Оце так цабе• 02 мая 2025
Зняла будинок на 1 добу, господар каже що на території є ще інший будинок
І в ньому будуть люди (10 осіб)
Загальна територія 15 соток
Посередині знаходиться майданчик спортивний із волейбольним полем(Також на тому полі можна ще пограти у футбол якщо зняти волейбольну сітку)
А по боках знаходиться 2 будиночка
Я бронювала ще 2 тижні тому і думала що буду одна на території
А виявляється що там ще будуть люди ще 10 людей в іншому будиночку
Біля кожного будинку є альтанка
Ви би на такі умови погодилися?
Бо вже хочу сваритися із господарем
Загальна територія 15 соток
А по боках знаходиться 2 будиночка
Біля кожного будинку є альтанка
Ви би на такі умови погодилися?
Бо вже хочу сваритися із господарем
Оч@ров@Шк@• 02 мая 2025
Ответ дляОце так цабе
Це нормально коли ось так люди знімають будинок а поруч чи може хтось поділитися в іншому будинку? Чи не будемо ми заважати один одному?
А якщо я захочу зараз пограти в волейбол а тут інші люди грають
а Вы туда на сутки в волейбол играть едете целый день?
да. это нормально, на базах отдыха куча домиков, а площадка спортивная одна на всех. и никто не ругается с владельцами.
Вмію заміряти найкраще• 02 мая 2025
Ответ дляОце так цабе
Ну вони будуть ходити поміж мого будинку це якось не дуже гарно
Вы серьезно думаете,что ради ваших суток , соседний дом не сдали?
Оце так цабе
• 02 мая 2025
Ответ дляОч@ров@Шк@
Я просто думала що має бути все для мене
Оце так цабе
• 02 мая 2025
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Я просто думала що це не красиво здавати сусідній будинок
Вмію заміряти найкраще• 02 мая 2025
Ответ дляОце так цабе
Так чего ругаться,заберите залог за бронь и все.
Оч@ров@Шк@• 02 мая 2025
Ответ дляОце так цабе
И Вы только сегодня узнали, что Вы не пуп земли и не прЫнцесса?
Оце так цабе
• 02 мая 2025
Ответ дляВам телефонограмма
Автор, а сколько вас будет в вашем домике?
12 осіб
І в сусідньому 10
Блакитна устриця• 02 мая 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Що не так.
Ви ж орендували будинок,а не територію
В будинку ви будете самі.
Ви ж орендували будинок,а не територію
В будинку ви будете самі.
+1, цікаво, що автор же ж бачила і фото, раз вибирала/бронювала
Вам телефонограмма• 02 мая 2025
Ответ дляОце так цабе
12 осіб
І в сусідньому 10
Ну, устроите турнир по волейболу.
Странно, что арендуя локацию с несколькими жилыми зданиями, вы ожидаете, что хозяева локации больше никого, кроме вас не будут пускать.
Это как прийти в ресторан, и сокрушаться, что в зале будет занято ещё десять столиков, кроме вашего.
Фрикаделька• 02 мая 2025
Ответ дляОце так цабе
12 осіб
І в сусідньому 10
12 ? В стартпосте вы писали , что думали , что будете одна ....
Совбез• 02 мая 2025
Ответ дляОце так цабе
Нормально
Совбез• 02 мая 2025
Ответ дляОце так цабе
Знала і хазяїн мені сказав що я буду на території сама, а тут дзвонить і каже що є гості на інший будинок. Поставив мене перед фактом що будуть інші люди в сусідньому будинку. Це нормально? Я розумію що субота одна на цілий тиждень і саме в суботу у нього люди
А він коли казав що не буде крім мене нікого не думав що і ще знайдуться люди в сусідній будинок
Це - нормально
Чумачечая_• 02 мая 2025
Що є будинок інший, ви знали, з цього можна було припустити, що хоча на момент вашої броні він був вільний, це не гарантує, що так і буде. Формально господар нічого вам не брехав. Чи він писав, що інший будинок не здається і точно буде не зайнятий?
Володарка мрій• 02 мая 2025
Ответ дляОце так цабе
Хм. А Ви сама з собою планували у волейбол грати? А як це?
Совбез• 02 мая 2025
Ответ дляОце так цабе
Думать - не ваш конёк, видимо...
Володарка мрій• 02 мая 2025
Ответ дляОце так цабе
Заплатіть за обидва будинки і буде все Ваше.
Зілля до весілля• 02 мая 2025
Ответ дляLor111etta
Хай скидає ціну.
Або дасть вам інший будинок
З якого дива?
Володарка мрій• 02 мая 2025
Ответ дляОце так цабе
Ну як Вам ’не красиво’, то заберіть завдаток і орендуйте інше житло.
Ответ дляОце так цабе
А в чем проблема?
Участок 15 соток. Считай что это соседский дом только вместо забора спорт площадка.
Как у людей по 2 -3 сотки .и дома окно в окно???
Lor111etta• 02 мая 2025
Ответ дляЗілля до весілля
З якого дива?
Бо не виконав умов,а гроші вже взяв
Зілля до весілля• 02 мая 2025
Ответ дляLor111etta
Бо не виконав умов,а гроші вже взяв
Чому не виконав? Він не відмовив в оренді житла, автору
Lor111etta• 02 мая 2025
Ответ дляЗілля до весілля
Він підтвердив бажання автора жити самій на території.
Ви уважно читали?
Зілля до весілля• 02 мая 2025
Ответ дляLor111etta
Ви уважно читали?
Що читали? Скріни переписки автора з орендарем?
Lor111etta• 03 мая 2025
Ответ дляЗілля до весілля
Текст ,що автор пише.
Ви чого така агресивна?
Яким боком ви до мене?
Ви чого така агресивна?
Яким боком ви до мене?
Зілля до весілля• 03 мая 2025
Ответ дляLor111etta
Текст ,що автор пише.
Ви чого така агресивна?
Яким боком ви до мене?
Ви чого така агресивна?
Яким боком ви до мене?
Агресивна тут не я)). Скрінів немає, господар нічого не повинен і не винен автору.