ничевока• Изменено 02 мая в 10:23
Пострадал ребенок
До каких пор это будет продолжаться???
Я, Коновалюк Тетяна Валентинівна, звертаюся до громадськості та відповідальних органів у зв’язку з надзвичайною ситуацією – дорожньо-транспортною пригодою, яка трапилася 29 квітня 2025 року о 16:20 на центральній площі міста Татарбунари Одеської області.
В цей період співробітницею поліції, Алісою Маркович, був здійснений наїзд на мою семирічну дитину Софію Сухоліту, яка переходила дорогу по пішохідному переходу.
Так склалося, що мій чоловік, Олександр Сухоліта, теж став очевидцем цієї дорожньо-транспортної пригоди, оскільки дитина була з ним. Він в цей час знаходився обабіч дороги біля переходу та спостерігав, як дитина пересувається через дорогу по переходу. Коли дитина пройшла половину дороги, на його очах машина збиває її і 11 метрів та протягує до наступного пішохідного переходу. Батько почав кричати, щоб водійка зупинила транспортний засіб, оскільки в цей час вона відволіклась на мобільний телефон та не побачила, що збила дитину. Лише після його крику машина зупинилася. Чоловік підбіг і витягнув дитину з-під лівого колеса та перемістив її в нашу машину.
Водійка при цьому не викликала швидку допомогу та поліцію, як про це зазначено в правилах дорожнього руху. При цьому вона перемістилася на пасажирське місце.
Батько викликав поліцію, а поліція в свою чергу, викликала швидку допомогу.
Наступного дня, 30.04.2025 р., мій чоловік, Сухоліта Олександр, як законний представник потерпілої дитини, прибув до відділу поліції для отримання інформації щодо розслідування кримінальної справи, надання пояснень та оформлення статусу дитини як потерпілої. Після прибуття до відділку він зник. Зв’язок із ним обірвався. З метою розшуку чоловіка, я подала телефонну скаргу на лінію 102. При цьому на протязі години не могла з’ясувати де він та що з ним сталося. Залишила вдома трьох неповнолітніх дітей: 10, 7 та 4-ох років, серед них і дитина, яка потрапила в дорожньо-транспортну пригоду. В цей час, зі слів очевидців, дізналася, що його вивезли із відділку поліції передали представникам ТЦК та СП для мобілізації.
Виходячи із вищевказаних подій, маємо всі підстави вважати, що його затримання є незаконним і пов’язане з тиском у справі щодо дорожньо-транспортної пригоди, яка сталася з його неповнолітньою дитиною.
Ймовірні порушення:
• Незаконне позбавлення представника дитини можливості захищати її інтереси.
• Перевищення повноважень поліцією.
• Ймовірний корупційний тиск з боку винуватця ДТП.
• Перешкоджання участі у справі як свідка/потерпілого.
• Завідомо незаконне затримання.
Прошу допомоги та закликаю до негайного реагування та неупередженого розслідування щодо викладених викладені фактів.
У разі бездіяльності залишаю за собою право звернутися до прокуратури, суду, а також залучити ЗМІ та правозахисні організації
Ймовірні порушення:
• Перевищення повноважень поліцією.
• Завідомо незаконне затримання.
ничевока
• 02 мая в 10:44
Ответ дляГаля із Дарниці
Автор, головна проблема в цій ситуації в чому? Що мобілізували чоловіка?
Чи проблеми з дтп і дитиною?
Сотрудник сбил ребенка. Пока никакой ответственности за это не светит ей. При обращении в полиции основного свидетеля, он пропал.
Не нашла у женщины пока что с ребенком
Файно Замало• 02 мая в 10:44
Ответ дляГаля із Дарниці
Чому? За кордон спокійно виїзджають з відстрочкою.
Мабуть не було відстрочки, не оформив. Чи я дійсно не розумію чому мобілізували з відстрочкою.
Ну вот выше автор пишет , что отсрочка была у мужчины. За кордон видимо не захотели выезжать , а зря. А мобилизовать могут любого, законы всё равно в Украине не работают.
Колдунья-вещунья• 02 мая в 10:44
Что отцу мешало, перейти и перевести ребёнка самому за руку? Ноги не идут, стоял смотрел.
Что мешало в ТЦК отметится, что многодетные?
А теперь огласку дайте.
Ни в тылу за детем не уследил, сидит воспитатель с бронью
А теперь огласку дайте.
ничевока
• 02 мая в 10:44
Ответ дляГаля із Дарниці
То в нього була оформлена відстрочка чи ні? У мене є знайомі з 3 дітьми, все оформлено і нікуди не загрібають.
Он-основной свидетель по делу.
Файна_зупка• 02 мая в 10:45
Ответ дляКолдунья-вещунья
А теперь огласку дайте.
ну 11 лет, если по чесному, уже тот возраст когда ребенок вполне сам перейти дорогу
это просто нелепая случайность
ничевока
• 02 мая в 10:45
Ответ дляФайно Замало
Ну если мать ребёнка обратилась в прокуратуру, то прокуратура должна это всё остановить. Я кстати , сразу подумала, что отца сдадут ТЦК, чтобы не мог свидетельствовать. А там отправят на 0 и всё свидетеля не будет.
Да, это и происходит
Файно Замало• 02 мая в 10:46
Ответ дляКолдунья-вещунья
Хорошо сидеть автору, взывать к справедливости, когда чужие мужья на фронте, без права демобилизации.
И причём чужие мужья к ситуации , описанной автором? Здесь речь идёт о безнаказанности сотрудников полиции, которые совершают преступления , о коррупции и нарушении закона в отношении свидетеля преступления
ничевока
• 02 мая в 10:47
Ответ дляГаля із Дарниці
Вы только это не понимаете? А сбить человека на пешеходном переходе и отморозиться на служебной машине-это понятная ситуация?
Будто он один с отсрочкой едет на ноль…
Колдунья-вещунья• 02 мая в 10:47
Ответ дляничевока
Он-основной свидетель по делу.
И виновник, детям до 9 лет запрещено переходить дорогу одному
Файно Замало• 02 мая в 10:49
Ответ дляничевока
Автор просит максимальной огласки.
А вам как? Это беспредел нормально? Куда ни плюнь-беззаконие и хаос.
Матери ребёнка нужно адвоката хорошего искать, сделать всё , чтобы мужа не смогли на фронт отправить ит.д. А огласка особо делу не поможет.
ничевока
• 02 мая в 10:49
Ответ дляФайна_зупка
это просто нелепая случайность
Девочке 7 лет
Файна_зупка• 02 мая в 10:49
Ответ дляничевока
Будто он один с отсрочкой едет на ноль…
все понимают асбурд этой ситуации
что дальше?
главный вопрос
что дальше?
главный вопрос
Mrs.Sexuality• 02 мая в 10:50
Ответ дляничевока
Если общество молчит, значит его все устраивает, не так ли?
Ради этого вы здесь? В изложенных вами здесь фактах ребенка по асфальту машина протянула 11 метров, а никто и не заметил...
Вся проблема о мобилизации.. Зачем сюда этот гомновброс?
Файна_зупка• 02 мая в 10:50
Ответ дляничевока
Девочке 7 лет
да, простите, недосмотрела, виновата, каюсь
но сути всего это особо не меняет
ничевока
• 02 мая в 10:51
Ответ дляКолдунья-вещунья
То есть виноват отец?
ИграйМойГормон• 02 мая в 10:52
Ответ дляничевока
Автор просит максимальной огласки.
Дивні дії чоловіка. Спочатку він відправив переходити дорогу 7 річну дитину, потім він самотужки їх дістав з під колеса і перетягнув в автівку, що не можна було робити до приїзду швидкої, бо він не міг оцінити стан дитини, цілком вірогідно, їх не можна було от так перетягувати, бо він міг нанести їй додаткову шкоду. Незрозуміло чим допоможе поліціянтці те, що вона пересіда на пасажирське сидіння. Вона була на службовому авто?
ничевока
• 02 мая в 10:52
Ответ дляMrs.Sexuality
Вся проблема в беззаконии. Абсолютно во всех сферах. Мобилизация-удобный способ избавляться от людей, который, судя по ответам некоторых здесь, вполне себе приемлем.
Та никада в жизни• 02 мая в 10:54
Ответ дляMrs.Sexuality
Что с ребенком? Как ребенок?
Вижу и здесь и в ФБ всем до слез жаль отца.
Не одного вопроса о ребенке...которого по асфальту из изложенного 11 метров протянуло.
´Залишила вдома трьох неповнолітніх дітей: 10, 7 та 4-ох років, серед них і дитина, яка потрапила в дорожньо-транспортну пригоду.´
Пише дома постраждала дитина, значить все нормально. Надіюсь, свідки є, не лише батько, який не міг за руку перевести дитину через дорогу, а стояв обабіч
ИграйМойГормон• 02 мая в 10:55
Ответ дляничевока
Не нашла у женщины пока что с ребенком
Якщо це службова машина, то там мав бути відеореєстратор. Як це єдиний свідок, на дорозі більше не було водіїв, а поряд пішоходів?
ИграйМойГормон• 02 мая в 10:55
Ответ дляФайна_зупка
это просто нелепая случайность
Дитині 7!
Пульт от линолеума• 02 мая в 10:56
Пстц правовое государство! Гетто. Как же это все достало!!¡!!!!!!!!!!
Пульт от линолеума• 02 мая в 10:57
Ответ дляКолдунья-вещунья
Автору хорошо? Хотите себе такой доли? Сначала ребёнок и сразу муж? Ей что сейчас делать?
Глас_Народа• 02 мая в 10:58
Ответ дляФайна_зупка
и как вы это остановите
давайте без лишней воды
по фактам
давайте без лишней воды
по фактам
ну хотя бы сми притянуть к отделению, людям подойти, митинг замутить. Была бы я в Одессе - пришла б.
Амелі на мілені• 02 мая в 10:59
Ответ дляничевока
Автор поста пишет, что он не в розыске. У него были все документы на отсрочку.
Новые правила :документы на отсрочку не дают право не быть мобилизованным.
То есть :нужно во время ,по мнению вр,оформлять отсрочку.
Не подал документы -вперед воевать
Файна_зупка• 02 мая в 10:59
Ответ дляГлас_Народа
это даже не Одесса, небольшой городок, на 10 тыс населения
Кусман Сиру• 02 мая в 11:02
Ответ дляMrs.Sexuality
Девочка дома, а значит максимум лёгкие телесные. А вот использовать власть, что бы уйти от ответственности за совершенное преступление и смерть отца этих детей таки проблема более явная, вы так не считаете?
Зроблено у 80-х• 02 мая в 11:04
Не заметила, что сбила, 11 метров протащила по асфальту, вытащили из под колеса и дома? Где-то тут или много фантазии, или посыл в другом.
Mrs.Sexuality• 02 мая в 11:06
Ответ дляТа никада в жизни
После такого дтп врачи скорой его сразу домой отпустили что ребенок был дома, не показав не одному доктору, ушибы, переломы, сотрясение мозга.. Как возможно 11 метров протянуться машиной и остаться целыми и неповрежденными.