВ. УКАЗАНІ В ЦЬОМУ ПУНКТІ
ГАБАРИТИ ВКЛЮЧАЮТЬ БОКОВІ КИШЕНІ БУДЬ-ЯКОЇ РУЧНОЇ ПОКЛАЖІ.